Jakie buty wybrać do krótkich spodenek?

Priešais mus vasara, o tai lemia, kad vis dažniau savo aprangos elementu pasirinksime šortus. Būtent dėl to parengėme peržiūrą, kurioje aptariame keletą avalynės modelių, idealiai tinkančių prie šio garderobo elemento.

adidas VS Pace

adidas VS Pace

Pirmoji pora, kurią aptarsime yra modelis iš prekės ženklo adidas. Grakštus modelio adidas VS Pace siluetas labai gerai atrodo prie trumpų šortų ir tikrai padės sukurti įdomias stilizacijas šiltomis dienomis. Batų aulas yra pagamintas iš dirbtinės odos, kuri lengvai prisitaiko prie pėdos ir užtikrina aukštą ventiliacijos lygį, sustiprintą smulkiomis perforacijomis. Šoninę sieną puošia trys prekės ženklo juostelės, o galinėje bato dalyje atsirado užrašas „adidas“. Viršų užbaigia tvirtas, guminis padas, pasižymintis ilgaamžiškumu ir atsparumu net intensyviam nešiojimui.

New Balance GM500SK

New Balance GM500SK

Prekės ženklas, kuris anksčiau kūrė produktus bėgikams, šiandien yra lyderiaujantis gamintojas laisvalaikio kategorijoje. Šio prekės ženklo batai visada suteikia madingos išvaizdos garantiją. New Balance GM500SK dizaineriai pritaikė populiariais šių laikų tekstilines medžiagas bei sintetiką, kuri suteikė labai patvarų junginį ir laidžios orui konstrukcijos derinį, idealų pavasariui arba vasarai. Juodas koloritas su pilkomis detalėmis pagyvina kedus ir suteikia galimybę derinti su kitais spintos elementais, taip pat su džinsiniais šortais arba medvilne.

Umbro Aytoun

Umbro Aytoun

Gera batų prie šortų idėja yra modelis Umbro Aytoun, kurių stilistika puikiai įsikomponuos į pavasario-vasaros tendencijas. Aulas buvo pagamintas iš lengvų ir orui laidžių medžiagų, kurios suteikia atitinkamą oro kiekį, kad galėtum jaustis visiškai patogiai net paskilus aukštoms temperatūroms. Žemas aulo profilis gerai komponuojasi su šortais ir nesugadina silueto proporcijų. Putų padas, kontrastuojančioje spalvoje, užtikrins kiekvieno žingsnio amortizaciją.

adidas GVP

adidas GVP

Jeigu ieškai trumpų šortų, turėtum dėmesį atkreipti į adidas GVP. Kuriant šį modelį vokiečių dizaineriai buvo įkvėpti klasikine teniso avalyne, kas suteikė batams minimalistinį įvaizdį. Ant aulo iš tekstilinės medžiagos canva buvo prisiūtos trys įstrižos juostelės, kurios primena mums, su kokiu prekės ženklu turime reikalą. Batų vidus buvo padengtas pamušalu, žymiai pagerinančio nešiojimo komfortą šiltomis dienomis. Siluetą užbaigia vulkanizuotas padas iš atsparios nutrynimams gumos.

Nike GTS ’16 TXT

Nike GTS ’16 TXT

Šis modelis geriausiai pasiteisins gatvės ir miesto stiliaus gerbėjų atveju, kurie ieško patogių ir gerai atrodančių batų šalia trumpų kelnių. Tekstilinė medžiaga, iš kurios pagamintas aulas Nike GTS ’16 TXT lemia, kad modelis įdomiai atrodo su džinsiniais šortais.