adidas Crazychaos

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

adidas Crazychaos — dinamiškas pasiūlymas kiekvienam

Ieškai batų, kurie ne tik būtų patogūs, bet ir jų dizainas atitiktų naujausias tendencijas? Štai jie! Naujas modelis iš adidas kolekcijos, kuris padarė greitai padarė gerą įspūdį gatvės stiliaus ir naujausių tendencijų gerbėjams. Kedai adidas Crazychaos yra įdomus pasiūlymas tiems, kurie nori suteikti savo deriniams trupučio dinamikos.

Bėgimo batelių dizainas

Iš pirmo žvilgsnio batų konstrukcija asocijuojasi su bėgimo batelių modeliais? Ypatingai apžiūrint juos iš priekio? Mūsų tai visai nestebina. Susiejimas su running tipo avalyne lemia, kad net po ilgų ir sunkių dienų, Tavo deriniai įgaus nepaprastą lengvumą, naują energiją, o Tu — pasitikėjimą savimi. Jų konstrukcija grakščiai primena dad shoes tendencijos tradicijas. Kas svarbiau — atitinkamas perskirstymas tarp minimalizmo ir charakterinių elementų kulno srityje lemia, kad jų siluetas tampa neįmanomas suklastoti. Žemo aulo kedai adidas Crazychaos užtikrins visiškai laisvus judesius, tinklelio elementai — atitinkamą oro cirkuliaciją, o lankstus ir lengvas padas suteiks nepakartojamą amortizaciją. Ko dar norėti?

Madingas siluetas reikliems

Naujame adidas Crazychaos modelyje bekompromisis stilius susijungia su retro įkvėpimais. Aulo konstrukcijoje rasi taip pat aukštos kokybės natūralią odą, zomšos elementus bei tekstilinį tinklelį. Viskas tam, kad naudotojas galėtų visiškai džiaugtis ne tik patvarumu bei idealiu prisitaikymu, bet ir kokybiška oro cirkuliacija. Taip būtent pagalvotas projektas ir aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina tokią modelio sėkmę. adidas Crazychaos batų pamušalą sudaro minkšta ir maloni prisilietimui medžiaga, kuri saugo Tavo pėdas nuo nuospaudų, o tuo pačių užtikrins komfortą nuo pirmo žingsnio. Padą tuo tarpu sudaro lengvos ir lanksčios Cloudfoam putos, kurios užtikrina puikią amortizaciją Tavo sąnariams ant bėgimo takelio. Be to guminis išorės sluoksnis suteikia sukibimo garantiją įvairiuose miesto sąlygose.

Treniruotei ir kiekvienai dienai

Klasikinis siluetas, patogi varstymo sistema ir unikalūs medžiagų deriniais lemia, kad Crazychaos kedai užtikrins Tau ne tik nepaprastai madingą išvaizdą, bet ir aukščiausio lygio komfortą. Tai būtent šioje kedų versijoje adidas jungia sportinį stilių su miesto laisve. Dėl pritaikytų šiuolaikinių ir pažangių technologijų šie sportbačiai pasiteisins treniruotėse, o jų dizainas be problemų atras save daugelyje miesto stilizacijų. Jeigu vis dar abejoji ateik į mūsų parduotuves arba užeik į 50style.lt ir apžiūrėk moteriškų adidas Crazychaos asortimentą bei vyriškus adidas kedus. Pasirinkti galėsi iš universalios pilkos ir tamsiai mėlynos spalvos, kitų įdomesnių spalvinių derinių bei ir iš juodai baltai geltono modelio. Išsirink savo modelį ir sukurk sau madingas stilizacijas treniruotėms bei miestui.