Akcijos ir nuolaidos


DOUBLE DEAL! -40% ANTRAI PREKEI

50 style turime Tau dvigubai gerą pasiūlymą! Laukia -40% antrai, pigesnei prekei krepšelyje! Nepraleisk šios progos ir pasirink dizainus iš tokių prekės ženklų kaip Nike, adidas, Vans ar Reebok. Pasirink naują kedų porą, patogų džemperį, o gal ką nors iš aksesuarų? Atmink, kad užsakant nuo 50 EUR pristatymas nemokamas.

*40% nuolaida antrai, pigesnei prekei bus automatiškai įskaičiuota ją įdėjus į krepšelį. Išsamiau – taisyklėse.


-40% antram maudymosi kostiumėlių vienetui

Nesvarbu, kur praleistumei atostogas – prie jūros, ežero ar savo sode – tobulas maudymosi kostiumėlis visada pravers. O dabar gauni iki 40% nuolaidos antrai prekei. Tai puiki proga išsirinkti naują modelį! Pasirinksi vienspalvį variantą, o gal tropinius ar jūrinius raštus? Jau dabar susikurk tobulą derinį pigiau! Pirk rinkinį arba užsisakyk papildomą apatinę arba viršutinę dalį.

*Pasisiūlymas galioja iki jo atšaukimo. Nuolaida antrai prekei bus automatiškai įskaičiuota ją įdėjus į krepšelį. Išsamiau – taisyklėse.24,99 € UŽ 2 PASIRINKTUS UP8/UMBRO MARŠKINĖLIŲ VIENETUSMarškinėliai yra idealus pagrindas kasdienėms stilizacijoms. Tik dabar pirk du marškinėlių vienetus iš prekės ženklų Up8 arba Umbro ir sumokėk tik 24,99 €*! Rinkis patikrintus brandus ir jau šiandien papildyk savo kolekciją pavasario-vasaros būtinybėmis. Nelauk, pamatyk pasiūlymą 50 style parduotuvėse ir 50style.lt ir išsirink modelį sau. Spausk!

*Akcijos kaina bus taikoma automatiškai krepšelyje, pridėjus 2 marškinėlių vienetus. Nuolaida yra taikoma tik Umbro ir UP8 prekės ženklams. Daugiau informacijos ir visas prekių sąrašas – taisyklėse.


Vasara yra idealus laikas marškinėliams. Spalvotiems ir vienspalviams.

Akcija galioja iki kovo 19 d.

Minimalistiniams bei su madingais užrašais. Jam ir jai. Jeigu dar neturi idealių marškinėlių, laikas tai pakeisti! Tuo labiau, kad tik dabar 50style.lt už 2 marškinėlių vienetus sumokėsi 19,95 EUR, o už 3 – 29,95 EUR. Vau, Tai tikrai apsimoka! Pasinaudok šiuo pasiūlymu parduotuvėse ir online.
*Akcijos kaina bus pritaikyta automatiškai krepšelyje pridėjus mažiausiai 2 akcines prekes.

Išsami informacija ir prekių sąrašas yra taisyklėse.


UŽSIPRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ IR ATSIIMK 10 %* NUOLAIDĄ!

Nuolaida yra vienkartinė ir nėra nesumuojama su kitomis akcijomis. Akcijos kodas galioja 50style.lt svetainėje apsiperkant per 48 valandas nuo prenumeratos pateikimo. Akcija galioja Akcija galioja nuo 2019-05-21 iki jos nutraukimo.

*Išsamiau - Akcijos taisyklėse.


Grįžti