Geriausi vaikiškų batų pavasariui modeliai

Geriausi vaikiškų batų pavasariui modeliai

Mažieji pasaulio ir miesto tendencijų atradėjai iškelia aukštus reikalavimus, kuriuos ne visada lengva patenkinti. Visi tėvai žino kaip sudėtinga yra surasti idealius batus savo vaikams! Su iššūkiai susiduriame ištisus metus, tačiau pavasaris dažnai būna labiau sudėtingas. Vaikai veržiasi į lauką — ir tai puiku! — tačiau oro sąlygos būna labai įvairios ir tam būtina pasiruošti iš anksto. Iš kitos pusės, po žiemos nuobodulio visi norime patirti šiek tiek lengvumo ir ryškesnių spalvų. Kaip rasti kompromisą tarp vaikų poreikių ir tėvų norų? Turime keletą patarimų! Štai geriausi vaikiškų batų modeliai pavasariui, kurie pasiteisins net reikliausių lūkesčius.

Klasika iš naujo

Visiems patikrintų sprendimų ir retro stiliaus mėgėjams idealiu pasirinkimu taps jaunatviški Reebok Royal Cljog. Šie išskirtiniai kedai yra atnaujinta versija vieno iš populiariausių kasdienės avalynės modelių — Royal Classic Jogger 2.0, kurie tapo žymūs dėl savo dizaino. Klasikinio miesto stiliaus suderinimas su tikrai čempionų vertu komfortu, įtikino aktyvaus poilsio gerbėjus visame pasaulyje. Dabar panašiu komfortu taip pat gali džiaugtis jauniausi. Vaikiški Reebok batai niekuo nenusileidžia suaugusiųjų versijoms — jie taip pat yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, sujungtų tarpusavyje aukščiausio lygio preciziškumu. Be to, aulas iš dirbtinės odos užtikrina ilgaamžį patvarumą, o tai labai svarbu vaikiškos avalynės atveju. Svarbu paminėti padą su amortizuojančiomis EVA putomis, kurios saugo besivystančius mažųjų sąnarius kiekviename žingsnyje. Reebok Royal Cljog be puikaus komforto užtikrina taip pat puikią išvaizdą, įkvėptą naujausiomis tendencijomis. Klasikinis profilis ir universalios spalvos — nepakeičiama juoda, klasikinė mėlyna su energijos pilnais akcentai, gaivinanti balta arba įdomi pilka — tai receptas tikrai gerai kasdieniai avalynei. Nepakeičiami miesto stilizacijose!

Kontroliuojamas chaosas

O ką daryti, kai vaikas turi noro labiau pašėlusiam modeliui? Miesto tendencijų gerbėjui, kuriam nėra neįmanomų dalykų, tikrai patiks adidas Crazychaos. Pavadinimas skamba pakankamai pašėlusiai? Labai įmanoma, tačiau viską paaiškinsime. Dinamiškas aulas, kuris iš toli traukia dėmesį, tai tik vienas iš elementų išskiriančių šiuos batus. Jų ideali konstrukcija buvo sukurta taip, kad patenkintų visus jaunuolių poreikius — tiek gerą išvaizdą, tiek ir komfortą. Šie kedai išsiskiria 90-ųjų įkvėpta stilistika, tai galime pastebėti energingose spalvose ir įdomiuose raštuose, kurie pagyvins kiekvieną stilizaciją. Pavasario madoje nėra vietos nuoboduliui! Tačiau vaikiški adidas Crazychaos kedai išsiskiria ne tik savo spalvomis, bet ir patogumu. Geriausio retro stiliaus ir komforto suderinimas per ilgus dešimtmečius tapo prekės ženklo skiriamuoju ženklu ir savybe, už kurią jį įvertino profesionalai. Aktyvus paauglys tikrai bus sužavėtas idealių prisitaikymu prie pėdos, kurį garantuoja aulas pagamintas iš zomšos iš dengtos odos, bei aukšto lygio amortizacija, jaučiama kiekviename žingsnyje. Šią paskutinę savybę užtikrina Cloudfoam putos — visada patvarios ir lanksčios.

Tikra gatvės prabanga

O ką daryti, kai orai vis šiltėja? Saulėtomis ir tikrai vasariškomis dienomis idealiu pasirinkimu taps batai Vans Ward. Kultiniai inkariukai jaunatviškoje versijoje nenuvils nei vieno! Paprasta konstrukcija suteikia galimybę greitai apsiauti juos ir skubėti į lauką, į mokyklą ar susitikimą su draugais. Modelio skiriamuoju ženklu yra žymus visame pasaulyje aulas iš audeklo, užtikrinantis idealų prisitaikymą prie pėdos ir puikią išvaizdą. Aukšto profilio viršus suteikia madingą sąsają su naujausiomis tendencijomis ir pabrėžia kojos formą, o šaltesnėmis dienomis galėsi demonstruoti madingas kojines. Tai tikras šūvis į dešimtuką visiems miesto mados aktualių gerbėjams. Jauni mados ir komforto ieškotojai Vans inkariukuose ras ir kitą puikų privalumą. Kokį? Žinoma, kad nepaprastą patogumą. Šie lengvi batai neapsunkins pėdų, nei silueto, o minkštas pamušalas iš tekstilinės medžiagos neleidžia atsirasti nuospaudoms ir perkaisti pėdoms. Atitinkamai pasirinktas dydis suteiks galimybę džiaugtis komfortu net labai aktyvią dieną. Vaikiški Vans Ward yra pasiekiami keliose spalvinėse versijose, todėl galima būti tikriems, kad įsikomponuos į kiekvieną jaunatvišką stilizaciją. Tai tikras pavasario sezono must have!

Vaikiškų batų pavasariui modeliai

19.99

11.99

19.99

12.99

19.99

12.99

19.99

12.99

34.99

14.99

34.99

14.99

34.99

14.99

34.99

14.99

29.99

17.99

34.99

17.99

24.99

17.99

24.99

19.99

39.95

22.99

39.99

22.99

24.99

22.99

44.99

22.99

44.99

22.99

24.99

22.99

39.99

22.99

39.99

22.99