Akcijos ir nuolaidos


Vasara yra idealus laikas marškinėliams. Spalvotiems ir vienspalviams. Minimalistiniams bei su madingais užrašais. Jam ir jai. Jeigu dar neturi idealių marškinėlių, laikas tai pakeisti! Tuo labiau, kad tik dabar 50style.lt perkant 1 marškinėlius už juos sumokėsi 14,99 EUR. Už 2 vienetus sumokėsi 19,95 EUR, o už 3 – 24,95 EUR. Vau, Tai tikrai apsimoka! Pasinaudok šiuo pasiūlymu parduotuvėse ir online.

*Akcijos kaina bus pritaikyta automatiškai krepšelyje pridėjus mažiausiai 2 akcines prekes. Išsami informacija ir prekių sąrašas yra taisyklėse.


DVEJI PASIRINKTI NIKE, ADIDAS ARBA PUMA MARŠKINĖLIAI UŽ 34,99 EUR

Marškinėliai yra idealus pagrindas kasdienėms stilizacijoms. Tik dabar pirkdamas 2 prekės ženklų Nike, adidas arba Puma marškinėlius sumokėsi tik 34,99 EUR*! Rinkis patikrintus gamintojus ir jau šiandien papildyk savo kolekciją pavasario-vasaros būtinybėmis. Nelauk, apžiūrėk pasiūlymą 50 style parduotuvėse ir 50style.lt ir rask savo idealų modelį. Spausk!

*Akcijos kaina bus pritaikyta į krepšelį įdėjus dvejus marškinėlius. Nuolaida galioja pasirinktiems Nike, adidas ir Puma prekėms. Išsamesnę informaciją bei prekių sąrašą rasi taisyklėse.


SEZONO DEAL’AS! PAPILDOMA NUOLAIDA iki 20%

Su mumis gausi sezono deal‘ą! Iki rugpjūčio 3 d. gausi papildomą nuolaidą iki 20%. Puiku, tiesa? Nedvejok nė akimirką ir sutik rugpjūtį apsipirkinėdamas. Ar pasirinksi karštas naujienas? O galbūt nesenstančią klasiką, pasiteisinančią ne tik per atostogas? Sprendimas priklauso tik Tau, tačiau abejonėms laiko nėra – Tavo dydžiai ištirps greičiau, nei manai!

*Kainos nurodytos su nuolaida. Išsamiau – taisyklėse.


-40% maudymosi kostiumo apačiai, perkant viršutinę dalį

Nepaisant to, kur leidi atostogas – prie jūros, ežero ar nuosavame sode – idealus maudymosi kostiumėlis visada pravers. O dabar suteikiame Tau net 40% nuolaidą kostiumo apačiai, perkant viršutinę dalį. Tai puiki proga išsirinkti naują modelį! Ar pasirinksi vienspalvę versiją, o galbūt tropinius arba jūreiviškus raštus? Jau dabar sukurk savo idealų derinį pigiau!

*Akcija galioja iki 2020.07.31. Nuolaida maudymosi kostiumo apačiai taikoma automatiškai krepšelyje. Pasiūlymas taikomas visiems dviejų dalių maudymosi kostiumėliams. Išsamiau – taisyklėse.


-50% antrai šortų porai

Dvi poros tai ne viena! Todėl dabar gausi iš mūsų 50%* nuolaidą antrai šortų porai. Pasiruošk šiltoms dienoms – rinkis patogumą, stilių ir kokybę iš tokių geriausių prekės ženklų kaip adidas, Nike, Puma, Umbro, Lotto ar Up8. Apžiūrėk 50 style parduotuvėse ir online.
*Akcija galioja iki jos nutraukimo ir apima visą šortų asortimentą. Nuolaida taikoma automatiškai krepšelyje įdėjus antrą šortų vienetą. Akcija nėra sumuojama su kitais specialiaisiais pasiūlymais.


UŽSIPRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ IR ATSIIMK 10 %* NUOLAIDĄ!

Nuolaida yra vienkartinė ir nėra nesumuojama su kitomis akcijomis. Akcijos kodas galioja 50style.lt svetainėje apsiperkant per 48 valandas nuo prenumeratos pateikimo. Akcija galioja Akcija galioja nuo 2019-05-21 iki jos nutraukimo.

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


34,99 € UŽ 2 PASIRINKTUS NIKE, ADIDAS AR PUMA MARŠKINĖLIŲ VIENETUS

Marškinėliai yra idealus pagrindas kasdienėms stilizacijoms. Tik dabar pirk du marškinėlių vienetus iš prekės ženklų Nike, adidas arba Puma ir sumokėk tik 34,99 €*! Rinkis patikrintus brandus ir jau šiandien papildyk savo kolekciją pavasario-vasaros būtinybėmis. Nelauk, pamatyk pasiūlymą 50 style parduotuvėse ir 50style.lt ir išsirink modelį sau. Spausk!

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


Vasara yra idealus laikas marškinėliams. Spalvotiems ir vienspalviams. Minimalistiniams bei su madingais užrašais. Jam ir jai. Jeigu dar neturi idealių marškinėlių, laikas tai pakeisti! Tuo labiau, kad tik dabar 50style.lt už 2 marškinėlių vienetus sumokėsi 19,95 EUR, o už 3 – 29,95 EUR. Vau, Tai tikrai apsimoka! Pasinaudok šiuo pasiūlymu parduotuvėse ir online.
*Akcijos kaina bus pritaikyta automatiškai krepšelyje pridėjus mažiausiai 2 akcines prekes.

Išsami informacija ir prekių sąrašas yra taisyklėse.


Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku