Black Friday na 50 style – podívejte se, co jsme pro vás připravili!

Black Friday 50 style - apžiūrėk ką Tau paruošėme!

Ką pasakysi apie žinomų ir vertinamų prekės ženklų puikų pasiūlymą? Skamba gerai? Būtent tai Tavęs laukia 50 style Black Friday! Apsipirkimo šėlsmas su geriausiais prekės ženklais, tokie kaip Nike, Champion, adidas ir Puma. Tačiau turime daug daugiau pasiūlymų, kurie gali sušildyti miesto stilizacijas nepriklausomai nuo sezono. Įsitikink pats jau dabar ir išsirink savo Black Friday must have. Jau bet kuria akimirka!

Kedai ne tik žiemai

Nori sužinoti, ką paruošėme šiai ypatingai progai? Štai vienas iš pasiūlymų: kedai, būtini kiekvieno miestietiško komforto gerbėjo ir gerbėjos garderobe. Patogūs laisvalaikio batai, sukurti pagal sportinius batus, taps neatsiejamu visų pasivaikščiojimų ar išvykų su draugais elementu, nepriklausomai nuo sezono. Per Black Friday 50 style gali įsigyti tokių prekės ženklų kaip Fila, Puma, Feewear ir Up8 modelių pigiau nei manai. Tavęs laukia klasika, tokia kaip Nike Air Max ar adidas Breaknet, taip pat madingi paskutinių sezonų hitai, tarp jų ir Fila batai. Tačiau tai dar ne pabaiga! Per Black Friday kedus gali įsigyti visi kasdienio patogumo mėgėjai, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus. Pasiūlyme yra prekių tiek suaugusiems, tiek vaikams. Įsitikink!

Per Black Friday pasiruošk šalčiams!

Didžiausia apsipirkimo šventė lapkričio pabaigoje, tarp rudens ir žiemos. Taigi tai geriausia proga pakeisti ar sukurti naują garderobą iki naujojo sezono pradžios! Black Friday metu 50 style gali įsigyti puikios avalynės, puikiai tinkančios šaltesnėms dienoms. Patogūs ir patvarūs pasiūlymai, visada madingi, jau laukia, kad papildyti Tavo kasdienius derinius. Ką pasirinkti? Viskas priklauso nuo Tavęs! Tačiau turime užuominą: atkreipk dėmesį į prekės ženklo pasiūlymus su Swoosh logotipu – pavyzdžiui Nike Manoa. Black Friday padės Tau įsigyti šį unikalų modelį, puikiai tinkantį šaltesniems mėnesiams, už nuostabiai palankią kainą! Ne mažiau geras pasirinkimas yra krepšinio įkvėpti adidas Hoops – tiek suaugusiems, tiek jaunesniems. O gal pasirinksi Champion ar Fila žiemos pasiūlymus? Galimybių daugiau, nei manai!

Batai... ir ne tik? Leisk sau daugiau per Black Friday!

Jau išsirinkai tobulus batus? Pridėk prie jų likusią stilizaciją! 50 style Black Friday – tai galimybė pelningai įsigyti ne tik sportbačius ar lauko avalynę, bet ir praktišką aprangą bei visada madingus aksesuarus. Dabar puiki proga įsigyti sau – ar mylimam žmogui – patogius džemperius, tinkamus ne tik rudenį ar žiemą, bet ir pavasarį, ir net vėsesniais vasaros vakarais. Gali pasirinkti paprastą modelį ar su raštu; užsegama arba velkanti ant galvos; su kengūros tipo kišenėmis, o gal su gobtuvu. Modelių daugiau, nei manai! O žinomų prekės ženklų dizaineriai pasirūpina, kad nepritrūktų Tau pasirinkimų, tarp jų ir spalvų įvairovės. Taip pat nepamiršk patogių kelnių, kurios puikiai tiks tiek poilsiui namuose, tiek pasivaikščiojimui. 50 style Black Friday metu irgi gali įsigyti šiltą striukę, kuri atlaikys visas šaltas dienas ir nenuvils – tiek išvaizda, tiek kokybe. Ko dar trūksta, kad derinys būtų tobulas? Atsakymas skamba taip: aksesuarų! O atsižvelgiant į sezoną, praktiška kepurė ir prie jos derantis šalikas bei patogios pirštinės yra geriausias pasirinkimas. Online ir parduotuvėje laukiantys modeliai turi vieną labai svarbų privalumą – juos gali užsidėti tiek išeinant kasdien į darbą ar į susitikimą su draugais, tiek ilgai lauktoje žiemos kelionėje. Tavo poreikiams pritaikyti pasiūlymai laukia 50 style – dabar už mažiau nei tikėsi!

Black Friday 50 style – mėgaukis kiek nori!

Tai laikas, kai nereikia gali sau leisti daugiau. Drąsiai rinkis prekės ženklus, kurių jau seniai norėjai, iš šimtų skirtingų modelių. Black Friday 2021 metu drabužių, avalynės ir aksesuarų gali įsigyti pigiau, nei manai! Tačiau tai dar nėra staigmenų pabaiga, kurias paruošėme 50 style. Jei užsisakysi prekes online ir nesi tikras kokį dydį pasirinkti ar kuri spalva Tau labiausiai tinka, gali pasiimti viską, kas įkris į akį, o tada... grąžinti tai, ko Tau nereikia. Turi net mėnesį! 50 style Black Friday taip pat yra puiki proga apsižvalgyti kalėdinių dovanų savo artimiesiems... arba padovanoti kažką sau. Laikas apsipirkti! Puma, Reebok, Fila, Up8 ar Nike pasiūlymai jau Tavęs laukia.

Batai su nuolaida per Black Friday

44.99

49.99

39.99

59.99

24.99

44.99

22.99

59.95

44.99

44.99

22.99

44.99

39.99

69.99

54.99

14.95

9.99

69.99

64.99

59.99

29.99

49.99

29.99

69.99

54.99

Drabužiai su nuolaida per Black Friday