Blog

24-05-2019

Kuprinė yra vienas iš svarbiausių kiekvieno mokinio atributų, nepriklausomai nuo jo amžiaus. Todėl ji turi būti ne tik patogi naudoti, bet ir madinga bei, žinoma, patikti mūsų atžalai. Kaip pastebėti vaiko ar suaugusiojo poreikius ir pasirinkti geriausią kuprinę naujam mokykliniams sezonui? Prisimink, į ką verta atkreipti dėmesį prieš įsigyjant naują kuprinę!

Skaityti

15-05-2019

Šiais metais švenčiame lygiai 30 metų nuo to laiko, kai rinkoje pasirodė pirmieji batai su oro pagalve – Air Max 1, kuriuos suprojektavo neįvertintas Tinkeris Hatfieldas. Šis modelis yra vienas iš labiausiai žinomų pasaulyje, tačiau ne kiekvienas žino oro pagalvės istoriją.

Skaityti

13-05-2019

Atitinkami futbolo bateliai gali padėti Tau laimėti lemtingą rungtynių momentą.

Skaityti

10-04-2019

Batai iš zomšos puikiai atrodo ir gali būti pritaikyti įvairiausiuose stilizacijose, tiek sportinėse, tiek labiau laisvalaikio ar elegantiškose. Tačiau kiekvienas zomšos naudotojas žino, kad ši medžiaga yra labai jautri nešvarumams, pažeidimams bei besikeičiančioms oro sąlygoms. Daugelis iš mūsų būtent todėl praeina pro modelius iš zomšos pro šalį, galvodamas, kad jų priežiūra yra neįmanoma.

Skaityti

08-04-2019

Mados ekspertai kas sezoną skelbia daiktų sąrašą, kurie būtinai turi atsidurti ne tik Tavo, bet ir kiekvienoje spintoje. Nuo kai kurio laiko reitinguose vis atsidurdavo baltos

Skaityti

15-03-2019

Lonsdale i

Skaityti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku