Blizgūs ir holografiniai elementai – leisk sau daugiau!

Blizgūs ir holografiniai elementai – leisk sau daugiau!

Kas iš mūsų nemėgsta kartais blizgėti? Nepriklausomai nuo to, ar nori, kad visos šviesos būtų nukreiptos į Tave, ar sutelksi dėmesį į subtilius elementus, kurie pritrauks dėmesį, 50 style rasi tai, kas paįvairins Tavo kasdienį stilių. Tai dar vienas sezonas, kuriame karaliauja holografiniai ir blizgūs akcentai. Tačiau Tau nereikia nuo galvos iki kojų apsidengti blizgučiais – tereikia šiek tiek blizgesio ant marškinėlių ar kedų, kad atitiktų tendencijas ir pasijaustum žvaigžde!

Blizgantys logotipai, holo detalės...

Yra daug būdų, kaip į savo drabužių spintą pridėti blizgančių akcentų. Garsiausi pasauliniai prekės ženklai, tokie kaip adidas, Nike, New Balance ar Puma, siūlo įvesti holo ir spindančius elementus, pvz., logotipo ar kitų tam tikro prekės ženklo pavidalu (adidas atveju - trys juostelės, Nike - Swoosh). Moteriški adidas marškinėliai W Foil Lin G T su auksiniu logotipu ir gėlėtu akcentu, o gal balti klasikiniai adidas Grand Court kedai su holografinėmis juostelėmis ir adidas logotipu ant kulno? New Balance taip pat turi kažką blizgio gerbėjoms – juodi WL373FB2 su auksiniu N šonuose įneš šiek tiek žavesio į stilių. Taip pat gali spindėti treniruočių metu – bėgimo batai Nike Renew Ride 2 ir Nike Revolution 5 žavi dizainu ir metaliniais akcentais. Tačiau holografinės ir metalo spalvos nėra vieninteliai būdai, kaip Tavo išvaizdai suteikti šiek tiek žvilgesio. Taip pat patikrink lakuotos odos ar perlų spalvas – tokiose kaip Puma Rose Plus ar Reebok Royal Glide.

Kaip derinti blizgius elementus?

Priešingai negu atrodo iš pirmo žvilgsnio, šiek tiek blizgesio bus galima rasti beveik kiekviename stiliuje. Labiausiai tiks vis dėlto deriniuose mergaitėms: kedai su holo ar metalo akcentais sukurs sėkmingą kombinaciją su suknelėmis ar sijonais: gali rinktis tiek madingus, tiulio fasonus, tiek sportinio stiliaus sportines kelnes ar marškinėlius. Prie sijono taip pat gali užsidėti adidas marškinėlius su metaliniu logotipu. Taip pat gali klasiškai priderinti juos prie mėgstamų džinsų. Tai bus puikus laisvalaikio derinio receptas, kuris veiks gerai dienos metu. Jei nori, kad Tavo apranga įgautų gatvės aprangos gaidelę, užsidėk tampres ir papildyk aprangą fullcap‘u arba sportinio stiliaus kuprine – ši išvaizda puikiai tiks susitikimams su draugais. O gal nori savo stiliui suteikti šiek tiek elegancijos? Rinkis vienspalvius drabužius, pavyzdžiui, juodus ar baltus, ir papildyk sportiniais batais su šiek tiek žvilgesio. Taip, gali eiti netgi į pasimatymą! Jei ketini treniruotis, blizgūs bėgimo ar treniruočių batai puikiai tiks kartu su paprastos spalvos tamprėmis ir topu, arba šortais ir sportine liemenėle. Tačiau, nepaisant Tavo sprendimo kaip nešiosi blizgančius akcentus, perkant 50 style, gali būti tikras dėl puikios prekių kokybės ir, kad atrodysi puikiai!