Liemenės

(4)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 4

Kaina

Lytis

Gamintojas

Dydis

Tipas

Spalva

Fasonas

Raštas

Sudėtis

Dabar apžiūrinėji Liemenės
4 – tiek liemenių turime parduotuvėje

Dydis

M L XL

39,99 €

31,99 €

Umbro

Dydis

XS M XL

Dydis

XS

39,99 €

29,99 €

UP8

Dydis

S

44,99 €

33,99 €

Lotto

Dydis

XS M XL

Dydis

XS

39,99 €

29,99 €

UP8
Rodyti
iš 4

Liemenės

Šiltos, pūkinės liemenės yra puikus rūbas, kuris pravers, pavyzdžiui, keliaujant žiemą. Labai patogus slidinėjant arba siekiant naujos viršukalnės kalnuose. Ką jau kalbėti apie jo funkcionalumą bei tai, kad bagažinėje jis užima daug mažiau vietos negu striukė. Jį dėvėti galima tiek ant šilto džemperio ar net vilnonio megztinio. Joks šaltas žieminis oras nebus Tau baisus.

Mūsų asortimente rasi tokių vertinamų prekės ženklų liemenių kaip Lotto, Nike ir Umbro. Moterys, kaip ir vyrai, ras sau tinkamus produktus. Puslapyje 50style.lt gali išsirinkti liemenes savo mėgstamiausiuose atspalviuose ir kirpimuose. Galvoji apie neutralias ar energingas spalvas? Nesvarbu! Mūsų parduotuvės lentynose Tavęs laukia visos įmanomos kombinacijos.

Prisimink, kad žiemos metu didžiausiu prioritetu turi būti išlaikyti šilumą. Taip apsaugosi save ir savo artimuosius nuo nepageidaujamų virusų ir susirgimų. Šilta liemenė užtikrins maksimalią apsaugą. Galų gale bus puikiu, laisvesnių sportinių stilizacijų sprendimu.