Plecaki szkolne w sklepie 50 style

Kuprinė yra vienas iš svarbiausių kiekvieno mokinio atributų, nepriklausomai nuo jo amžiaus. Todėl ji turi būti ne tik patogi naudoti, bet ir madinga bei, žinoma, patikti mūsų atžalai. Kaip pastebėti vaiko ar suaugusiojo poreikius ir pasirinkti geriausią kuprinę naujam mokykliniams sezonui? Prisimink, į ką verta atkreipti dėmesį prieš įsigyjant naują kuprinę!

2xD, arba geras dizainas

Rinka siūlo mums platų įvairių modelių pasirinkimą. Skiriasi visų pirma dizainas, kuris yra labai svarbus ypatingai moksleiviams, kurie, suprantamai, nenori atsilikti nuo kitų savo bendraamžių. Tam, kad patenkintų jaunesnių naudotojų lūkesčius yra būtina investuoti į tokių žinomų prekės ženklų kuprinę, kaip adidas, Reebok ar Nike, kurie be to, kad užtikrina gerą išvaizdą, pasirūpino taip pat komfortu ir aukšta kokybe. Mergaitės gali rinktis iš pastelių kuprinių atspalvių, kurios turėtų pabrėžti jos unikalų stilių.

Berniukams adidas brandas siūlo tarp kitko klasikinį ir neutralų koloritą – pilką ar tamsiai mėlyną, kurie yra labai universalūs ir tiks prie kiekvienos stilizacijos.

Truputėlį praktikos

Jeigu jau patenkinome mūsų atžalų spalvinius ir dizaino skonio iššūkius, metas įsitikinti ar pasirinktos kuprinės nekenkia vaikų sveikatai bei patogumui. Svarbiausios vietos, kurios negali būti nepastebėtos yra kuprinės nugaros kietumas, reguliuojamos ir paminkštintos petnešos bei talpa. Ideali kuprinė mokyklai turėtų pasižymėti atitinkamų skaičiumi atskirų kišenių, kad vaikas galėtų atskirai laikyti knygas ir priešpiečių dėžutę. Šio tipo sprendimus siūlo žinomi sportiniai prekės ženklai, o kai kurie iš jų, pavyzdžiui, Puma, parūpino tuo, kad kuprinė taip pat būtų atspari vandeniui.

Drėgmei atspari kuprinė Puma Buzz

Tokia papildoma priemonė apsaugo vertingiausius mokyklinius daiktus nuo peršlapimo, pilant rudens lietui. Susirūpinkime ypatingai tiesiu vaiko stuburu išlaikymu, kaip tai daro prekės ženklai, kurie ne tik suteikia kuprinės nugarai kietesnį pagrindą, bet ir jį paminkština tam, kad ji maloniai nešiotųsi. Modelius su tokiais sprendimais galime rasti Umbro prekės ženklo asortimente.

Umbro Pro Training kuprinė su minkštumą suteikiančiais elementais kuprinės nugaroje

Saugumas yra pagrindas

Jau aptarėme visus svarbiausius klausimus apie vaikų sveikatą – priemones, kurios padeda išlaikyti tiesią nugarą ir nešiojamų daiktų patvarumą. Todėl atkeipkime dėmesį į mokinių saugumą, parūpinant jiems šviesą atspindinčių elementų kuprinei. Kai kurie modeliai turi jau įmontuotus atšvaitus, pavyzdžiui, Reebok. Šie maži, tačiau svarbūs dalykai gali iš tikrųjų išgelbėti gyvybę, todėl verta juos įsigyti kai perkate kuprinę.

Kai kurie kuprinių modeliai, kaip Reebok BTS Junios jau turi atšvaitus.

Nors ir galėtų atrodyti, kad reikalavimai idealiai kuprinei yra milžiniški, iš tiesų tai tik prioritetų klausimas. Sportiniai prekės ženklai siekia patenkinti mūsų poreikius, užtikrinant kiekvienam modeliui vis daugiau veiksmingų ir madingų sprendimų!

Visos pasiekiamos mokyklinės kuprinės parduotuvėje 50 style!