Kaip derinti moteriškus kedus?

Kaip derinti moteriškus kedus?

Kedai šiuo metu apėmė ne tik miesto madą, bet ir kiekvieną moterišką spintą. Jie tinka prie visko, atspindi laiko tendencijas ir tuo pačiu... garantuoja nežemišką patogumą. Pirmenybę teiki minimalistiniams baltiems kedams, o galbūt renkiesi tendencijas, pašėlusiais spalvas ir dizainerių pamėgtus dad shoes? Kiekviena madingų sprendimų gerbėja atras idealius batus sau. Bet... kaip juos derinti? Galime patarti!

Moteriška išvaizda

Ar Tu dar visai neseniai neįsivaizdavai lengvos suknelės arba romantiško sijono kartu su boho stiliaus kedais? Mada keičiasi, o tai, kas visai neseniai atrodė kičas, šiandien yra madinga! Todėl taip pat šie masyvūs ir spalvų pilni kedai kaip ir baltas minimalistines versijas lengvai suderinsi su viskuo, kas asocijuojasi su lengvumu ir moteriškumu. Delikačią suknelę ant petnešėlių paįvairink sunkiais dad shoes tipo batais, kurie tikrai suteiks Tavo stilizacijai agresyvumo. Ką pasakysi apie įdomaus dizaino moteriškus Reebok Royal Turbo Impulse? O galbūt renkiesi spalvotą suknelę su gyvūnų odos raštais? Derink ją su paprastais vienspalviais moteriškais kedais, pavyzdžiui, su modeliu Puma Carina Bold and storesnio pado. Tokie deriniai pasiteisins ne tik per pasimatymus ar susitikimus su draugėmis. Sužavėsi jais taip pat kolegas iš darbo ar šeimos narius per neįpareigojantį vasaros vakaro susitikimą. Nepamiršk pridėti tinkamų aksesuarų, kurie išpildys įvaizdį ir štai — esi pasiruošusi užkariauti miestą moteriškame stiliuje bei su patogiausiais kedais.

Sportinis patogumas

O galbūt rožinės spalvos ir moteriškas stilius yra Tau svetimas, ir visą laiką suki galvą kaip įkomponuoti moteriškus kedus? Mes turime atsakymą. Kiekvienai dienai renkiesi džinsus ir spalvotus marškinėlius, o kai yra šaltą noriai apsirengi oversize hoodie? Tokiuose deriniuose, kuriuose karaliauja klasika su sportinio komforto akcentais, — kedai pasiteisins idealiai! Tačiau, kad kažkiek paįvairintum šį stilių, drąsiau šėlk ne tik su spalvomis ir moteriškų adidas, Reebok ar Nike kedų konstrukcijomis, bet ir derindama sijonų ar marškinėlių kirpimus. Dažniausiai renkiesi prisitaikančius pieštuko formos kelnes? Puiku — jos pabrėžia figūrą ir suteikia kojoms grakštumo. O ką pasakysi apie jogger tipo kelnes su guma aplink kulkšnį, laisvo stiliaus ir mėgstamos spalvos chino kelnes arba į apačią siaurėjančius mom jeans? Šie pirmi tiks prie klasikinių trumpų batų, pasižyminčių lakoniškomis formomis. Antri puikiai atrodys su masyviais projektais, kuriuos šiandien užvaldė miesto madą. O kaip su spalvomis? Čia sprendimas priklauso visiškai nuo Tavęs! Nebijok jungti spalvas ir iš pažiūros netinkančius stilizacijų elementus. Semkis įkvėpimo iš įžymybių ir nebijok parodyti šiek tiek nagų!

Stilingas laisvalaikio akcentas

Jeigu esi viena iš klasikos mėgėjų, Tavo išvaizda visada yra apgalvota, o įvaizdį papildo elegantiški akcentai, tai ne reiškia, kad turi atsisakyti moteriškų laisvalaikio batus! Madingi kedai taps idealių tokio derinio paįvairinimu, o tuo pačiu lems, kad gausi aukščiausio lygio komfortą. Taip, kaip kedai tapo miesto stiliaus sinonimu, taip ir jais pabrėžta elegancija turi vertę. Dažniausiai renkiesi chino kelnes ir baltus paprastus marškinėlius? Vietoje balerinų ar aukštakulnių renkis moteriškus kedus, o jeigu leidžia situacija — drąsias spalvas! Tokiame įvaizdyje galėsi ne tik pasirodyti darbe, bet ir mieste. Be to, atrodysi ne tik profesionaliai, bet ir madingai. O ką daryti su klasikine maža juoda ir pieštuko formos sijonu? Ramiai. Tokie moteriškos spintos elementai taip puikiai atrodo su spalvotais kedais, nebent tai yra visiškai juodai baltas derinys, tokiu atveju puikiai pasiteisins balti moteriški kedai!

Kaip matai, būdų derinti moteriškus kedus yra nepaprastai daug. Tik nuo Tavęs priklauso, kokį stilių, spalvas ir dizainą pasirinksi. Žaisk mada, junk stilius ir stebink praeivius nebanaliais deriniais. Platų moteriškų kedų pasirinkimą iš žinomų ir vertinamų gamintojų rasi mūsų parduotuvėse ir online. Iki pasimatymo!

Rinkis savo moteriškus kedus

79.99

59.99

49.99

34.99

11.99

34.99

9.99

34.99

12.99

34.99

12.99

54.99

39.99

54.99

39.99

64.99

59.99

79.99

59.99

59.99

34.99

69.99

49.99