Akcijos ir nuolaidos


PIRKINIŲ NAKTIS! -20% VISKAM

Tokia naktis pasitaiko retai! Nuo 16 val. antradienio iki 10 val. trečiadienio pasinaudok net 20% nuolaida viskam! Susimąstai, ką pasirinkti? Šėlk pirkinių naktį ir sukomplektuok savo naują, madingą išvaizdą! Platus avalynės, aprangos ir aksesuarų pasirinkimas iš žinomų prekės ženklų laukia 50style.lt! Apžiūrėk, ko trūksta Tavo spintoje ir rask tai mūsų internetinėje parduotuvėje!
Kainos produktų etiketėse yra nurodytos su 20% nuolaida.

Išsamiau – taisyklėse.


SCHOOL STYLE! -15% mokykliniam asortimentui 50style.lt

Metas sugrįžti į mokyklą, tad verta tam gerokai pasiruošti. Tik dabar perkant internetu gausi net 15%* nuolaidą visam mokykliniam asortimentui. Sugrįžimas į mokykla neturi būti nuobodus. Įsitikink pats50style.lt e.parduotuvėje.
Užsimanei dar daugiau? Apsilankyk mūsų 50 style fizinėse parduotuvėse ir pasinaudok nuolaida -30% antrai pigesnei ir -50% trečiai pigiausiai prekei. Pats išsirink tinkamiausią nuolaidos pasiūlymą e.parduotuvėje 50style.lt ar mūsų fizinėse parduotuvėse!

*Prekių kainos nurodytos 50style.lt e.parduotuvėje nurodytos su 15% nuolaidą visam mokykliniam asortimentui bei galioja apsiperkant tik elektroninėje parduotuvėje. Nuolaida nėra sumuojama su kitomis akcijomis. Išsamiau – taisyklėse.

** Nuolaida -30% antrai pigesnei ir -50% trečiai pigiausiai prekei yra taikoma visam mokykliniam asortimentui ir galioja tik apsipirkimams fizinėse 50 style parduotuvėse. Nuolaida nėra sumuojama sukitomis akcijomis. Išsamiau – taisyklėse.


UŽSIPRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ IR ATSIIMK 10 %* NUOLAIDĄ!

Nuolaida yra vienkartinė ir nėra nesumuojama su kitomis akcijomis. Akcijos kodas galioja 50style.lt svetainėje apsiperkant per 48 valandas nuo prenumeratos pateikimo. Akcija galioja Akcija galioja nuo 2019-05-21 iki jos nutraukimo.

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


Terminė apranga: -50% antrai, pigesnei prekei

Pasiruošk aktyviai žiemai! Perkant dvi terimnės aprangos prekes gausi -50%* nuolaidą antrai, pigesnei prekei.

*Nuolaida taikoma ribotam asortimentui. Išsamiau – taisyklėse.


MARŠKINĖLIAI FEEWEAR, LOTTO

Pasinaudok mūsų Marškinėlių programa ir įsigyk firminius marškinėlius, kurių tikrai negali trūkti Tavo spintoje. Dabar 2 marškinėlių rinkinį įsigysi už 19,95 €, o 3 marškinėlių rinkinį tik už 29,95*! Topinius Lotto ir Feewear gamintojų modelius neįtikėtinai žemomis kainomis rasi 50 style parduotuvėse ir 50style.lt. Akcija galioja iki birželio 30 d.

*Išsamiau – taisyklėse.


34,99 € UŽ 2 PASIRINKTUS NIKE, ADIDAS AR PUMA MARŠKINĖLIŲ VIENETUS

Marškinėliai yra idealus pagrindas kasdienėms stilizacijoms. Tik dabar pirk du marškinėlių vienetus iš prekės ženklų Nike, adidas arba Puma ir sumokėk tik 34,99 €*! Rinkis patikrintus brandus ir jau šiandien papildyk savo kolekciją pavasario-vasaros būtinybėmis. Nelauk, pamatyk pasiūlymą 50 style parduotuvėse ir 50style.lt ir išsirink modelį sau. Spausk!

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


2X POLO LOTTO už 24,99 EUR

Polo marškinėliai – idealūs šiltesnėmis dienomis. Tik dabar pirkdamas 2 Lotto prekės ženklo polo marškinėlius mokėsi už juos tik 24,95 €.* Papildyk savo spintą nesenstančio dizaino fasonais, kuriuos nesudėtingai įkomponuosi į savo pavasario-vasaros derinius. Nelauk, apžiūrėk asortimentą ir džiaukis kokybe iš žinomų prekės ženklų. Jau šiandien padovanok sau dvejus polo marškinėlius už patrauklią kainą! Užeik į 50 style parduotuves ir 50style.lt.
*Akcija galioja pasirinktiems Lotto polo marškinėliams. Nuolaida yra skaičiuojama automatiškai krepšelyje pridėjus į jį atitinkamą prekių skaičių.

Daugiau informacijos ir visas prekių sąrašas – taisyklėse.


Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku