Sportiniai bateliai nuo jų atsiradimo akimirkos turėjo tarnauti visų pirma sportuojantiems asmenims – tai logiška. Tačiau tuo metu jų šiuolaikinė išvaizda lėmė, kad šiandien avi juos ne tik profesionalai. Sportiniai batai užkariavo visų pasaulio žmonių širdis įvairiausiame amžiuje. Labai daug kolekcijų yra įkvėpta įvairiausiomis sporto šakomis. Nike Court batai atspindi lauko teniso sportinę madą. Neprivalai iš tikrųjų leisti laisvalaikio žalioje aikštelėje, kad galėtum įsigyti sau tokią batų porą.

Batai tenisui

Žaidžiant tenisą kojos juda itin intensyviai, todėl svarbiausia sportininko garderobo dalimi tampa atitinkama avalynė. Privalo ji būti lengvi – dinamiškai žaidžiant, batai negali tapti sportininko balastu. Dvikovos metu nepaprastai svarbus yra žaidžiančiojo greitis, kai kada tai yra lemiamas galutinio rezultato priežastis.

Balti Nike Court Royale – modelis įkvėptas teniso kortais

Profesionalūs sportininkai pasirenka batus atsižvelgiant į dangą, kurioje žaidžia. Lygiai taip pat yra bėgimo batelių situacijoje: dangos tipas ir jos kietumas lemia batų pasirinkimą. Perkant batus privalome nepamiršti įvertinti batų laidumo orui, amortizacijos bei nevaržomų judesių užtikrinimo.

Teniso inspiracijos

Nike Court kolekcija semiasi geriausio dizaino idėjų iš teniso mados ir žmonių, praktikuojančių šią sporto šaką. Sportas įkvepia nuo seno – didesnė dalis populiariausių batų modelių buvo sukurta tam, kad padidinti sportininkų pajėgumą. Tai buvo pats pirmas projektuotojų tikslas – gerinti rezultatus, didinti tenisininkų greitį. Tai, kad ši avalynė vėliau tapo mados sekėjų dėmesio objektu yra, galima sakyti, šalutinis efektas (kuriuo batų gamintojai ne itin skundžiasi).

Nike Court Borough – antras parduotuvėje 50 style prieinamas teniso aikštelėmis įkvėptas modelis.

Nike Court Borough

Batai iš šios kolekcijos yra pristatomi dvejose versijose – žemo ir aukšto aulo profilio.

Susidomėjai bateliais iki kulkšnies? Mūsų asortimente rasi moteriškus ir vyriškus modelius. Jie yra nesenstantys, universalūs ir tiesiog gražūs. Vyrams yra siūlomi neutralū Nike Court Borough: sportiniai bateliai juodos arba baltos spalvos.

Moterims siūlome itin patrauklius, moteriškus modelius: – juodos spalvos, pilkos spalvos arba baltos spalvos.

Nike Court Borough MID yra batai iki kulkšnies moterims. 50 style asortimente šis modelis yra pasiekiamas pilkoje ir baltoje spalvoje.

Inkariukų kirpimas, aukštas aulas ir madingas taškuotas raštas – modelis visiems, mėgstantiems išsiskirti. Guminis padas suteiks komforto ir patogumo, unikalus raštas ir dvispalviai taškai pritrauks ne vieno praeivio dėmesį.

Nike Court Royale

Tai paprasti, žemo profilio batai, įkvėpti teniso sporto. Mūsų parduotuvėje yra pristatomi keli modelių variantai vyrams bei vaikams. Klasikinis juodos spalvos modelis yra geriausiai parduodama batų pora mūsų parduotuvėje. Iš kur toks susidomėjimas? Batai, pagaminti iš natūralios odos, pasižymi grakščiomis formomis ir yra pasiekiami labai patrauklioje kainoje. Nebūtina išleisti metų biudžeto solidžiai odinių batų porai ir Nike Court Royale yra to puikiausias pavyzdys.

Kitas šio modelio variantas yra baltas aulas. Universalus, klasikinis koloritas tinka įvairiausiuose deriniuose: prie sportinių stilizacijų treniruotėms, kiekvienos dienos miesto deriniuose, o vasarą prie šviesių marškinėlių su dekoltė ir trumpų kelnių iki kelių.

Dar vienas variantas – iš zomšos – pasižymi mažiau sportiniu charakteriu, tiks daugeliui kitų progų. Dėl gamyboje pritaikytų medžiagų šis modelis atrodo labai modernus. Sportinis siluetas buvo nugalėtas zomšos oda, kuri dažniau yra naudojama pusiau formalių ir formalių batų gamyboje. Mados ekspertai rekomenduoja nederinti prie zomšos batų blizgančių, odinių akcentų. Jeigu nori priderinti dirželį, rinkis minkštą, zomšos modelį, panašų į laikrodžio dirželį.

Tamsiai mėlynos spalvos modelis vaikams yra kiekvieno madingo jaunuolio spintos must have. Balti batai jau tapo keleto paskutiniųjų sezonų hitas. Geriausiai jie atrodo su juoda stilizacija nuo (beveik) kojų iki galvos.