adidas 90s Valasion

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Madingi dad shoes adidas 90s Valasion

Ieškai batų, kurie užtikrintų Tau madingą išvaizdą neatsisakant kasdienio patogumo? Dad shoes yra idealiai Tau tinkantis modelis. Šie masyvūs kedai iš 90-ųjų yra patogumo sinonimas. Dėl savo storo pado garantuoja puikią amortizaciją, kuri užtikrina kiekvieno žingsnio saugumą. Revoliucingai pasiteisina už tad spintoje visų aktyvių žmonių, kurie gyvenimo tempas yra labai greitas. Galų gale buvo sukurti sportui! „Tėčio batai“ įgavo milžinišką laisvalaikio modelių populiarumą 90-aisiais, tačiau didžioji dalis jų buvo sukurti bėgikams. Šiandien kultiniai dad shoes yra karščiausia avalynės tendencija, o adidas Valansion jam ir jai yra geriausi to įrodymai.

90-ųjų stilius, technologijos iš ateities

Nors adidas 90s Valasion savo stiliumi siekia paskutinio amžiaus dešimtmetį, inovatyvumo jiems netrūksta. Oldskūlinis projektas jungia savyje šiuolaikines technologijas, kuriomis prekės ženklas adidas yra nepaprastai žinomas. Aulas buvo pagamintas iš natūralios odos ir tekstilinio meš tinklelio, kuris užtikrina idealią oro cirkuliaciją. Sintetiniai elementai iš TPU medžiagos papildomai sustiprina konstrukciją. Batų vidų sukuria orą praleidžiantis tekstilinis pamušalas, o papildo antibakterinis įdėklas Ortholite. Įdėklas neleidžia kauptis bakterijoms, sukeliančioms nemalonų kvapą. Projektą papildo padas iš patvarios gumos. Jo vidų sudaro Cloudfoam putos, kurios lemia pado lengvumą bei puikiai amortizuoja. Sukibimą užtikrina guminis protektorius.

Suteik savo stilizacijai akcentą!

Apie patogumą neprivalai galvoti, bet galbūt susimąstai kaip turėtum tokius originalius kedus, kaip adidas 90s Valasion derinti? Priešingai negu atrodo iš pirmo žvilgsnio jų derinimas kasdieniuose stilizacijose nėra sudėtingas. Šiandieninė mada mielai maišo tendencijas, o stilizacija juo daugiau yra originali, tuo geriau. Stilizacijose moterims modelis Valasion revoliucingai pasiteisins su mėlynais mamos džinsais, taip pat kitomis tendencijomis iš 90-ųjų. Taip pat puikiai atrodys su pieštuko formos kelnėmis. Šalia to pridėk puikų džemperį, velvetinę striukę arba oversize tipo pūkinę striukę ir madinga išvaizda paruošta. Drąsesnė bei dėmesį traukianti idėja yra adidas 90s Valasion su ilga, vasarine suknele. Vyriškose stilizacijose dad shoes iš adidas puikiai komponuojasi su sportiniais jogger kelnėmis, paprastais marškinėliais su ilgomis rankovėmis bei originaliu bomberiu arba džinsine striuke. Tai tik viena iš daugelio galimybių. Neapsiribok ir kurk unikalius, tik Tau būdingus derinius sportiniame stiliuje su adidas 90s Valasion.

adidas 90s Valasion spalvos:

Apžiūrėk adidas 90s Valansion:

Kiti adidas daddy shoes kolekciją: