Baner z białymi butami

Mados ekspertai kas sezoną skelbia daiktų sąrašą, kurie būtinai turi atsidurti ne tik Tavo, bet ir kiekvienoje spintoje. Nuo kai kurio laiko reitinguose vis atsidurdavo baltos spalvos batai. Anksčiau šios spalvos avalynė keldavo blogo skonio asociacijas. Naujas baltos įvaizdis leido šiai spalvai įgauti milžinišką populiarumą, tuoj šalia juodos, balta yra viena iš universaliausių ir tiesiog visiems tinkanti. Balti batai yra reiklūs – privalai juos prižiūrėti ir reguliariai valyti, tačiau jie atsidėkos Tau itin geru įvaizdžiu.

Faktai ir mitai

Ne kiekvienas renkasi dėvi šią spalvą. Tačiau užtenka pervesti vieną mažą eksperimentą ir pastebėti skirtumus. Užsivilk juodus marškinėlius, o vėliau pakeis juos baltais. Pastebėk, kaip keičiasi Tavo oda – tampa kur kas šviesesnė, atrodai išsimiegojęs ir pailsėjęs. Balta spalva atnaujina, atspindi šviesą ir optiškai prašviesina gymį. Nepaisant to, kaip įprasta sakyti, Tavo silueto ji nesustambina. Užteks pasirinkti tinkamą fasoną ir dydį, kad drabužiai atrodytų nepriekaištingai. Galbūt baltos kelnės nėra skirtos visiems, tačiau balti marškinėliai ir juodos kelnės yra stilizacija tinkanti visiems siluetams. Balta yra taip pat idealus pasirinkimas visiems, kurie tik tik pradeda pažinti šią spalvą.

Balta spalva keturiais metų laikais

Šviesios spalvos asocijuojasi mums su vasara ir saulės paliesta oda. Baltos spalvos batai vasaros stilizacijose visada pasiteisina. O ką daryti kitais mėnesiais? Niekas netrukdo dėvėti baltą net ištisus metus.

Balta spalva keturiais metų laikais

Pavasarį baltos spalvos batai puikiai atrodo su pasteliniais atspalviais ir gėlių raštais. Rudenį tokie batai puikiai įsikomponuos į žiemos atspalviais. Žiema jie skoningai kontrastuos su juodais, pilkais ir tamsiai mėlynais atspalviais.

Baner z białymi butami

Balti batai visus metus!

  • Balti inkariukai ir espadrilės – lengvi, medžiaginiai batai, puikiai tinkantys pavasariui ir vasarai. Geriausiai pasiteisina sausomis dienomis. Puikiai atrodo moteriškose stilizacijose: prie trumpų palaidinių, šortų, suknelių ar trumpų sijonų.
  • Sportiniai batai – sudėtingesnės konstrukcijos ir patvaresni negu inkariukai ar lengvi sportbačiai. Kai kurie modeliai, pavyzdžiui, Air Max kedus gali avėti ištisus metus, net ir žiemą.
  • Japoniškos šlepetės – idealus pasirinkimas vasarai ir ne tik. Jeigu lankai baseiną, sporto klubą ar planuoti artimiausiu metu egzotinę kelionę, tai tokios šlepetės puikiai pasiteisins.

Kad balta liktų balta

Balti batai puikiai atrodo, bet tik tada kai yra švarūs (rekomenduojame paskaityti gidą: Kaip valyti baltus batus). Jeigu Tavo avalynė tapo nešvari, nelauk kol dėmės įsisenės. Kuo ilgiau atidėliosi, tuo sudėtingiau bus jiems grąžinti baltą atspalvį. Baltos spalvos batams valyti nenaudok baliklių, nes jie pakeis spalvą į geltoną. Geriausiai yra taikyti profesionalias priemones šviesios spalvos avalynei.

Renowator Bama do białych butów

Atnaujintojas Bama baltiems batams

Jeigu tokio dar neturi, gali naudoti balinančią dantų pastą arba valančią sodą. Net jeigu jie nėra labai purvini, sistemiškai valyk juos delikačia priemone ir vandeniu, nes geriau yra užbėgti įvykiams už akių

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku