adidas Terrex

(4)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 4

Kaina

Lytis

DYDIS

    mažiau Daugiau

SPALVA

Tipas

Dabar apžiūrinėji adidas Terrex
Pasiekiami modeliai: 4

Tipai:

žemo profilio
aukšto profilio

Dydis

28 29 30 31 32 33 34

Dydis

28 29 30 31 32 33

64,99 €

42,49 €

adidas

Dydis

28 29 30 31 32 33 34

Dydis

28 29 30 31 32 33

64,99 €

42,49 €

adidas

Dydis

28

49,99 €

29,74 €

adidas

Dydis

42 2/3 43 1/3 44 44 2/3 45 1/3 46

139,99 €

109,99 €

adidas
Rodyti
iš 4

adidas Terrex

Ieškai adidas batų sudėtingesniam reljefui? Kedų modelis iš vokiškojo prekės ženklo, kuris tarnaus tiek žiema mieste, tiek neurbanistiniame reljefe? adidas Terrex taps puikiu pasirinkimu! Šie, iš pirmo žvilgsnio itin paprastos konstrukcijos batai, slepia savyje milžinišką, sudėtingai dangai pritaikytą, potencialą. Išbandyk juos kalnuose, miške arba žiemos sąlygomis ir įsitikink jų patvarumu!

Vyriški adidas Terrex

Minimalistinio stiliaus batai, kurie netraukia per daug dėmesio, todėl idealiai tiks kiekvienai Tavo išgalvotai stilizacijai. Jeigu vertini aukščiausio lygio komfortą ir patogumą, tai adidas Terrex yra sukurti Tau! Puikiai tiks prie jogger tipo kelnių ar džinsų. Genialiai komponuojasi su sportinėmis žiemos striukėmis. Nepriklausomai nuo to, ar renkiesi sau paprasčiausią juodą versiją, ar unikalius spalvotus derinius, adidas Terrex suteiks originalaus charakterio kiekvienai miesto, tiek trekingo ar turistinei stilizacijai. Įdomus pasiūlymas yra juodos spalvos adidas Terrex su kontrastuojančiu, neoniniu padu, kuris atrodo tikrai efektingai!

Žieminiai adidas Terrex

Geras adidas Tereex dizainas yra tik ledkalnio viršūnė. Iš tikrųjų žinomas vokiečių prekės ženklas puikiai susitvarkė su naujųjų technologijų pritaikymu, kurios pagerina šių batų komfortą. Aulas su Gote-tex technologija ne dažnai pasirodo ant sportinių prekės ženklų modelių, todėl adidas labai išsiskiria kitų sportinių žieminių batų gamintojų fone. Be vandeniui atsparaus, orą praleidžiančio aulo, šis modelis iš adidas pasižymi stabiliu padu su protektoriumi, kuris užtikrins Tau optimalų sukibimą su kiekvieno tipo danga. Tokie batai yra tikras svajonės apie termiškus ir patogius žieminius batus išsipildymas! Tavo pėdos liks visada sausos, o Tu išvengsi pavojų ant nesaugių ir slidžių paviršių dėka puikiai suprojektuotos adidas Terrex konstrukcijos.

Trekingo batai adidas Terrex

Užteks pažvelgti į adidas Terrex batus, kad įsitikintum tuo, jog jie idealiai tinka trekingui arba vaikščiojimui sudėtingesniame reljefe! Prekės ženklas pasirūpino geriausiu šio modelio sukibimu nelygioje dangoje bei pėdu stabilumu. Čia didžiausią rolę pelno truputėlį paaukštintas šio modelio aulas, protektorius, kuris pagamintas iš atsparios nutrynimams gumos Continental. Gore-tex aulas leis Tau nerūpestingai ir, žinoma, sausai siekti viršukalnių. Su šiais batais kiekviena išvyka į gamtą taps nepamirštamu nuotykiu, o diskomforto pojūtis išnyks visam laikui!

adidas Terrex:

adidas Terrex spalvos:

Kiti naudingi patarimai: