Derink retro ir naujas tendencijas — Nike Air Max Excee

Derink retro ir naujas tendencijas — Nike Air Max Excee

Ieškai naujų idėjų fantastiškoms, madingoms stilizacijoms kiekvienai dienai? Patariame: junk retro ir moderną, nes tai šūvis į dešimtuką! Toks derinys idealiai atrodo bet kokiose situacijose ir yra labai madingas, ypatingai jeigu nori avėti modelį su išraiškingais sportiniais akcentais. Nepamiršk komforto ir patvarumo, todėl rinkis dizainą, kuris pasižymi visomis savybėmis — rinkis Nike Air Max Excee. Šis modelis yra tikras svajonės išsipildymas kiekvienam gatvės stiliaus gerbėjui!

„Swoosh“ reiškia kokybę

Yra prekės ženklai, kurių nereikia pristatinėti — užteks ištarti pavadinimą ir visi žino apie ką eina kalba. Nike neabejotinai yra vienas iš jų! Prekės su „Swoosh“ logotipu jau ilgus metus karaliauja didžiųjų ir mažųjų miestų gatvėse, pats prekės ženklas nebe reikalo gavo kultinio titulą. Nebe reikalo taip pat pavadinamas, įkvėptas Graikų pergalės deive! Tai beveik kaip ženklas ir geras ženklas, apie kurį puikiai žino aktyvų poilsį mėgstantys profesionalūs sportininkai ir entuziastai. Nike avalynė jau ne vienam atnešė pergalę, o Air Max serija, nors jau skaičiuoja ilgus metus, išlieka viena iš populiariausių. Revoliucinga oro pagalvių sistema, matoma kulno konstrukcijoje, garantuoja aukščiausio lygio komfortą ir stabilizuoja pėdą net labai aktyviomis dienomis. O jei šis sprendimas nenuvylė bėgikų ar krepšininkų, tai tikrai pasiteisins kasdieniame naudojime. Įsitikink, jog Nike kedų konstrukcija neturi sau lygių — o įrodyti tai gali nors ir kedai Nike Air Max Excee.

NGręžimasis į praeitį

Kai ieškome batų kiekvienai dienai, žinoma, kad atkreipiame dėmesį į tai, kaip ji buvo pagaminta ir kokiais parametrais gali pasigirti. Dizainas turi ne mažesnę reikšmę — kas žino, gal net didesnę nei komfortas ar patvarumas! Esame pasiruošę eiti į kompromisą ir atsisakyti komforto dėl išvaizdos, kad galų gale jaustis gerai, žinodami, jog mūsų stilizacija gerai pabrėžia mūsų charakterį. Laimei, dabar jau neprivalai rinktis. Stilingi Nike Air Max Excee leis Tau išsaugoti maksimalų, bėgimo batų komfortą neatsisakant geros išvaizdos. Šis modelis buvo pagamintas pagal tikrą gatvės mados legendą — batus Air Max 90, kurie prieš tris dešimtmečius užkariavo visų miesto tendencijų gerbėjų širdis. Jų dinamiškas, bėgimo batų profilis idealiai atrado save kasdienėse stilizacijose, todėl juos norėjo turėti absoliučiai visi. Šiandien kultinis modelis, kurį kai kurie nuolat prisimena, sugrįžta, tačiau visiškai naujoje, patobulintoje ir žavingesnėje versijoje. Pakviesk pašėlusius 90-tuosius į savo spintą ir kurk stilizacijas, įkvėptas madingiausiomis dabartinėmis tendencijomis. Tegul visi žino, kad ranką laikai ant pulso — ir kad darai tai pagal save. Taip, kaip mėgsti.

Nike Air Max Excee – šiuolaikinė retro

Tačiau ne visada užtenka stiliaus, įkvėpto praeitimi. Kopijavime nėra nieko kūrybiško. Labiausiai traukiantys yra tokie projektai, kurie, semdamiesi įkvėpimo iš to, kas buvo, prisimena apie dabartį. Retro ir modernumo derinys — tai raktas į tikrai pavykusią stilizaciją! Jungti elementus iš visiškai skirtingų dešimtmečių nėra lengva, bet nebijok, yra tam sprendimas: užteks, kad pasirinksi kai ką, pavyzdžiui, avalynę, kuri pati savaime yra tokiu nesenstančiu deriniu. Tada viskas yra paprasčiau! Modelis, kuris išpildo lūkesčius, neabejotinai yra Nike Air Max Excee. Kuriant šį modelį, projektuotojai pasirinko gatvės stiliaus gerbėjų pamėgtą modelį iš praeities, tačiau davė mums kai ką daugiau, nei tik jo sena-nauja versija. Dėmesys buvo sutelktas į šiuolaikinius poreikius ir išradimus, atnaujinta bendra išvaizda, tuo pačiu išsaugant unikalų pirmtako charakterį. Kiek deformuotos aulo proporcijos nesukelia chaoso, verčiau pritraukia dėmesį, įrodant, jog prekės ženklas dar nepasakė paskutinio žodžio ir vis dar jaučia, kur pulsuoja didelių miestų gyvybė. Atnaujinta klasika, kurioje praeitis mezga dialogą su ateitimi, yra tikro miesto tendencijų žinovo vertas sprendimas — skirtas būtent Tau!

Išsirink sau originalius batai Nike Air Max Excee

94.99

74.99

94.99

74.99

119.99

94.99

94.99

74.99

94.99

59.99

94.99

79.99

94.99

84.99

129.99

99.99

94.99

74.99

129.99

99.99

129.99

99.99