Batai daugeliui sezonų? Susipažink su Nike Court serija!

Batai daugeliui sezonų? Susipažink su Nike Court serija!

Nike batai jau nuo seno karaliauja miestų stilizacijose. Juos gali pamatyti darbe, parduotuvėje, mokykloje, būdant mieste su draugais, o net ir keliaujant svetur ar pusiau oficialiuose renginiuose. Mūsų tai visai nestebina — mada kedams užkariavo visų patogumo gerbėjų širdis. O ką pasakysi apie Nike Court batų seriją? Jeigu ieškai batų ne vienam sezonui, tai bus Tavo šūvis į dešimtuką!

Nike Court kolekcija

Susimąstai, iš kur atsirado Nike Court kolekcija? Ją įkvėpė, žinoma, sportinės disciplinos, o tiksliau — tenisas. Būtent teniso stilius, jo minimalizmas ir komfortas, kuris yra reikalingas korte, lemia, jog daugelis projektuotojų išnaudoja jo elementus savo kolekcijose. Taip būtent atsitiko taip pat Nike Court avalynės serijoje. Juose vyrauja paprastos linijos, glotnios formos, neišieškotas dizainas bei universalios spalvos — iš esmės balta. Dėl tokio sprendimo daugelis Nike Court kedų yra nepaprastai praktiški. Pasiteisins pavasarį ir vasarą, o modeliai pagaminti iš aukštos kokybės natūralios odos — taip pat ir rudenį. Aukšto aulo batai, arba Nike Court Borough Mid puikus pasirinkimas ankstyvajai žiemai.

Pažink savo evergreen, arba Nike Court avalynę

Jeigu ieškai universalaus modelio ne vienam sezonui — esi tinkamoje vietoje. Tai būtent Nike batų siluetas lemia, kad jie įsikomponuos ne tik į šiuolaikines tendencijas, bet ir į ateinančias! Gerai žinai, kad balti kedai jau nuo seno karaliauja miesto stilizacijose. Ir tikrai neatrodo, kad ši mada gretai praeitų, kaip tik priešingai. Todėl jeigu nori džiaugtis savo batais daugelį sezonų — modeliai Court iš Nike prekės ženklo taps puikus pasirinkimas. Jie buvo pagaminti su didžiausiu kruopštumu mažiausiomis detalėmis, kad naudotojas neturėtų dėl nieko jaudintis. Jų aulą dažniausiai sudaro kruopščiai atrinkta natūrali oda. Tai ji lemia, jog batai puikiai prisitaiko prie Tavo pėdos, o tuo pačiu — įgauna patvarumo. Viskas tam, kad jie tarnautų Tau daug sezonų. Nepritrūko tikslių ir švelnių siūlių, sujungiančių tam tikrus aulo elementus. O kai kuriuose modeliuose taip pat perforacijas. Kam? Kad užtikrintų higieniškas sąlygas batų viduje. Ką dar reikia paminėti? Minkštą tekstilinį pamušalą, kuris užtikrina Tavo visos dienos komfortą ir tvirtą, dantytą guminį padą. Tokį derinį papildyta charakteriniu „Swoosh“ ant šoninės sienos — tai yra stilingas modelio visumos akcentas.

Labiausiai žinomi Nike Court kolekcijos modeliai

Jau žinai, kokias medžiagas gali tikėsi pamatyti Nike Court kolekcijoje. Iš kokių modelių gali rinktis? Pradėkime nuo naujienų! Pirmieji yra Nike Court Vision Low Premium. Tai, kas juos išskiria, yra natūralios odos suderinimas su sintetiniais elementais bei tekstiliniu tinkleliu. Bet tai dar nėra pabaiga! Šiame modelyje verta atkreipti dėmesį į detales, arba charakterinius prekės ženklo logotipus. Tarp kitų modelių yra klasikiniai Nike Court Royale su jiems būdingu, suapvalintu priekiu ir minimalistiniu dizainu. Aktualių tendencijų gerbėjams siūlome baltus kedus su pastelinių spalvų logotipais. Ką dar reikia paminėti? Nike Court Vision Low, arba versija su perforacijomis priekyje ir kiek žemesniu padu. Čia dėmesio yra vertas labiau sportinis, negu miesto, dizainas. O jeigu jį paminėjome — tai vyriškų kedų modelis Nike Court Lite 2 pasižymi specifiniu, laisvalaikio siluetu ir puikiais dad shoes stilistikos bruožais. Ir pabaigai, paminėsime nesenstančius aukšto aulo batus Borough Mid 2 bei Vision Mid. Tai būtent jie vyrauja rudens stilizacijose.

Kaip matai — Nike Court batų kolekcija turi daug skirtingų batų versijų. Čia rasi tiek moteriškus Nike batus, tiek ir vyriškus kedus bei modelius stilingiems jaunuoliams. Tavęs laukia žemo aulo bei aukšto aulo modeliai. Be to, jų siluetas ir dizainas yra tokie universalūs, jog jie pasiteisins ne vieną sezoną, nepriklausomai nuo aktuliai vyraujančių mados tendencijų. Užtat savo idealios batų poros ateik ieškoti į vieną iš 50 style parduotuvių arba rask tinkamiausią dydį online.

Išsirink sau originalius batai Nike Court