Blog

20-05-2022

Neatsiejama treniruočių aprangos dalis yra geri sportiniai batai. Be jų atlikti net nesudėtingus pratimus būtų nepatogu ir net pavojinga. Todėl norėdamas užtikrinti sau malonią, aukšto lygio treniruotę, papildyk savo sportinę aprangą universaliais Nike Legend Essential batais. Kurį modelį geriausia rinktis? Mes patarsime!

Skaityti

13-05-2022

Kadaise laikyta beveik neatleistina mados klaida, kurios niekas nenorėjo padaryti, dabar vienas karščiausių streetwear‘o priedų. Apie ką mes kalbame? Žinoma, apie aukštas kojines, kurios šį sezoną vėl yra madingos ir įspūdingai papildo kasdienį stilių.

Skaityti

12-05-2022

Ar nori sekti tendencijas? Su Nike ir adidas tai paprasta! Gerai žinomi prekės ženklai turi kažką idealaus sportinio stiliaus tendencijų mėgėjams - o mes galime patarti, kaip dėvėti laisvus sportinius kostiumus kad visada atrodytai madingai. Įsitikink pats!

Skaityti

02-05-2022

Gal Tavo garderobe jau yra kedai iki kulkšnies? Nežinai, ką prie jų dėvėti? Nesijaudink! Pabandysime pasiūlyti keletą įdomių variantų. Pasiruošus įkvėpimo dozei?

Skaityti

04-04-2022

Sužinok, kokie populiarūs batai su spalvotais intarpais geriausiai papildys moteriškus, vyriškus ir vaikiškus derinius.

Skaityti

26-03-2022

Nepriklausomai nuo to, ar reguliariai sportuoji, ar mėgsti naujausias streetwear‘o tendencijas, ar renkant naują avalynę , didžiausią dėmesį skiri patogumui – batai iš Nike Air Max kolekcijos suteiks Tau tai, kas geriausia. Patogumas, palaikymas ir madingas stiliaus užbaigimas. Ar galvoji, kokie Air Max kedų modeliai Tavęs laukia šiais metais? Apžiūrėk populiariausius streetwear‘o Nike AM 2022, kuriuos gali rasti mūsų parduotuvėje ir online!

Skaityti