Akiniai nuo saulės Vans

(1)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 1

Kaina

Lytis

Gamintojas

Spalva

Dabar apžiūrinėji akiniai nuo saulės Vans
Pasiekiami modeliai: 1

Vans akiniai nuo saulės

Vasara jau už kampo, o Tu jau nekantrauji degintis? Prisimink, kad be saulės kremo ir galvos apdangalo, akiniai nuo saulės taip pat yra būtina apsauga nuo saulės spindulių. Verta juos nešioti ne tik karštu oru, bet ir kiekvieną saulėtą dieną, kai mus veikia žalingas saulės poveikis. Akiniai nuo saulės suteikia mums dvigubą naudą - jie ne tik apsaugo mūsų akis ir subtilią odą aplink juos, bet ir suteikia visam stiliui charakterio!  Vans prekės ženklo kolekcijoje rasi modelius, kurie atitinka naujausias miesto tendencijas.

Apsauga nuo saulės, vėjo ir užteršimo

Inkariukais iš audeklo garsėjantis prekės ženklas savo asortimente taip pat turi stilingų aksesuarų, kurių dėka sukursi nepakartojamą išvaizdą. Taip tikrai atsitiks su Vans Mn Spicoli 4 Shades akiniais nuo saulės. Į jų didelius stikliukus įrengtas UVA/UVB 400 filtras - kuris garantuoja veiksmingą apsaugą nuo kenksmingų spindulių. Jie turi šiek tiek suapvalintą formą, kurios dėka gerai atrodys ant daugelių veido formų. Modelius rasi juodos arba raudonos spalvos variante. O gal Tau labiau patinka apvalūs akiniai? Patikrink modelį Vans Rise And Shine. Su siauromis auselėmis, kurias puošia prekės ženklo logotipas. Juos rasi juodos arba šiek tiek skaidrios rožinės spalvos versijoje. Jie puikiai papildys streetwear‘o ir laisvalaikio komplektą, o dėl universalių spalvų galėsi derinti prie daugumos drabužių ar batų.

Stilingi ir praktiški

Akiniai nuo saulės su filtru UVA/UVB tai must have saulėtomis dienomis, ne tik dėl estetinių priežasčių - vasaros spinduliai gali nepastebimai pakenkti mūsų odai, todėl visada gerai turėti su savimi ką nors kas gali ją apsaugoti. Be to, tamsūs akiniai bet kokiam rinkiniui visada suteikia itin stilingą išvaizdą, todėl jų negali pritrūkti Tavo spintoje. Pasirink naujoviškus pasiūlymus Vans prekės ženklo ir būk pasiruošęs vasarai!

Akiniai nuo saulės Vans pagal spalvą:

raudona

Kiti naudingi patarimai:

Ką būtina prisiminti renkantis akinius nuo saulės?
Kokius drabužius rinktis vasarai?

Grįžti į: akiniai nuo saulės

Dydis

ONE SIZE

14,99 €

11,24 €

Vans
Rodyti
iš 1