Akcijos ir nuolaidos


APSIPIRKIMŲ SEZONAS!
-10% apsipirkimui iki 40 EUR ir -20% apsipirkimui už mažiausiai 40 EUR

Pradedame apsipirkimo sezoną! Dabar pasinaudok papildomai -10% apsipirkimui iki 40 EUR ir net -20% apsipirkimui už mažiausiai 40 EUR! Tai puiki proga apsirūpinti patogiais batais, nauja striuke ar šiltais aksesuarais. Apžiūrėk visus žinomų sportinio stiliaus prekės ženklų pasiūlymus ir išsirink ką nors sau ar savo artimiesiems.

*Išsamiau taisyklėse.


Vasara yra idealus laikas marškinėliams. Spalvotiems ir vienspalviams.

Minimalistiniams bei su madingais užrašais. Jam ir jai. Jeigu dar neturi idealių marškinėlių, laikas tai pakeisti! Tuo labiau, kad tik dabar 50style.lt už 2 marškinėlių vienetus sumokėsi 19,95 EUR, o už 3 – 29,95 EUR. Vau, Tai tikrai apsimoka! Pasinaudok šiuo pasiūlymu parduotuvėse ir online.
*Akcijos kaina bus pritaikyta automatiškai krepšelyje pridėjus mažiausiai 2 akcines prekes.

Išsami informacija ir prekių sąrašas yra taisyklėse.


2 Umbro arba Lotto polo marškinėliai už 24,99 EUR

Vasarą pagyvink vyrišką stilizaciją sportiniu akcentu. Tau padės tai padaryti spalvoti polo marškinėliai. Dabar, perkant du vienetus, sumokėsi už juos tik 24,99 EUR. Pasiūlymas taikomas Umbro ir Lotto prekėms. Kokius derinius sukursi? Monochrominius, spalvotus, o galbūt išsirinksi juosteles? Nelauk ir jau šiandien suteik savo spintai šiek tiek miesto elegancijos. Užeik į vieną iš 50 style parduotuvių arba apžiūrėk asortimentą mūsų online parduotuvėje.

*Nuolaida bus pritaikyta automatiškai, pridėjus dvi akcijos prekes. Išsamiau – taisyklėse.


UŽSIPRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ IR ATSIIMK 10 %* NUOLAIDĄ!

Nuolaida yra vienkartinė ir nėra nesumuojama su kitomis akcijomis. Akcijos kodas galioja 50style.lt svetainėje apsiperkant per 48 valandas nuo prenumeratos pateikimo. Akcija galioja Akcija galioja nuo 2019-05-21 iki jos nutraukimo.

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


Grįžti