Akcijos ir nolaidos


-30%* antrai, pigesnei ir -50%* trečiai, pigiausiai prekei.

Nuolaidos vaikšto…trejetais! PASKUTINĖS IŠPARDAVIMO DIENOS ir papildomos nuolaidos:

*30% nuolaida antrai, pigesnei ir 50% trečiai prekei, pigiausiai prekei, skaičiuojama automatiškai krepšelyje. Išsamiau – taisyklėse.


UŽSIPRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ IR ATSIIMK -10%* APSIPIRKIMUI!

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir būkite tikri, kad geriausius mūsų pasiūlymus visada gausite pirmi! Esate įsitikinę, kad viską žinote apie apsipirkimą internetu? Mes Jus nustebinsime! Prisijungus prie 50style.lt naujienlaiškio prenumeratorių būrio, gausi nuolaidos kodą, kuris įgalioja pasinaudoti papildoma 10% nuolaida nepriklausomai nuo prikinių sumos.

Akcijos taisyklėse.


Boksikės: -40% antrai pakuotei

Papildyk apatinių atsargas spintoje! Pasirink dvį firminių boksikių pakuotes ir antrą, pigesnę, pakuotę įsigysi net su 40%* nuolaida. Nuolaida galima pasinaudoti 50 style parduotuvėje ir 50style.lt. Akcija galioja iki birželio 30d., akcija nesijungia su kitomis nuolaidomis. Akcijoje dalyvauja pasirinktos Umbro ir Lotto prekės. Išsamus akcinių prekių sąrašas pateiktas akcijos taisyklėse.

*Išsamiau – taisyklėse.


Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku.