Brytyjski powiew świeżości - nowa marka Lonsdale w 50style

Lonsdale išsiskiria tarp savo konkurentų aukšta kokybe, įdomia istorija ir plačiu asortimentu. Ką prekės ženklas turi bendrą su boksu ir MMA? Kokie yra jų pavyzdiniai ir patys populiariausi produktai? Kuriuos drabužius, pažymėtus šiuo prekės ženklu, rasi 50style.lt asortimente? Pamatyk!

Apie

Lonsdale buvo įkurtas 1960 metais Londone. . Sumanytojas ir įkūrėja Bernard‘as Hart‘as – buvo boksininkas. Pasiekęs boksininko karjeros pabaigą savo žinias ir patirtį iš savo sportinės karjeros jis pritaikė visiškai kitoje srityje. Po Lonsdale sparnu pradėjo leisti įrangą boksui. Prekės ženklas sekėsi puikiai ir netrukus jo kolekcijas papildė drabužiai, batai ir kiti aksesuarai.

Bendradarbiavimas

Lonsdale bendradarbiauja su vokiečių gamintojais Punch GmbH. Perki britų prekės ženklo produktus? Tai reiškia, jog jų vardo licencija priklauso anksčiau paminėtiems vokiečių gamintojams. Punch GmbH yra žinomi savo aukštos kokybės produktais bei drabužiais tokiems prekės ženklams, kaip Lonsdale, bet taip pat BenLee ir Goodyear.Punch kolekcijos, skirtos Lonsdale yra aukščiausios kokybės garantija.

Skirti visiems

Prekės ženklo asortimentas yra labai platus.Vyrišką kolekciją sudaro džemperiai, striukės, polo marškinėliai, klasikiniai marškinėliai ir šortai. Populiariausi moteriški produktai yra džemperiai ir marškinėliai. Be to, įmonė tiekia profesionalią sportinę įrangą skirtą visiems, praktikuojantiems boksą bei MMA. Tai yra aksesuarai, batai, apsaugos, drabužiai, pirštinės ir kiti būtini priedai.

Populiariausi produktai

Populiariausi produktai iš prekės ženklo Lonsdale asortimento yra marškinėliai. KlasikiniaiLonsdale marškinėliai dažniausiai pasižymi įmonės logotipu ir Lonsdale London liūtu priekyje. . Logotipas yra įkomponuotas į laurų lapų vainiką. Marškinėliai pasižymi reguliariu kirpimu, arba tarptautiniu, universaliu dydžiu. Apačioje puikuojasi etiketė, vienoje pusėje turinti Lonsdale London logotipą, o iš kitos – britų vėliavą. Marškinėliai yra pagaminti iš aukštos kokybės medvilnės bei yra atitinkamo storio. Pridėkime prie to klasikinį dizainą, kuris niekada neišeis iš mados ir turėsime receptą idealiems marškinėliams.

Lonsdale w 50 style

Kokius Lonsdale produktus rasi 50 style? Klaikinius, vyriškus marškinėlius bei sportines kelnes. Apie pirmuosius daugiau plėstis neprivalome. Tačiau jeigu kalbėtume apie Lonsdale sportines kelnes, būtina paminėti produktus iš Two Tones kolekcijos.

Jie pasižymi sportiniu kirpimu, dvejomis kišenėmis ir Lonsdale logotipu ant vienos iš klešnių. Pagaminti iš medvilnės ir kitų medžiagų, todėl nesusiglamžo ir yra labai patogios. Kelnės individualiai prisitaiko prie vyriškų formų, nes yra reguliuojamos. Siaurėjanti klešnių forma taip pat pagerina jų dėvėjimą. Tiek Lonsdale kelnės, tiek marškinėliai yra puikus pasirinkimas treniruotėms ir kiekvienai dienai!

Pamatyk Lonsdale kolekciją mūsų parduotuvėje