Išspausk iš savęs 100% su bėgimo batais adidas

Išspausk iš savęs 100% su bėgimo batais adidas

Bėgimas yra Tavo mėgstamiausia aktyvumo rūšis? Nepaisant to ar bėgioji dėl malonumo, ar stengiesi pasirūpinti savo siluetu, ar Tavo tikslas yra prabėgti maratoną — tinkamų batų pasirinkimas yra pagrindas. Nežinai, kokį prekės ženklą pasirinkti? Rinkis avalynę iš patikrinto gamintojo. Tokio, kuris dirba jau ne vienerius metus, nuolat tobulina savo asortimentą naujomis technologijomis. Viskas tam, kad naudotojas galėtų džiaugtis atitinkamu stabilumu ir komfortu. Bėgimo batai iš adidas yra Tavo treniruotės pagrindas.

Patirk aulo stabilizaciją

Kiekvienas bėgikas žino, kad tinkama oro cirkuliaciją yra būtinas elementas visose sportbačiuose. Taip pat, žinoma, amortizacija ir lankstus padas bei orui laidus aulas užtikrins dar geresnį komforto lygį. Tikrai ne kartą Tave ištiko tokia situacija, kai teko treniruotis lauke, kai temperatūra pakyla virš 30 laipsnių. Tačiau net nebūtina tokia temperatūra, kad sportuojant šiltesnėmis dienomis Tavo pėdos perkaistų. Dėl to adidas bėgimo batai yra pagaminti iš orui laidaus tinklelio. Taip pėdoms užtikrinsi higieniškas sąlygas viduje, o Tu gausi idealią batų porą ilgesniam laikui. Atitinkamas sąlygas viduje palaiko antibakterinis įdėklas Ortholite. Pagamintas iš minkštų putų, o kas svarbiau, kad tokia konstrukcija užtikrins Tau ilgesnį naudojimo būdą. Rasi jį tarp kitko tokiuose bėgimo modeliuose kaip adidas Duramo 9, adidas Rockadia Trail ar adidas Galaxy. Duramo 9 versijos atveju tinklelio aulą papildomai sustiprina specifinis antdėklas aplink varstymo sistemą. Jo tikslas yra užtikrinti dar geresnę atramą ir stabilizaciją.

Tuo tarpu besiūlis aulas, kuris buvo pritaikytas modelyje adidas Cosmic 2 SL M lemia tai, kad jokia siūlė nesukels Tau diskomforto įveikiant kilometrą po kilometro. Kokie adidas batų aulo elementai taps praversiančia staigmena bėgimo entuziastams? Tikrai ne vienas sportininkas bus maloniai nustebintas sintetiniais langeliais, arba FitPanel, kuris yra šoninėse plokštėse. Šį sprendimą rasi bėgimo batų modelyje adidas Energy Cloud 2, o jo tikslas yra užtikrinti idealų stabilizacijos lygį bėgimo metu.

Sukibimas ir amortizacija reikliems

Tačiau nėra įmanoma išspausti iš savęs 100% treniruotėje, kai batai slysta ant takelio, asfalto ar kitos dangos. Todėl, jeigu ieškai idealių bėgimo batų, atkreipk dėmesį į jų padą ir siūlomą sukibimo lygį. Čia vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į protektoriaus griovelių gylį, bet ir į medžiagą, iš kurios pagamintas padas. Nėra ko slėpti — jeigu kalba eina apie amortizaciją, vokiečių prekės ženklas adidas nuolat tobulina savo technologijas, kad kiekvienas bėgikas galėtų visiškai atsiduoti treniruotei. Jų bėgimo batų projektuose dažnai rasi tokias technologijas kaip:

- Cloudfoam sistema, kuri yra įmontuota pado viduje. Jos privalumas yra neabejotinai mažas svoris, lankstumas ir minkštumas. Dėl to bėgimo metu gali pasijusti, lyg danga būtų minkštas debesis. Šios technologijos nepritrūko modeliuose adidas Rapidarun arba adidas Cosmic 2 SL M.

- Traxion, arba niekas kitas kaip tik sistema, kuri užtikrina sukibimą dėl specialių guminių griovelių, kurie besikeičiant lauko temperatūroms keičia savo tankį (žemose temperatūrose jos suminkštėja, o aukštesnėse — kietėja). Tai lemia, jog padas pritaiko sukibimo lygį prie išorės sąlygų. Šią sistemą rasi tarp kitko modelyje adidas Rockadia Trial.

- Bounce+ tai technologija, kuri panaudoja į judesį įdėtą energiją, kad kitame žingsnyje sutiektų papildomą atspyrį. Tokiu būdu yra palengvinamas spaudimas raumenims ir sąnariams, išgaunant maksimalų treniruotės efektyvumą. Šią sistemą rasi vyriškuose bėgimo batuose adidas SenseBounce+ M.

- EVA putos, arba vienas iš labiausiai žinomų ir dažniausiai pasirodančių sistemų batų pado konstrukcijoje. Charakterizuojasi nepaprastu lengvumu ir minkštumu, o taip pat amortizuojančiomis savybėmis. Jas sudaro poliuretano medžiaga. Absorbuodama smūgius, putos apsaugo raumenis ir sąnarius nuo krūvio. Šią sistemą rasi modeliuose adidas Runfalcon arba adidas Asweerun.

- adiWear tai nepaprastai patvari, atspari pažeidimams ir nutrynimams gumas, kuri papildo išorės pado konstrukciją tose vietose, kuriuose dažniausiai susiduria su danga. Tai ne tik garantuoja sukibimą, bet ir daro pozityvią įtaką pado lankstumui. Papildomas privalumas yra neabejotinai tai, jog šis padas nepalieka žymių ant jokio paviršiaus (non-marking savybės). Šis sprendimas buvo pritaikytas adidas Energy Cloud 2 modelyje.

Tokios šiuolaikinės sistemos ir technologijos ne tik pagerins Tavo bėgiojimo komfortą, bet ir užtikrins, kad Tavo sąnariai bei raiščiai per daug nebūtų apkrauti. O viskas tam, kad kuo galima labiau sumažintum traumų arba susižeidimų riziką. Pasirinkdamas dizainą ir konstrukciją, kuri Tau patinka, tikrai išspausi iš savo treniruotės visus 100%! Platų vyriškų ir moteriškų adidas bėgimo batų asortimentą rasi mūsų parduotuvėse bei online.

Apžiūrėk bėgimo batai adidas!

64.99

49.99

44.99

39.99

64.99

49.99

59.99

44.99

64.99

49.99

79.99

59.99

64.99

49.99

79.99

59.99

89.99

64.99