Akcijos ir nuolaidos


FALL INTO NEW STYLE! -40% ANTRAI, PIGESNEI PREKEILaikas pokyčiams! Pasinaudok proga, papildyk rudens derinį patogiai ir praktiškai – tik iki rugsėjo 22 gauk -40% antrai, pigesnei prekei. Club 50style nariai gali pasinaudoti net -50% antrai pigesnei prekei. Šilti sportbačiai, sportinio stiliaus džemperis ar minkšta kepurė? Nelauk ir jau dabar įsigyk savo naują must have šaltoms dienoms. Pasiūlymai tokių prekės ženklų, kaip Nike, adidas, Vans, Puma ir Reebok laukia!

40% nuolaida pigesnei prekei bus automatiškai įskaičiuota prie krepšelio pridėjus antrą prekę. Išsamiau – taisyklėse.


Vasara yra idealus laikas marškinėliams. Spalvotiems ir vienspalviams.

Minimalistiniams bei su madingais užrašais. Jam ir jai. Jeigu dar neturi idealių marškinėlių, laikas tai pakeisti! Tuo labiau, kad tik dabar 50style.lt už 2 marškinėlių vienetus sumokėsi 19,95 EUR, o už 3 – 29,95 EUR. Vau, Tai tikrai apsimoka! Pasinaudok šiuo pasiūlymu parduotuvėse ir online.
*Akcijos kaina bus pritaikyta automatiškai krepšelyje pridėjus mažiausiai 2 akcines prekes.

Išsami informacija ir prekių sąrašas yra taisyklėse.


2 Umbro arba Lotto polo marškinėliai už 24,99 EUR

Vasarą pagyvink vyrišką stilizaciją sportiniu akcentu. Tau padės tai padaryti spalvoti polo marškinėliai. Dabar, perkant du vienetus, sumokėsi už juos tik 24,99 EUR. Pasiūlymas taikomas Umbro ir Lotto prekėms. Kokius derinius sukursi? Monochrominius, spalvotus, o galbūt išsirinksi juosteles? Nelauk ir jau šiandien suteik savo spintai šiek tiek miesto elegancijos. Užeik į vieną iš 50 style parduotuvių arba apžiūrėk asortimentą mūsų online parduotuvėje.

*Nuolaida bus pritaikyta automatiškai, pridėjus dvi akcijos prekes. Išsamiau – taisyklėse.


UŽSIPRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ IR ATSIIMK 10 %* NUOLAIDĄ!

Nuolaida yra vienkartinė ir nėra nesumuojama su kitomis akcijomis. Akcijos kodas galioja 50style.lt svetainėje apsiperkant per 48 valandas nuo prenumeratos pateikimo. Akcija galioja Akcija galioja nuo 2019-05-21 iki jos nutraukimo.

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


Grįžti