4 aukšto aulo modeliai, kurie pasiteisins rudenį ir žiemą

4 aukšto aulo modeliai, kurie pasiteisins rudenį ir žiemą

Ieškai batų, kurie užtikrintų Tau optimalų komfortą, o tuo pačiu garantuotų nepriekaištingą įvaizdį? Šaltasis sezonas jau čia pat. Lietus ir sniegas netrukus taps kasdienybe, o Tu vis dar nežinai, kokia avalynė yra Tau tinkamiausia rudens ir žiemos metu? Noriai Tau padėsime!

Geriausia yra rinktis modelius su aukštu aulu, kurie saugo kulkšnis nuo vėjo bei užtikrina šilumą šaltais vakarais. Todėl žemiau pristatome 4 aukšto aulo batų modelius, kurie, mūsų nuomone, taps idealūs šiam metų laikui.

Timberland Westford MID

Jeigu ieškai nenuviliančių batų žiemai, nori suteikti sau patogumą, o tuo pačiu būti tikram, kad avalynė pasižymės nepriekaištingu laisvalaikio stiliumi — Timberland Westford MID išpildys visus Tavo lūkesčius. Paprastu būdu papildys kiekvieną stilizaciją, suderina klasiką su modernumu, o jų detalės atkreipia kiekvieno dėmesį. Patvaraus, klasikinių aulinių silueto suderinimas su miesto dizainu yra absoliutus hitas. Modelis buvo pagamintas iš natūralios ir dirbtinės odos derinio, todėl gausi idealų prisitaikymą ir patvarumą. Paaukštintas aulas su minkštu, pašiltintu išbaigimu aplink čiurną užtikrins šilumą bei taip pat apsaugą nuo galimų traumų kiekvienoje situacijoje. Rinkis universalias spalvas. Juodos spalvos batai tiks prie visko, o nešvarumai bus ne tokie matomi.

Feewear Visby

Mėgsti aulinius batus iš Timberland prekės ženklo? Tai reiškia, kad šis projektas taip pat pritrauks Tavo dėmesį. Feewear prekės ženklas pristato modelį, outdoor batus, kurie idealiai pasiteisins rudens ir žiemos įvaizdžiuose. Aukšto profilio aulas buvo pagamintas iš natūralios odos, o kailiuko formos pamušalą sudaro sintetiniai pluoštai, suteikiantys tiek komfortą, šilumą, tiek ir apsaugą. Minkštas aulo išbaigimas ir tvirta varstymo sistema pasirūpins tinkamu prisitaikymų prie pėdų. Guminis, dantytas padas užtikrins geriausią amortizaciją ir neleis Tau paslysti drėgnuose dangose. Tačiau tai tik dalis privalumų. Bet Tau to užteko? Tokiu atveju — ilgiau nelauk! Šis madingas modelis turėtų atsirasti ant Tavo kojų jau dabar.

69.99

24.99

Nike Manoa Leather

Tavo mėgstami kedai žiemos versijoje. Nebe reikalo būtent šis Nike modelis yra geriausiai parduodamas kiekvienais metais. Tvirtas, patogus ir stilingas — pateisins visus Tavo lūkesčius iš karto. Batų aulas buvo pagamintas iš auštos kokybės natūralios odos, o jo ilgis lemia, kad Nike Manoa Leather puikiai pasiteisins žiemos metu. Stabilizuoja koją, sumažina traumų riziką ir saugo nuo šalčio. Ant kulno esanti kilpa palengvins batų naudojimą, o solidi varstymo sistema suteiks modeliui išraiškingo charakterio. Batus išbaigia storas padas, o guminis protektorius garantuoja sukibimą. Žieminių kedų vidpadį sudaro amortizuojančios putos Phylon. Jeigu ieškai avalynės, kuri geriausiai perteiktų turistinių batų ir miesto dizaino junginį — Nike Manoa Leather yra klasikinis sprendimas.

84.99

59.99

Umbro Everest

Tai pasiūlymas visiems žygių pėsčiomis gerbėjams, visiems, kuriems būtinas komfortas turistinėje veikloje bei miestų gatvėse. Aukštas, sintetinis aulas saugo pėdas nuo drėgmės, o medžiaginis pamušalas užtikrins atitinkamą temperatūrą viduje. O dėl amortizacijos tikrai neprivalai jaudintis! Tau ją užtikrins putų vidpadis, o išorės guminis sluoksnis su protektoriumi neslys ant slidžių paviršių ir purvinų šaligatvių. Nesileisk užklumpamas žiemos!

Pasiruošk šaltajam sezonui ir išsirink vieną iš modelių. Ar tai bus Timberland Westford MID, Feewear Visby, Nike Manoa Leather arba galbūt Umbro Everest? Ką beišsirinktum, esame tikri, kad batai pasiteisins kaprizingu žiemos oru ir dėl savo sprendimo nepasigailėsi.