Balti inkariukai – originalūs moteriški ir vyriški modeliai

Balti inkariukai – originalūs moteriški ir vyriški modeliai

Buvo laikai, kai tokios spalvos avalynę laikėme, švelniai tariant, nelabai stilingą... tačiau tie laikai jau praeityje! Šiandien balta spalva sugrįžta ir mes ją matome ant marškinėlių, džemperių, o taip pat batų. Visame pasaulyje žinomi gamintojai siekia patenkinti mūsų lūkesčius, pristatydami kultinius modelius ir naujus projektus gaivioje vasariškoje spalvoje. Apžiūrėk mūsų originalių baltų inkariukų sąrašą jam ir jai, ir išsirink inkariukus idealius... kiekvienai progai. Tavo būtinybė tikrai laukia čia!

Krepšinio stiliuje

Nepavyks nuslėpti — Converse yra vienas iš populiariausių prekės ženklų pasaulyje. Brandas yra žinomas būtent savo aukštos kokybės inkariukais, kuriuos kaip pirmieji įvertino krepšinio parketo profesionalai. Krepšininkai, priešakyje su šio sporto žvaigžde, Chuck‘u Taylor‘u, jau nuo dvidešimto dešimtmečio vidurio gyrė kokybę ir stilių, kurį užtikrina batai su žvaigždės logotipu. Iki šiandien Converse inkariukuss renkasi miesto išvaizdos gerbėjai bei visi sportinio komforto kiekvieną dieną mėgėjai. Jeigu mėgsti dizainą su krepšinio energijos pliūpsnių, o taip pat vertini patvarumą ir patikimumą, šis prekės ženklas yra skirtas Tau! Ypatingai, jeigu žymiuosius inkariukus gali turėti madingoje spalvoje. Balti Converse batai yra pasiekiami versijose tiek jai, tiek jam ir jos visos atrodo nepriekaištingai. Todėl, kurią versiją pasirinkti? Vyrams tikrai patiks sportbačiai Chuck Taylor All Star CS. Šie kedai yra tikra miesto stiliaus klasika ir puikus sprendimas kiekvienai progai. Kodėl? Nes gerai atrodo absoliučiai prie visko! Baltos spalvos inkariukų Converse aulas buvo pagyvintas juodomis detalėmis, kurios pabrėžia klasikinį viso modelio dizainą. Nėra ko bijoti — moterys taip pat gali džiaugtis tokia nesenstančia išvaizda su krepšinio tradicijomis. Moteriški inkariukai Converse All Star Madison yra taip pat geras sprendimas, kuris puikiai atrodys prie džinsų, sportinių kelnių ir tamprių bei suknelių ir sijonų. Šis modelis yra skirtas tiek jam, tiek jai — baltos spalvos aukšto aulo inkariukai Converse All Star Mid yra pasiekiami vyriškose ir moteriškose dydžiuose. Puikus pasirinkimas!

Balta spalva žemo aulo versijoje

Privalome paminėti dar vieną ryškią tendenciją, kurią galime pamatyti ant podiumų ir didžiųjų miestų gatvėse — tai yra žemesnio aulo batai, kurie demonstruoja čiurnas arba kojines. Žemo profilio sportbačiai atrodo nepriekaištingai, o baltos spalvos modeliai užtikrina jiems... dvigubą naudą. Ieškai būtent tokio modelio? Tokiu atveju Tavo dėmesį tikrai patrauks baltos spalvos ir žemo aulo Vans batai. Šis prekės ženklas jau ilgus dešimtmečius džiaugiasi užsitarnautų populiarumu, tiek dėl stiliaus, tiek ir patvarumo. Kaip pirmieji juos įvertino riedlenčių ir dviračių triukų aistruoliai, vertinantys visų pirma lengvumą, sukibimą, nutrynimams atsparų padą. Tačiau greitai paaiškėjo, kad inkariukai idealiai pasiteisina taip pat kiekvieną dieną. Būtent todėl buvo sukurti visiškai balti moteriški batai Vans Wn Ward su langeliais, kuriuos pamėgo kiekviena laisvalaikio ir sportinio įvaizdžio ieškotoja. Žemesnis aulas suteikia pėdoms lengvumo ir gražiai atidengia čiurnas, suteikiant galimybę jaustis iš tiesų tendencingai.

All white sportbačiai — kokius pasirinkti?

O ką pasakysi apie baltą total look? Be akcentų... bet su stilingu fasonu? Tai pasiūlymas visiems, kurie mėgsta statyti viską ant vienos kortos; tiems, kurie vertina minimalizmą ir jame mato tikrąją galią, projektuotojai pristato kai ką ypatingo. Vyrams tikrai patiks stilingi adidas VS Pace inkariukai versijoje all white. Jie buvo pagaminti iš dirbtinės odos, pasižyminčios ne tik puikia išvaizda, kuri skoningai papildys vyriškas stilizacijas, bet ir patvarumu, dėl kurio brandas su trimis juostelėmis yra žinomas. Atitinkamai prižiūrint šis modelis gali Tau tarnauti ne vieną sezoną — argi tai ne puiku? Moterys taip pat gali mėgautis gaivančia balta spalva savo įvaizdžiuose, apie kurią svajoja. Visoms lengvų ir grakščių derinių ieškotojoms buvo sukurti žemo aulo kedai Up8 Sunfire. Visiškai balti moteriški inkariukai idealiai pasiteisins deriniuose su ilgomis suknelėmis arba sijonais, o taip pat šalia trumpų šortų ar net jogger kelnių. Tuo tarpu avėdama juos prie džinsų sukurti nesenstantį derinį, kuris užtikrins Tau puikią išvaizdą bet kokioje situacijoje. Kurią baltų inkariukų versiją išsirinksi sau?

Balti inkariukai:

34.99

12.99

34.99

24.99

59.99

44.99

69.99

39.99

34.99

29.99

59.99

49.99

59.99

49.99