jak wybrać kurtkę zimową?

Susimąstai, kaip išgyventi žiemą? Gali kaip meškos arba starai – ją pramiegoti. Tačiau jeigu neturi tiek sukaupęs atostoginių, tada būtina nenusileisti ir kovoti su šiuo metų laiku. Pozityvus mąstymas yra geras išeities taškas, tačiau būtina yra taip pat šiltas garderobas. Komplektuojant žieminę ekipuotę visų pirmą statyk ant solidžios striukės. Patarsime Tau į ką atkreipti dėmesį renkantis iš naują modelį.

Išpildytos šiluma

Su kokios sudėties medžiagomis viduje dažniausiai gali susiduri ieškodamas žieminės striukės? Dažniausiai yra tai dvi medžiagų rūšys – natūralios (pūkai, plunksnos arba jų mišiniai) arba sintetinės (poliesterio pluoštas). Tiek vienas, tiek kitas išpildymas turi savo privalumų. Jeigu ieškai išskirtinai šiltos striukės, be konkurencijos, geriausiomis šildymo ir izoliacijos savybėmis pasižymi pūkai.

Striukių rūšys

Striukė su natūraliu išpildymu puikai saugo net labai ekstremaliai žemose temperatūrose. Jeigu ieškai žieminės striukės mūsų parduotuvėje, tai visą informaciją apie striukės sudėti rasi produkto apraše ant etiketės.

žieminė striukė Nike Bomber

Vyriškos striukės Nike Bomber modelis, kuris yra išpildytas ančių pūkais.

Antra išpildymo rūšis yra pagaminta iš sintetinių medžiagų. Striukės, kurios yra pašildytos su ploieserio puoštu puikiai pasiteisins esant sniego ar lietaus krituliams. Jos greitai džiūsta ir nepraranda savo savybių, be to yra labai lengvos, kas lemia jų nešiojimo komfortą. Striukes iš poliesterio taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje. Sintetinį vidaus išpildymą rasi žemiau paminėtose Lotto prekės ženklo modeliuose:

Moteriška žieminė striukė Lotto KremoVyriška žieminė striukė Lotto Bix

Nes svarbus (NE TIK) vidus

Renkantis žieminę striukę būtina yra atkreipti dėmesį į išorės medžiagą. Ideali striukė šalčiausiems metų dienoms turi pasižymėti šiomis trimis savybėmis: laidumu orui, atsparumu vandeniui ir nešiojimo patogumu. Medžiagos atsparumo vandeniui lygis yra iš tikrųjų labai svarbus striukėms, pagamintoms iš natūralių medžiagų, nes esant dideliems krituliams, striukė ir vidau pūkai sušlampa, apsunkdami šį drabužį. Rekomenduojama medžiaga išorei yra poliesterio arba poliamido ir medvilnės mišiniai.

Nepasiduok žiemai ir atrodyk gerai

Apsauga nuo šalčio yra sunki užduotis. Tačiau Tau nieks netrukdo, kad Tavo žieminėje striukėje galėtum jaustis patogiai ir puikiai su ja atrodyti. Tai, kokį kirpimą, fasoną ir modelį pasirinksi priklauso išskirtinai nuo Tavo skonio ir poreikių. Trumpesnį modeliai, tokie kaip vyriška striukė Mist iš Umbro ir moteriška Panci iš Feewear puikiai atrodo bei sudaro gerą bazę įvairioms stilizacijoms:

Moteriška žieminė striukė Puma Warmcell

Tačiau jeigu Tau visų svarbiausia yra apsisaugoti nuo šalčio, rinkis ilgesnius kirpimus. Šie taip pat rasi mūsų parduotuvėje:

Jeigu vertini sau komfortą ir patogumą, ieškok striukės su laisvesniu fasonu. Visiems mėgstantiems pabrėžti savo siluetą, ieškokite modelio, pažymėto slim fit, pavyzdžiui:

Moteriška žieminė striukė Nike

Velnias slypi detalėse

Dažniausiai apėmus apsipirkimo karštligei susikaupi ties svarbiais daiktais. Prisimeni striukės išpildymą bei apie medžiagų rūšis. Egzistuoja dar keletą detalių, kurios leis Tau kovoti su žiema. Šalčiausiais mėnesiais geriausiai pasiteisins modelis su atsegamu kapišonu, kaip, pavyzdžiui, Nike modelyje Syn Fill.

Papildomi elementai, į kuriuos atkreipk dėmesį perkant striukę, tai: aukštesnė apykaklė sauganti nuo vėjo bei susiaurinimai rankogaliuose ir striukės apačioje, padėsiantys išlaikyti šilumą viduje. kitos detalės pelno funkciją išskirtinai puošybinę (kailiukai aplink kapišoną, spalvoti raštai ant medžiagos arba su visuma kontrastuojantis užtrauktukas).

Žiema (su puikia žiemine striuke) nėra tokia baisi!

Jau žinai į ką atkreipti dėmesį renkantis naują žieminę striukę. Todėl prie reikalo – šimtai geriausių brandų laukia Tavęs 50style.lt parduotuvėje!

Visas žieminių striukių asortimentas 50style.lt parduotuvėje

49.99

19.99

49.99

25.49

49.99

29.74

39.99

29.74

54.99

33.99

64.99

42.49