Kokius batus derinti prie chino kelnių?

Chino, siejami su XX amžiaus 50-iais atsiradusiu preppy stiliumi, šiandien yra vieni iš populiariausių vyriškų kelnių fasonų. Nešioja juos vyrukai įvairiame amžiuje ir mėgstantys įvairias stilizacijas. Priklausomai nuo asmeninių prioritetų chino kelnės galima derinti su elegantiškomis stilizacijomis, kaip ir su tomis labiau sportinėmis. Paruošėme kai kurių modelių peržiūrą, labiausiai atkreipdami dėmesį į tuos batų modelius, kurie geriausiai dera su chino kelnėmis, nebanaliuose įvaizdžiuose.

Iš kur atsirado chino?

Chino tipo kelnės išpopuliarėjo Jungtinėse Valstijose, amerikiečių kareiviams grįžus iš karo su Ispanija. Labai funkcionalios kelnės puikiai pasiteisino kariuomenėje, o vėliau kaip ir nemažai kareivinėse debiutavusių aprangos elementų, pateko į civilių madą. Pirmosios chino kelnės plačiajam naudotojų būriui pagamino broliai Brooks, vieno seniausių amerikietiško prekės ženklo, skirto vyrų madai, įkūrėjai. 1942 metais kelnės pateko į masinę produkciją, o netrukus įgavo milijonų amerikiečių simpatijas. Šiandien chino tipo kelnės pasirodo aprangos mažmenininkų tinkluose, kaip ir žymių mados projektuotojų kolekcijose. Labai dažnai chino kelnes savo podiumuose demonstruoja Ralph Lauren, kuris mano, kad jos yra idealus klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus derinys.

Batus:

Nike Nightgazer batai

Nike Nightgazer

Batai iš Oregono koncerto lentynų yra visada geras pasiūlymas tiek sportinėse, tiek ir laisvalaikio stilizacijose. Nike Nightgazer yra išlaikyti stilistikoje, būdingoje klasikiniams bėgimo bateliams. Retro stiliaus viršus buvo pagamintas iš sintetinio ir orui laidaus tinklelio. Batų viduje buvo įmontuotas minkštas ir patogus pamušalas. Lankstus padas suteikia galimybę nevaržomai judėti. Modelis ypatingai patiks vyrams, kurie reikalauja iš batų aukšto lygio amortizacijos.

adidas VS Advantage batai

adidas VS Advantage

Pasiūlymas iš vokiečių prekės ženklo giganto. adidas VS Advantage yra laisvalaikio batai įkvėpti teniso avalyne. Modelis idealiai pasiteisina streetwear‘o stilizacijose su chino kelnėmis. Batų aulas yra pagamintas iš dirbtinės odos, kurią puošia prekės ženklo skiriamasis ženklas trijų juostelių forma. Viršus buvo atremtas į guminį padą, kurio dėka įgausi gerą sukibimą su danga.

New Balance 500 batai

New Balance 500

New Balance iš 500 serijos yra revoliucinga idėja miesto stilizacijų papildymui, kuriuose vienas iš pagrindinių elementų yra chino kelnės. Stilistika atėjusi iš 70-ųjų yra pristatoma šiuolaikinėje versijoje. Projektuotojai pritaikė geriausias sintetines medžiagas kuriant orui pralaidų aulą, kuris yra patogus ir lengvai prisitaiko prie pėdų. Šis modelis kartu su chino kelnėmis suteikia stilizacijoms stabilumo. Be to, New Balance iš 500 serijos pasižymi plačia spalvų palete, todėl kiekvienas ras atitinkamą modelį sau.

Reebok Royal Complete batai

Reebok Royal Complete

Ir dar viena sportinė klasika šioje peržiūroje, kurią sėkmingai galime derinti prie chino kelnių. Reebok Royal Complete aulas yra pagamintas iš natūralios odos, o grakštų siluetą paįvairinta detalėmis iš tekstilinės medžiagos. Perforacijos šoniniuose sienose yra sudėliotos taip, kad primintų žymaus britų prekės ženklo logotipą. Batų viduje negalėjo pritrūkti amortizuojančio poliuretano įdėklo, kuris taip pat yra išimamas. Atramą pėdoms suteikia apgalvota varstymo sistema, o sukibimą su danga garantuoja guminis padas su eglutės formos protektoriumi, kuris yra paplitęs sprendimas teniso avalynėje.