Dad shoes — pažink naujus bjaurių batų modelius 50 style

Dad shoes batų mada užkariavo ne tik mados podiumus ir žvaigždžių stilizacijas, bet ir kasdienius įvaizdžius visų, kurie mėgsta patogumą. Iš kur atsirado naujausi modeliai 50 style asortimente ir kuo užsitarnavo savo milžinišką populiarumą?

Susipažink su ugly shoes tendencija

Miesto stilizacijose dažnai pastebi sportinius batus su masyviu padu, pasižyminčiu nebanalia forma? Su aulu, kuris tikrai traukia dėmesį ne tik dėl savo skoningų spalvinių derinių, bet ir įdomaus dizaino? Tai populiariausi paskutiniųjų sezonų kedai, kurie vienų yra vadinami dad shoes, kitų ugly shoes (arba tiesiog bjaurūs batai), o dar kitų — chunky sneakers. Pavadinimų yra daug, tačiau kalba eina apie tą patį, charakterinį siluetą, įremtą į masyvią ir dažnai banguotų formų padą. Viską lemia premium kokybės prekės ženklų bendradarbiavimas su su sportiniais arba streetwear‘o brandais. Tokiu būdu kiekvienas gali sau leisti sukurti ypatingus modelius dirbant su projektuotojais, kurie kiekvieną dieną sukasi aukštosios mados industrijoje. Kas svarbiausia, jog ne be reikalo šio tipo avalynė yra vadinama daddy shoes vardu. Įkvėpimu buvo avalynė iš mūsų tėvų laikų, kai svarbią vietą užėmė masyvūs sportiniai batai, kurie užtikrino komfortą aukščiausiame lygyje. Retro stiliaus dinamika užkariavo visų žinomų prekės ženklų kolekcijas, todėl jo negalėjo pritrūkti ir šioje industrijoje. Taip sukurtus dad shoes batų modelius vieni tiesiog dievina, kiti jaučiasi priešingai, tačiau vieno iš jų neįmanoma atimti — patogumo, kurį užtikrina. Kas dar yra labai svarbu, kad toks kasdienis iš pažiūros elementas gali greitai išskirti Tave iš minios panašių stilizacijų. Ieškai nestandartinių modelių? Apžiūrėk moteriškų ir vyriškų dad shoes asortimentą bei pasiduok naujausioms tendencijoms. Nepaisant to, kad karštoji dad shoes tendencija pasirodė premium kokybės gamintojų lentynose, šiandien didžioji dalis streetwear‘o ir sporto prekių prekės ženklų savo asortimente siūlo modelius įkvėptus šia mada. Rinkis nebanalaus leidimo dizainą ir apžiūrėk tėvelio batų asortimentą, apsiekiamą kiekvienam.

Dad shoes adidas

Viena iš dominuojančių prekės ženklų avalynės rinkoje yra be abejonės gamintojas su trimis juostelėmis. Būtent adidas asortimente rasi daugybę įdomių pasiūlymų, daugybę atspindintys aktualias tendencijas, arba dad shoes stilistiką. Iš kokių modelių gali rinktis? Visų pirma yra tai aukšto aulo vyriški kedai adidas Streetspirit. Tai geras sprendimas rudens ir žiemos sezonais, nes užtikrina ne tik nepakartoją išvaizdą, bet ir atitinkamą stabilizaciją bei nepaprastą amortizaciją. Dviejų sluoksnių padas iš putų užtikrina maksimalų komfortą, o aulas įvairiuose spalvinėse versijoje lemia, kad kiekvienas madingų sprendimų gerbėjas ras kažką sau. Dar vienas puikus dad shoes batų pavyzdys iš adidas yra modelis Crazychaos. Sportbačiai pasižymi žemu siluetu, primenančius running tipo batus. Dėmesio yra verta įdomi kulno forma, kurią sustiprinta papildomu medžiagos sluoksniu, pasižyminčia išskirtiniu dizainu. Šiame modelyje patvarumas yra suderinimas su atitinkama oro cirkuliacija — viską lemia aukštos kokybės medžiagų derinys, t.y. natūralios odos ir tekstilės. Šalia minėtų kedų pamatysime taip pat madingus dad shoes adidas 90s Valasion. Jie traukia dėmesį nepaprastai masyviu, o taip pat nepaprastai lengvu ir patogiu aulu.

