adidas Bravada

(2)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 2

Kaina

Lytis

Dydis

    mažiau Daugiau

Spalva

Dabar apžiūrinėji adidas Bravada
Pasiekiami modeliai: 2

Kiti adidas batų modeliai:

adidas Grand Court
adidas Court Bold
adidas VL Court
adidas Breaknet
adidas Grand Court Base

Dydis

36 2/3 37 1/3 38 38 2/3 39 1/3 40

64,99 €

48,74 €

adidas

Dydis

45 1/3

59,99 €

44,99 €

adidas
Rodyti
iš 2

Batai adidas Bravada — lengvai ir madingai!

Patogumas ir ideali išvaizda... viename? Taip, tai įmanoma? Be to, tai yra lengviau, nei manai. Jeigu vis dar susimąstai kaip pasiekti šį derinį, su malonumu atskleisime Tau paslaptį: rinkis batus adidas Bravada. Kodėl būtent juos? Tai paprasta! Šie sportbačiai buvo suprojektuoti, kad atlieptų pėdos poreikius visų žmonių, dievinančių kasdienį komfortą. Įkvėpti sprendimų, kuriuos vertina sporto profesionalai, dizaineriai sukūrė puikų modelį Tavo idealiai, aktyviai popietei active together stiliuje: patogų ir tikrai madingą! Įtrauk į savo spintą spalvų ir tikrai pavasarišką lengvumą, kuris dabar gali Tave lydėti nepaisant faktiško metų laiko. Tai bent derinys!

Pasitikėjimas yra pagrindas

Inkariukai adidas? Tikrai įmanoma nustebti! Šis prekės ženklas jau nuo seno asocijuojasi su kedais bei, žinoma, aukštos kokybės treniruočių avalyne, kuri jau dešimtmečiais žavi sportininkus. Bėgikai, lengvaatlečiai, futbolininkai ir tenisininkai, bet taip pat fitneso treneriai ir trenerės žino, jog trys juostelės ant aulo reiškia tikrai meistrišką komfortą. Ne mažiau vertinamas yra patvarumas — nes reikia pripažinti, jog šio prekės ženklo batai nenuvils jokiose sąlygose. Todėl ar gali būti kitaip tokios laisvalaikio avalynės atveju — net tokios lengvos, kaip sportbačiai? Nėra kalbos! Inkariukai adidas Bravada, kurie laukia Tavęs čia nėra staigmena gamintojo asortimente, bet labai puikus pasiūlymas, atspindintis jo tikrą potencialą. Neprivalai jaudintis, ką apsiauti einant pavedžioti šunį, einant pasivaikščioti su artimaisiais ar net važinėtis dviračiu, riedlente ar keliaujant apsipirkti. Šis modelis pasiteisins kiekvienoje situacijoje, visada užtikrinant Tau tai, ko reikia — komfortą, patvarumą ir patikimumą. Tavo komfortu bei saugumu, nes tai taip pat svarbus reikalas, pasirūpina patvarios medžiagos, sujungtos su savimi tarpusavyje aikštelės bei korto čempiono vertu preciziškumu. Patvarus aulas, malonus lietimui pamušalas ir, žinoma, kibus padas su amortizuojančiomis Cloudfoam putomis — yra derinys, kuriuo gali pasitikėti. Ne nuo šiandien yra žinoma, kad pasitikėjimas yra labai svarbus!

Batai adidas Bravada — visiškas komfortas

Komfortas yra svarbus, ypatingai tokiems žmonėms, kaip Tu, kurie mėgsta gyventi aktyviai. Puikiai Tave suprantame, nes... esami su Tavimi! Ir būtent todėl, pasirinkdami prekes, kurios gali Tau patikti, kreipiame dėmesį į visus poreikiu bei lūkesčius, kiekvieną laikydami taip pat svarbiu. Nes nėra nieko blogo, jog nepaisant komforto taip pat trokšti idealios išvaizdos! Atliepti madą — nes per vieną sezoną, bet nuolat — tai yra jėga, galinti pabrėžti Tavo vidinę šviesą. Gauk tokią kokybę — kokybę, kurios nusiplenei! O ją suteikia būtent batai adidas Bravada, kurie jau laukia Tavęs 50 style. Kas juos išskiria? Visų pirma unikalus, puikiai sukomponuotas klasikinio, nesenstančio profilio su šiuolaikiniu, energingu koloritu. Šie inkariukai pagyvins kiekvieną derinį, suteikiant jam... nekasdieniškumo. Skamba gerai? Žinoma! Gauk sau idealius batus ir džiaukis aktyviu laiku be jokių rūpesčių. Plataus kelio!