Kokias kojines rinktis prie rudos spalvos batų?

Šiuo metu nuolat susiduriame su madinga tendencija kurti išraiškingas stilizacijas. Nekalbėsime čia apie tai, jog reikia kreipti visų dėmesį visiškai neoninių spalvų įvaizdžių. Svarbu yra tai, kad rastume tokį stilizacijos elementą, su kuriuo galėtume išreikšti save ir pasilinksminti su savo kūrybiškomis idėjomis. Iš čia dažniausias elementas, kuris iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti netinkantis prie likusios stilizacijos dalies yra... kojinės. Tavo spintoje dažniausiai atsiranda rudos spalvos batai ir susimąstai kokias kojines prie jų priderinti? Turime keletą patarimų!

Klasikiniai metodai

Verta pradėti nuo to, kad rudų atspalvių yra daugybę. Todėl neįmanoma pateikti vieną visiems tinkamą pavyzdį, kurį būtų įmanoma nuolat taikyti. Tarp kitko yra tai atspalviai labiau šokoladiniai, raudonmedžio ar gintaro, tamsiai raudoni ar smėlio. Todėl ilgai yra taikomos tam tikros taisyklės, kurie ne tik gerai atrodo, bet ir yra saugūs.

  • Kojinės pagal kelnių spalvą Šiuo atveju rinkis tokias kojines, kurios yra panašaus arba truputį tamsesnės nei Tavo kelnių spalva. Šis sprendimas patiks tiems, kurie skundžiasi savo ūgiu, nes optiškai prailginsime savo siluetą ir suteiksi kojoms grakštumo.
  • Kojinės pagal batų spalvą Toks būdas pasiteisina, kai batai tikrai yra tamsaus rudos atspalvio, o kojinės, atrodytų, yra jų tęsinys.
  • Kojinės pagal ryškų aprangos stilizacijos akcentą Tai gali būti detalė ant marškinėlių, kaklaraištis, kepurė ar džemperis. Toks sprendimas suteiks pasitikėjimo savimi, o tuo pačiu visas įvaizdis atrodys suderintas ir sukurks harmoningą visumą.

Minėti sprendimai pasiteisins kuriant iš esmės elegantiškus derinius, kuriuose pagrindą sudaro vyriškas kostiumas. Oficialūs susitikimai ir būtinas aprangos kodo žinojimas kai kuriuose situacijose yra neišvengiamas. Tačiau šiandien, kai mada dažnai pribloškia, atitolstama nuo klasikinių metodų vietą užleidžiant... kojinių šėlsmui.

Truputėlis nuotykių

Arba dabar tai populiariausiais būdas pasirinkti kojines prie batų, taip pat tų rudų. Streetwear‘as varžosi tarpusavyje naujais pasiūlymais, tendencijomis ir skirtingų stilių junginiuose. Todėl spalvotos kojinės, raštuotos ir net tos skirtingos džiaugiasi milžinišku populiarumu. Įvairiaspalvės, su užrašais, taškuotos, languotos ar kojinės su juostelėmis, arba tokios, kurios susijusios bendra tema, nors ir atrodo visiškai skirtingai. Dažnai yra nešiojamos kiekvieną dieną — prie kedų ir džinsų, kaip ir labiau oficialiuose deriniuose — kaip ypatingos stilizacijos paįvairinimas, pavyzdžiui, į vestuvėse ar kitose progose. Toks pasirinkimas reikalauja drąsos, o tuo pačiu noro eksperimentuoti su mada. Kas svarbiausia — jeigu renkiesi rudos spalvos batus gali taip pat pasilinksminti, priderindamas smagias kojines. Tačiau prisimink, kad neverta jų slėpti po kelnių klešne, o priešingai, dar labiau išeksponuoti. Tai yra sėkmės receptas!

Su ar be?

Rudi spalvos avalynė dažnai yra ta, kurios aulas buvo pagamintas iš aukštos kokybės odos. Madingi boat shoes, visiems puikiai žinomi, o taip pat sportiniai batai. Į modelius, kurie yra skirti vasarai, dažnai yra pridedami antibakteriniai įdėklai OrthoLite. Kitas būdas vasaros avalynei yra jų gilūs iškirpimai, todėl dažnai kojinių net neverta mautis. O jeigu be jų jautiesi diskomfortą, siūlome išbandyti medvilnines pėdutes. Trumpos kojinės ar tos balerinų formoje užtins Tau patogumą, o pėdoms suteiks atitinkamą oro cirkuliaciją.

Renkantis kojines prie rudos spalvos batų iš pradžių susimąstyk dėl progos. Vienoks stilius yra priimtinas į brolio vestuves, o visai kitas į susitikimą su draugais biliardo klube. Turi milžinišką pasirinkimą, o viskas priklauso nuo Tavo stiliaus ir atvirumo pokyčiams. Platų moteriškų ir vyriškų kojinių pasirinkimą rasi parduotuvėse 50style ir 50style.lt.