Blog

09-04-2021

Po neužtikrintų metų, kuriuose rinkomės visų pirma komfortą, šį sezoną neatsisakysime ekologiško stiliaus gyvensenos. Todėl mūsų pasirinkimai taps dar labiau sąmoningi, o apsipirkimai — universalūs ir patvarūs. Pavasaris yra idealus laikas, kuris leidžia pridėti į mūsų garderobus daugiau spalvų ir madingų tendencijų, nepriklausomai nuo kaprizingų oro sąlygų. Kokius batus pasirinkti pavasario sezono pradžiai? Mes žinome, kas dabar yra madinga!

Skaityti

12-03-2021

Su nekantrumu lauki pirmųjų saulės spindulių, o paukščių čiulbėjimas suteikia Tau daug optimizmo? Svajoji apie tai, kaip galų gale išeini į ilgą pasivaikščiojimą, atsisėdi ant saulėje įšilusio suoliuko ir skaitai naują knygą? Tokiu atveju, esame tikri, kad pradėjai galvoje kurti pirmąsias stilizacijas šiltoms dienoms. Mes taip pat apie jas galvojame, todėl labai norime Tau pristatyti mūsų pasiūlymus. Ar Tau įdomu?

Skaityti

17-02-2021

Komfortas yra esminis elementas, į kurį verta atsižvelgti. Ypatingai šiuo metu, kai didžiąją laiko dalį praleidi namuose. Nepaisant to, ar dirbti taip pat iš namų, ar iškarto grįžus namo mėgsti įšokti į patogią sportinė aprangą — būtent ji yra šaltojo metų laiko stilizacijų pagrindas. Kokie modeliai užtikrins ne tik Tavo komfortą, bet ir gerą išvaizdą? Žemiau rasi keletą įdomių pavyzdžių, kuriuos nesudėtingai įsigysi 50 style asortimente!

Skaityti

02-02-2021

Nike batai jau nuo seno karaliauja miestų stilizacijose. Juos gali pamatyti darbe, parduotuvėje, mokykloje, būdant mieste su draugais, o net ir keliaujant svetur ar pusiau oficialiuose renginiuose. Mūsų tai visai nestebina — mada kedams užkariavo visų patogumo gerbėjų širdis. O ką pasakysi apie Nike Court batų seriją? Jeigu ieškai batų ne vienam sezonui, tai bus Tavo šūvis į dešimtuką!

Skaityti

26-01-2021

Sportinė apranga — iki šiol kėlusi asociacijas tik su treniruotėmis, mokyklos išvykomis arba savaitgalio poilsiu namų tyloje. Šiandien, kai vis daugiau žmonių dirba iš savo namų, šie drabužiai suteikia patogumą. Tačiau žymiai dažniau galima juos pastebėti taip pat mieste, įžvelgti įžymybių, tinklaraštininkų bei šou verslo atstovų įvaizdžiuose. Sportiniai kostiumai tapo naujos tendencijos pagrindu. Užtat... kaip juos derinti?

Skaityti

14-01-2021

Ieškai batų, kurie užtikrintų Tau optimalų komfortą, o tuo pačiu garantuotų nepriekaištingą įvaizdį? Šaltasis sezonas jau čia pat. Lietus ir sniegas netrukus taps kasdienybe, o Tu vis dar nežinai, kokia avalynė yra Tau tinkamiausia rudens ir žiemos metu? Noriai Tau padėsime!

Skaityti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku