Gertuvės

(2)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 2

Kaina

Gamintojas

Talpa

Spalva

Dabar apžiūrinėji Gertuvės
2 – tiek produktų turime parduotuvėje

Dydis

ONE SIZE

7,99 €

5,59 €

adidas

Dydis

ONE SIZE
Rodyti
iš 2

Gertuvės

Tinkamas skysčių išlaikymas organizme yra svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimui, o tie, kurie reguliariai sportuoja turėtų atkreipti ypatingą dėmesį skysčių balansui kūne. Vanduo transportuoja gyvybiškai svarbias medžiagas į tam tikras mūsų ląsteles, o be to perneša ir reguliuoja šilumą. Organizmo dehidratacija gali pasireikšti kūno perkaitimu ir žymiu jėgų trūkumų. Todėl treniruotėse verta turėti aksesuarų, kurie yra patogūs kilnoti ir bet kuriuo momentu leistų Tau atsigaivinti ir atsigerti. Geriausias pasirinkimas yra gertuvė, kurioje gali perpilti savo mėgstamiausią izotoninį gėrimą. Todėl net ir intensyviai sportuodamas neprivalai bijoti nusilpimo, ypatingai karštomis dienomis.

Sportinės gertuvės 50style.lt — saugumas ir komfortas treniruotėse

Gertuvė yra revoliucingas sprendimas įvairiausių sportinių disciplinų mėgėjams, tokių kaip bėgimas, važinėjimas dviračiu, krosfitas, fitnesas ar treniruoklių salė. Dviratininkai gali paprastai pritvirtinti sportinę gertuvę ant dviračio rėmo, o kitų veiklų gerbėjai sutalpins ją krepšyje arba rankinėje. Internetinėje parduotuvėje 50style.lt radi daugybę praktiškų ir patrauklių dizaino atžvilgiu variantų, kurie patenkins individualius poreikius ir lūkesčius net labiausiai reiklių sportininkų.

Gertuvė į sporto klubą — pasiūlymai iš populiariausių prekės ženklų

50style.lt internetinės parduotuvės asortimente netrūksta aksesuarų pasiūlymų iš populiariausių prekės ženklų. Aukštos kokybės ir įdomaus dizaino ieškotojams tikrai patiks adidas gertuvė su brando pavadinimu. Besidžiaugiančios naudotojų simpatijomis visame pasaulyje šis prekės ženklas siūlo gertuves su tokių geriausių Europos klubų atributika, kaip Bayern Monachium, Juventus F.C ar Real Madrid. Tai ideali idėja tiems, kurie treniruojasi sporto klube ir serga už vieną iš minėtų futbolo komandų. Fizinio aktyvumo aistruoliams tikrai patiks gertuvė iš Reebok, kuri yra pasiekiama daugybėje atspalvių. Žinomų gamintojų gertuvės yra patogios, tvirtos ir visų pirma ir pasižymi kandikliu, kuris neleis apsipilti arba išpilti vandens. Patogesniam prisitaikymui prie savo poreikiu, gali rinktis gertuvę iš įvairių talpų.

Apžiūrėk mūsų paruoštą kategoriją ir išsirink produktą, kuris geriausiai pasiteisins Tavo treniruočių metu. Tai viskas neišeinant iš namų ir laukimo eilėse. Pridėk norimą produktą į virtualų krepšelį, o mes užsiimsime viskuo kitu!