adidas Rapidarun vaikams

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

adidas Rapidarun – batai bėgimui

Inovatyvūs bėgimo bateliai adidas Rapidarun atneš Tau naująjį nuotykių su bėgimu lygį. Kilometrus galėsi įveikti greičiau, efektyviau, o šalia to patogiau ir saugiau. Tai viskas šiuolaikinių technologijų ir aukščiausios kokybės medžiagų dėka. Jeigu ieškai iš tikrųjų gerų batų skirtų bėgimui, adidas Rapidarun pasiteisins itin gerai.

Idealus prisitaikymas ir oro cirkuliacija

Jų didžiausias privalumas? Vienareikšmiškai pintas aulas, kuris priešingai negu tinklelis yra labiau lankstus ir geriau prisitaiko prie mūsų pėdų formų, panašiai kaip kojinė. Tokio lygio prisitaikymas leidžia pajausti geresnį komfortą ir natūralius pėdų judesius kiekviename žingsnyje. adidas Rapidarun kedų pintas aulas užtikrina geriausią ventiliaciją, būtiną ilgų ir varginančių treniruočių metu. Šis modelis pasiteisins tiek bėgimo entuziastams, maratonininkams ir profesionaliems sportininkams.

Geriausia atrama bėgant

Bėgimo batuose iš aukščiausių lentynų negalėjo pritrūkti ypatingai geros amortizacijos. Tai adidas Rapidarun užtikrina Cloudfoam putos, kurių nepaprastos savybės yra žinomos jau daugelį metų. Minkštos ir lanksčios putos veikia kaip oro pagalvė, užtikrinanti sąnariams ir raiščiams minkštą atsispyrimą nuo dangos. Taip yra sumažinama rimtų traumų riziką, o padidinamas bėgimo komfortas ir efektyvumas. Batai taip pat pasižymi atsparios gumos protektoriumi, kuris garantuoja sukibimą su kiekviena danga. adidas Rapidarun yra 100% saugūs ir atremiantys Tavo judesius kiekviename kilometre!

Tavo stiliuje

adidas Rapidarun vokiečių prekės ženklas dar kartą įrodo, kad gero dizaino jėga slypi paprastume. Šiuolaikinis siluetas puikiai atrodo ant pėdų, o ypatingai subtilus puošimas lemia, kad šis modelis taps idealia alternatyva visiems per daug spalvotiems ir ryškiems bėgiojimo batams. Jeigu esi minimalizmo gerbėjas šis pasiūlymas tikrai Tau patiks.