Akcijos ir nuolaidos


FINALINIS IŠPARDAVIMAS + PAPILDOMOS NUOLAIDOS APSIPIRKIMUI IKI 25%

FINALINIS IŠPARDAVIMAS bei papildomos nuolaidos ! Iki vasario 2 dienos prie finalinio išpardavimo pasiūlymų pridedame papildomą nuolaidą iki 25% Tavo apsipirkimui. Ar išsirinksi sau šiltą žieminę striukę, patvarius turistinius batus, o galbūt kedus pavasariui arba naują aprangą, su kurią įgyvendinsi naujametinius tikslus? Mūsų parduotuvėje laukia tūkstančiai modelių iš tokių žinomų brandų, kaip adidas, Nike, Reebok, Fila, Umbro ar Lotto. Apžiūrėk jau šiandien!

*Akcija tęsiasi iki 02.02. Kainos nurodytos su iki 25% nuolaida. Išsamiau – taisyklėse.


FINALINIS IŠPARDAVIMAS iki -70%

Tai jau paskutinė išpardavimo iki -70% dienos 50 style, o kartu su jomis galimybė papildyti trūkumus savo spintoje. Ar įsigysi mėgstamus kedus ar tvirtus turistinius batus už gerą kainą? O galbūt pasirinksi patogią kasdienę aprangą arba funkcionalų derinį treniruotei? Nelauk, tūkstančiai originalių pasiūlymų iš žinomų gamintojų jau laukia. Tačiau paskubėk, dydžiai greitai tirpsta!


Vasara yra idealus laikas marškinėliams. Spalvotiems ir vienspalviams. Minimalistiniams bei su madingais užrašais. Jam ir jai. Jeigu dar neturi idealių marškinėlių, laikas tai pakeisti! Tuo labiau, kad tik dabar 50style.lt perkant 1 marškinėlius už juos sumokėsi 14,99 EUR. Už 2 vienetus sumokėsi 19,95 EUR, o už 3 – 24,95 EUR. Vau, Tai tikrai apsimoka! Pasinaudok šiuo pasiūlymu parduotuvėse ir online.

*Akcijos kaina bus pritaikyta automatiškai krepšelyje pridėjus mažiausiai 2 akcines prekes. Išsami informacija ir prekių sąrašas yra taisyklėse.


DVEJI PASIRINKTI NIKE, ADIDAS ARBA PUMA MARŠKINĖLIAI UŽ 34,99 EUR

Marškinėliai yra idealus pagrindas kasdienėms stilizacijoms. Tik dabar pirkdamas 2 prekės ženklų Nike, adidas arba Puma marškinėlius sumokėsi tik 34,99 EUR*! Rinkis patikrintus gamintojus ir jau šiandien papildyk savo kolekciją pavasario-vasaros būtinybėmis. Nelauk, apžiūrėk pasiūlymą 50 style parduotuvėse ir 50style.lt ir rask savo idealų modelį. Spausk!

*Akcijos kaina bus pritaikyta į krepšelį įdėjus dvejus marškinėlius. Nuolaida galioja pasirinktiems Nike, adidas ir Puma prekėms. Išsamesnę informaciją bei prekių sąrašą rasi taisyklėse.


UŽSIPRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ IR ATSIIMK 10 %* NUOLAIDĄ!

Nuolaida yra vienkartinė ir nėra nesumuojama su kitomis akcijomis. Akcijos kodas galioja 50style.lt svetainėje apsiperkant per 48 valandas nuo prenumeratos pateikimo. Akcija galioja Akcija galioja nuo 2019-05-21 iki jos nutraukimo.

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


34,99 € UŽ 2 PASIRINKTUS NIKE, ADIDAS AR PUMA MARŠKINĖLIŲ VIENETUS

Marškinėliai yra idealus pagrindas kasdienėms stilizacijoms. Tik dabar pirk du marškinėlių vienetus iš prekės ženklų Nike, adidas arba Puma ir sumokėk tik 34,99 €*! Rinkis patikrintus brandus ir jau šiandien papildyk savo kolekciją pavasario-vasaros būtinybėmis. Nelauk, pamatyk pasiūlymą 50 style parduotuvėse ir 50style.lt ir išsirink modelį sau. Spausk!

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


Vasara yra idealus laikas marškinėliams. Spalvotiems ir vienspalviams. Minimalistiniams bei su madingais užrašais. Jam ir jai. Jeigu dar neturi idealių marškinėlių, laikas tai pakeisti! Tuo labiau, kad tik dabar 50style.lt už 2 marškinėlių vienetus sumokėsi 19,95 EUR, o už 3 – 29,95 EUR. Vau, Tai tikrai apsimoka! Pasinaudok šiuo pasiūlymu parduotuvėse ir online.
*Akcijos kaina bus pritaikyta automatiškai krepšelyje pridėjus mažiausiai 2 akcines prekes.

Išsami informacija ir prekių sąrašas yra taisyklėse.


Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku