Piniginės

(6)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 6

Kaina

Lytis

Gamintojas

Dydis

Tipas

Spalva

Sudėtis

Dabar apžiūrinėji Piniginės
6 – tiek pinigini turime parduotuvėje

Dydis

ONE SIZE

Dydis

ONE SIZE

9,99 €

7,19 €

Umbro

Dydis

ONE SIZE

Dydis

ONE SIZE

9,99 €

7,19 €

Umbro

Dydis

ONE SIZE

Dydis

ONE SIZE

12,99 €

11,69 €

Vans

Dydis

ONE SIZE

Dydis

ONE SIZE

9,99 €

7,19 €

Umbro

Dydis

ONE SIZE

Dydis

ONE SIZE

9,99 €

7,19 €

Umbro

Dydis

ONE SIZE

12,99 €

8,99 €

Puma
Rodyti
iš 6

Piniginės

Atrodo savaime suprantama, kad daugelis mados sekėjų vertina įvairumą, kuris taip pat atsispindėtų jų garderobuose. Kiekvienas turi spintoje drabužius skirtus įvairiausioms progoms. Nieko nuostabaus, nes vienoje situacijoje turėtume atrodyti labiau elegantiškai, o kitoje galime leisti sau labiau sportinį, laisvą įvaizdį. Taip pat yra aksesuarų atveju, tokių, kaip piniginė. Internetinėje parduotuvėje 50style.lt rasi aksesuarus, kurie papuoš streetwear‘o ir laisvalaikio stilizacijas. Jeigu ieškai stilingų produktų iš populiariausių prekės ženklų, pataikei pagal adresą.

Vyriškos piniginės 50style.lt — stilinga vieta banknotams

Mūsų parduotuvė stengiasi patenkinti visų klientų lūkesčius, todėl reguliariai papildome asortimentą ir užtikriname kuo platesnį pasirinkimą, jeigu kalba eina apie fasonus ar net spalvas. Aktyviems vyrams tikrai patiks vyriškos sportinės piniginė, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios garantuoja patvarumą ir ilgaamžiškumą. Vertinami prekės ženklai renkasi pažeidimams atsparias medžiagas, kad aksesuarai taip paprastai nesusigadintų. Konstrukcijoje yra teikiamas dėmesys nemažam kišenių skaičiui, kad be rūpesčių laikytum visas smulkmenas. Mūsų asortimente rasi mažesnes pinigines kortelėms, gryniems pinigams ir monetoms. Gamintojai mieliau renkasi šiuolaikinius modelius taip, kad neatrodytų pernelyg prigrūsti ir neiššauktų nereikalingo dėmesio kelnių kišenėje ar džemperyje.

Moteriškos piniginės na 50style.lt — detalės vertos dėmesio

Internetinėje parduotuvėje 50style.lt įsigyti moteriškas pinigines įvairiausiuose modeliuose. Sportinių tendencijų gerbėjoms tikrai patiks Puma prekės ženklo piniginės. Įmonė, įkurta 1948 metais Rudolfo Dasslerio pritraukė didelį susidomėjimą visų profesionalių sportininkų ir fizinės veiklos gerbėjų tarpe. Laikui bėgant brandui pavyko taip pat sustiprinti savo pozicijas kuriant gatvės ir laisvalaikio stiliaus aprangą bei aksesuarus. Produktai pažymėti laukinės katės logotipu yra aukščiausio rūpesčio detalėms garantija, kuriuos ypatingai pastebi moterys. Jeigu vertini sportinį funkcionalumą, apžiūrėk iš arčiau Umbro piniginėms, kurie nepaisant savo mažų dydžių užtikrina visas būtinas savybes.Kiekvienas produktas yra aprašomas, todėl galėsi sužinoti kaip buvo pagamintas. Prekių išvaizdą leis įvertinti aukštos kokybės nuotraukos. Daug įdomų raštų ir spalvų vyrams ir moterims, o tai viskas vienoje parduotuvėje!