Gerbiamas Kliente,

DPD Lietuva bei 50 style toliau vykdo prevencinius veiksmus dėl COVID-19.
DPD atnaujino bekontakčiopristatymo procesą, kad siuntų pristatymas vyktų greitai ir sklandžiai.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.
Nuo 2020.03.17 (antradienio) pradedamas vykdyti atnaujintas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntąpaliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryjekeičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų..

SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI.

1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojopažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.
2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntosiš 2-3 metrų atstumo.
3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickuppaštomatą.
4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinamasiuntėjui.

Visą aktualią informaciją susijusią su siuntų pristatymo pasikeitimais dėl COVID-19 galite sekti https://www.dpd.com/lt puslapyje skiltyje KORONAVIRUSAS.
Informacija nuolat atnaujinama.

Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku