Powrót biegowego króla MD Runner 2

Pirma batų MD Runner generacija buvo iššluota nuo parduotuvių lentynų kaip šviežios bandelės iš kepyklų. Nike MD Runner 2 yra nauja, ypatingai populiaraus modelio versija, kuri jau užsitarnavo geriausiai parduodamų kedų vardą.Šiuolaikinis batų aulas, keletas spalvinių variantų, patraukli kaina, kultiniai logotipai su charakteriniu „Swoosh“ – viskas tai lemia, kad MD Runner 2 yra pasiūlymas praktiškai kiekvienam.

Tamsiai mėlyni Nike MD Runner 2 moterims

Apie MD Runner liniją

Linija semiasi įkvėpimo iš geriausių. Ši atnaujinta ir naujai išleista labai populiaraus vyriškų bėgimo batelių modelio MD Runner iš 80-tųjų versija. Retro bėgimo siluetas yra šiuo metu madingiausias – iš pradžių šį įkvėpimą pritaikė Nike pirmoje MD Runner batų generacijoje, kuri džiaugėsi milžinišku susidomėjimu mūsų parduotuvėje. Brandas nusprendė patobulinti šį modelį, įtraukiant smulkius pakeitimus ir taip buvo sukurti MD Runner 2 batai.

Žali Nike MD Runner 2

MD Runner 2

Batų aulas pagamintas iš aukštos kokybės odos, sintetiniai elementai buvo pakeisti tinkleliu bei zomšos oda. Tokios medžiagos lemia išskirtinai komfortišką ir laidų orui modelį. Zomšos detalės užtikrina šio modelio ilgaamžiškumą.
Anksčiau guminis, o dabar vaflių keptuvės formos protektorius garantuoja dar geresnį sukibimą su danga, o tai užtikrina dar geresnį atsispyrimą nuo dangos.

Rausvi Nike MD Runner 2 moterims

Antras MD Runner leidimas yra vis tie seni, geri laisvalaikio batai, kuriuos pamilote, tik dabar jie pagaminti su dar dėmesingesniu atidumu detalėms.

Modeliai, pristatomi 50 style

Mūsų asortimente yra pasiekiami moteriški, vyriški ir vaikiški modeliai. Tarp moteriškų yra modelių itin saugiame, neutraliame kolorite: žalios, juodos, raudonos ir tamsiai mėlynos spalvos.

Juodi Nike MD Runner 2 moterims žali Nike MD Runner 2 moterims Raudoni Nike MD Runner 2 moterims tamsiai mėlyni Nike MD Runner 2 moterims

Tarp vyriškų modelių karaliauja klasikinės: tamsiai mėlynos, juodos ir mėlynos spalvos.

Tamsiai mėlyni Nike MD Runner vyramsJuodi Nike MD Runner vyrams Mėlyni Nike MD Runner 2 vyrams

Kaip yra su vaikiškais modeliais? Mažiausi vaikiški dydžiai pasižymi patogiais užsegimais lipniosiomis velcro juostelėmis, tai labai palengvina batų avimąsi. Vyresniems siūlome standartinius modelius su batraiščiais.