Masyvūs kedai Nike

Mėgsti visiems žinomą prekės ženklą su charakteriniu „Swoosh“? Renkiesi laikui nepavaldžią klasiką su populiarių tendencijų akcentais ir žinai, kad jų siūloma kokybė Tave tikrai sužavės? Puiku! Susipažink su dad shoes modeliais iš Nike. Iš jų verta paminėti naujausią kedų modelį Nike Air Max Alpha Savage, kuris atkreips Tavo dėmesį savo kosminiu siluetu. Žema sportbačių konstrukcija, aukštas kulnas ir liežuvėlis lemia, kad aulas idealiai prisitaiko prie Tavo pėdos judesių. Dar daugiau — minkštas liežuvėlis sujungtas su aulu užtikrins atitinkamą stabilizaciją, nevaržant tuo pačiu judesių. Dėmesio yra vertas taip pat padas su oro pagalvių amortizacijos sistema ir charakterine įpjova per vidurį, primenančia kultinius Balenciaga modelius. Kita kedų pora, į kurią verta atkreipti dėmesį yra Nike Air Heights. Čia taip pat pastebėsi charakterinius įdubimus pado viduryje bei bėgimo batelių stilistiką, kuri tikrai suteiks sportinės dinamikos Tavo miesto stilizacijoms. Modelis yra pasiekiamas keliose versijose — pradedant nuo juodai baltų dad shoes, per modelius su blizgančiu aulu, iki visiškai baltų kedų. Nepaprastai panašus modelis yr Nike Air Max Gravition, kuriuose pamatysi permatomą oro pagalvę galinėje pado dalyje bei nežymiai padidintą aulą.

Chunky shoes Puma ir Lotto versijose

Tačiau ne tik žymiausi gamintojai leidžia madingų kedų modelius retro stilistikoje. 50 style parduotuvės asortimente rasi taip pat įdomius pasiūlymus iš Puma, Lotto ar Umbro. Iš visų vertą paminėti moterišką dad shoes modelį Puma Cilia Lux, kurį gali rinktis iš dviejų spalvų: juodą su baltu padu bei rožiniu pamušalu, o taip pat visiškai baltą su rusvomis detalėmis. Tai, į ką vertėtų atkreipti ypatingą dėmesį yra patvarus natūralios odos viršus. Čia pasirenkamas minimalistinis dizainas, kuris tikrai patiks visiems, kurie nori atliepti laiko madą, tačiau nenori per daug išsiskirti. Šalia jų rasi tarp kitko moteriškus dad shoes Lotto Silion. Šių batų viršus irgi buvo pagamintas iš odos ir sintetinės medžiagos derinio. Pado konstrukcijoje neišvengta charakterinių bangų motyvo. Ką jie Tau suteiks? Puikią amortizaciją dėl EVA putų bei nepaprastą sukibimą dėl tvirto guminio pado.

Apžiūrėk dad shoes asortimentą jam ir jai 50 style, kad surastum sau idealų modelį — ne tik madingą, bet ir patogų. Plati žinomų prekės ženklų pasiūla, įdomūs modeliai bei dydžių pasirinkimas laukia 50 style parduotuvėse ir 50style.lt.

Dad Shoes moterims

49.99

24.99

49.99

29.99

69.99

39.99

89.99

49.99

89.99

49.99

69.99

49.99

79.99

59.99

74.99

59.99

74.99

59.99

69.99

64.99

69.99

64.99

69.99

64.99

Dad Shoes vyrams

84.99

59.99

89.99

69.99

89.99

79.99

129.99

99.99

129.99

99.99

139.99

109.99

139.99

109.99

129.99

119.99

129.99

119.99