adidas Nemeziz

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

adidas Nemeziz

adidas prekės ženklas , puikiai išmano batų kūrimą, o tai paprasčiausiai įrodo futbolo batelių kolekcija, sukurta su gyva futbolo legenda Lioneliu Mesi. Vokiečių prekės ženklas sukaupia savo dėmesį į batų futbolininkams plėtrą, todėl prekės ženklo asortimente atsiranda nauja linija, pavadinimu Nemeziz. Ji buvo padalinta į įvairius kokybės lygius, todėl produktai yra pasiekiami 17.1-17.4 intervale.

Klasikos ir inovacijų jungimas

adidas Nemeziz yra patikrintų sprendimų su naujomis idėjomis derinimas. Bateliai yra išlaikyti gan agresyvioje stilistikoje ir išsiskiria naujųjų technologijų konstrukcijoje pritaikymu, kurios galėtų pravesti sportininkams aikštelėje. Naujoji serija debiutavo 17.1 versija, kuri buvo pristatyta vyriškame modelyje (White/Yellow/Black) bei moteriškame (White/Mystery Ink/Easy Coral). Leidimas 17.1 yra serijos pagrindas. Aulas buvo pagamintas pritaikant jame specifinį raštą, sudarytą iš juostelių. Platus dirželis ant aulo yra įkvėptas adidas Nitrocharge modelio, o varstymo sistema primena šią iš adidas Ace 17 batų modelio konstrukcijos.

Geriausias serijos modelis

Serija Nemeziz užtikrina moderniausius ir įdomiausius futbolo batelius, atsižvelgiant tiek į jų išvaizdą, tiek į konstrukciją. Nei vienas futbolo gerbėjas negali jaustis nuviltas įsigijęs adidas Nemeziz 17.4 modelį, kuris atspindi visos serijos geriausią kokybę. Modelis buvo sukurtas, kad užtikrintų komfortą ir suteiktų sportininkams kuo daugiau satisfakcijos žaidžiant.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku