Bolt, Excee, V-GR – apžiūrėk karščiausius Nike Air Max 2021 modelius

Bolt, Excee, V-GR – apžiūrėk karščiausius Nike Air Max 2021 modelius

Laikas atnaujinti savo garderobą? Tavo kasdieniai drabužiai nusipelno daugiau energijos, o Tu – viskas, kas geriausia! Taigi, jei ieškok unikalių pasiūlymų, rinkis patikrintą prekės ženklą, kuris garsėja net aukščiausius reikalavimus atitinkančiais pasiūlymais. Nauji Nike 2021 produktai yra dar viena unikalių modelių dalis, pritaikyta pačių aktyviausių žmonių, mėgstančių aktyviai leisti laisvalaikį, tačiau taip pat jaustis madingai, poreikiams. Ar jau žinai, kas turi būti Tavo drabužių spintoje? Bolt, Excee, V-GR – Nike batai džiugina! Bet nesijaudink, mes padėsime Tau pasirinkti.

Nike Air Max Bolt – ne tik profesionalams

Prekės ženklas su Swoosh jau seniai siejamas su puikia amortizacija. Būtent ji yra atsakinga už puikų patogumą, dėl kurio avalynė yra tokia dėvima. Technologiniai sprendimai sužavėjo net profesionalius bėgikus – nieko nuostabaus, kad juos taip pat mėgsta laisvalaikio meistrai ir visi aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjai! Ar nori sužinoti, kas tiksliai yra atsakingas už Nike sportbačių šlovę? Dėmesio, atskleidžiame prekės ženklo paslaptį: tai unikali Air Sole oro pagalvė, paslėpta pade! Negalima paneigti, kad šis elementas yra dizainerių lobys, o naujausių modelių atveju jie juo pasinaudojo dar labiau. Nike Air Max Bolt batai turi storiausią iki šiol oro pagalvę, todėl kiekvienas žingsnis yra malonumas. Šis modelis buvo sukurtas visiems skubantiems, norintiems jaustis užtikrintai, lengvai priartėti prie kitų iššūkių ir visada būti pasiruošusiems kitam nuotykiui. Moteriški, vyriški ir vaikiški modeliai turi dar vieną pranašumą – klasikinės išvaizdos ir universalių spalvų dėka jie puikiai papildys bet kokį kasdienį derinį.

Išsirink sau Nike Air Max Bolt

84.99

74.99

109.99

99.99

89.99

64.99

Retro gerbėjams – Nike Air Max Excee

Nereikia sekti naujausių tendencijų, kad žinoti, jog miesto mada mėgsta remtis praeitimi. Ir tai puiki tendencija, nes prieš du, tris ar net keturis dešimtmečius sukurtuose dizainuose vis dar yra daug žavesio! Jie taip pat gali puikiai papildyti šiuolaikinius derinius, taip įgydami antrą jaunystę. Būtent taip yra su naujuoju Nike Air Max Excee, kuris aiškiai nurodo visur esančią retro išvaizdos tendenciją. Šiek tiek masyvesni už kitus prekės ženklo modelius, jie yra puikus pasiūlymas žmonėms, norintiems kažko išraiškingo, kuris leistų jiems išsiskirti... ir nekels problemu. Ir šis modelis tikrai nebus problemiškas, nes nors jo sportiška išvaizda, įkvėpta senų tendencijų, traukia dėmesį, tačiau puikiai dera prie šiuolaikinių stilizacijų. Taip yra, be kita ko, dėl laikui nepavaldžių spalvų. O kaip patogumas? Nesijaudink dėl jo! Prekės ženklas su Swoosh taip pat nepamiršta apie praktiškus gerbėjus. Šiame modelyje gana modernus komforto troškimas ir beveik futuristinės technologijos atitinka retro sportinę išvaizdą, kuri garantuoja ir patikimumą, ir puikią išvaizdą – visa tai užtikrina puikią savijautą. Tai bent derinys!

Išsirink sau Nike air Max Excee

94.99

84.99

129.99

99.99

129.99

99.99

94.99

74.99

129.99

99.99

94.99

74.99

94.99

79.99

94.99

56.99

Prekės ženklo gerbėjai ploja – Nike VG-R ateina!

Be abejo, tarp mūsų yra tikrų projektų su Swoosh mėgėjų. Jau daugelį metų šis prekės ženklas turi savo šalininkų, kurie su malonumu seka visus pokyčius ir domisi naujienomis. Tačiau ne tik žinovai įvertins trečiąjį karštą pasiūlymą šiais metais – Nike VG-R. Šie sportbačiai yra dar vienas įrodymas, kad dizaineriai nepamiršta apie savo šaknis ir mėgsta grįžti prie projektų, kurie kažkada užkariavo mūsų širdis. Šis modelis sukurtas remiantis garsiuoju Nike 95, o klasikos žavesį galima pamatyti iš pirmo žvilgsnio. Nors vizualinis panašumas yra neabejotinas, VG-R yra daugiau nei tik slidi kopija. Šie batai, be kitų dalykų, suteikia šiuolaikišką komfortą dėl aukštos kokybės medžiagų. Aktyviai laiką leidžiantys gerbėjai tikrai bus patenkinti šio modelio siūlomu komfortu – tikrai meistrišku, lyginamu tik su geriausiais bėgimo batais. Pasirinkęs šiuos batus, pasirinksi išmintingai ir universaliai, nes jie pasiteisins visomis aplinkybėmis. Nesvarbu, ar Tavęs laukia aktyvi diena, tingi popietė ar savaitgalio išvyka iš miesto. Kiekvienas pasivaikščiojimas ir kiekviena kelionė suteiks mylimą komforto ir tikro miesto stiliaus derinį. Originali, dinamiška išvaizda, kurią užtikrina banguotos linijos viršutinėje dalyje, taip pat yra neįkainojamas pranašumas. Puikus pasirinkimas žmogui, kupinam energijos!

Išsirink sau Nike Air Max VG-R

109.99

79.99

109.99

71.24

109.95

74.99

109.99

89.99

Taigi kaip – kuris modelis buvo sukurtas Tau? Apžiūrėk jau šiandien!