Blog

08-10-2021

Kedai šiuo metu apėmė ne tik miesto madą, bet ir kiekvieną moterišką spintą. Jie tinka prie visko, atspindi laiko tendencijas ir tuo pačiu... garantuoja nežemišką patogumą. Pirmenybę teiki minimalistiniams baltiems kedams, o galbūt renkiesi tendencijas, pašėlusiais spalvas ir dizainerių pamėgtus dad shoes? Kiekviena madingų sprendimų gerbėja atras idealius batus sau. Bet... kaip juos derinti? Galime patarti!

Skaityti

27-09-2021

Vyriški kedai ilgam užsiliko Tavo spintoje? Kai privalai daryti sunku pasirinkimą dėl savo idealios stilizacijos, paprastai laimi būtent jie? Mūsų tai visai nestebina! Šis avalynės tipas tapo toks universalus, kad gali juos apsiauti praktiškai prie visko.

Skaityti

10-09-2021

Ieškodamas tobulos avalynės kasdienei veiklai, tikrai atkreipi dėmesį į daugelį funkcijų. Svarbiausia yra patogumas, tvarumas ir, žinoma, tobula išvaizda, leidžianti jaustis patogiai bet kokiomis aplinkybėmis, prireikus suteikiant pasitikėjimo savimi. Tačiau yra dar vienas privalumas, svarbus visiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams: universalumas. 

Skaityti

29-06-2021

Ieškai naujų idėjų fantastiškoms, madingoms stilizacijoms kiekvienai dienai? Patariame: junk retro ir moderną, nes tai šūvis į dešimtuką! Toks derinys idealiai atrodo bet kokiose situacijose ir yra labai madingas, ypatingai jeigu nori avėti modelį su išraiškingais sportiniais akcentais. Nepamiršk komforto ir patvarumo, todėl rinkis dizainą, kuris pasižymi visomis savybėmis — rinkis Nike Air Max Excee. Šis modelis yra tikras svajonės išsipildymas kiekvienam gatvės stiliaus gerbėjui!

Skaityti

14-05-2021

Susimąstai, kokios yra karščiausios šio pavasario tendencijos? Patariame! Be to — iš karto pabrėžiame, kad madingiausias žinomų gamintojų kolekcijas rasi mūsų fizinėse ir online parduotuvėse. Taip paprasta.

Skaityti

09-04-2021

Po neužtikrintų metų, kuriuose rinkomės visų pirma komfortą, šį sezoną neatsisakysime ekologiško stiliaus gyvensenos. Todėl mūsų pasirinkimai taps dar labiau sąmoningi, o apsipirkimai — universalūs ir patvarūs. Pavasaris yra idealus laikas, kuris leidžia pridėti į mūsų garderobus daugiau spalvų ir madingų tendencijų, nepriklausomai nuo kaprizingų oro sąlygų. Kokius batus pasirinkti pavasario sezono pradžiai? Mes žinome, kas dabar yra madinga!

Skaityti