Kokius batus pasirinkti krepšiniui?

Nesvarbu ar esi profesionalas, ar krepšinis yra tiesiog Tavo hobis. Ar žaidi reguliariai, ar laikas nuo laiko taip atsipalaiduoji su artimiausiais draugais. Žengiant į aikštelę negali pamiršti apie savo komfortą ir saugumą. O šį Tau užtikrins atitinkamos avalynės pasirinkimas. Išsirink tokius krepšinio batus, kurie sumažink traumų riziką, o tuo pačiu taps stilingas sprendimas ilgesniam laikui!

Krepšinio avalynės savybės

Pradėkime nuo to, kad yra būtina įvardinti savybes, kuriomis turi pasižymėti idealūs sportbačiai šiam dinamiškam žaidimui. Dažni posūkiai, pašokimai, pribėgimai — viskas lemia, kad pėda kiekviename judesio etape yra traumų rizikoje. Todėl svarbiausia yra atitinkama kulkšnies stabilizacija. Krepšinio batai turėtų pasižymėti paaukštintu aulu, kuris apgaubtų jas komfortu ir sumažintų aptempimų riziką. Ką dar vertėtų paminėti? Žinoma, kad tvirtą varstymo sistemą bei tuo pačiu minkštą liežuvėlį. Taip aulas tinkamai prisitaiko prie pėdos, bet nesukels per didelio spaudimo. Sportininkų, kuriems dažnai tenka žaisti slidžiose aikštelėse, labai svarbus taps pado sukibimas, todėl rinkis avalynę, kuri apsaugos Tave nuo paslydimo svarbiomis rungtynių akimirkomis. Kaip ir kiekvienoje svarbioje sporto disciplinoje svarbi yra taip pat apsauga nuo pernelyg didelio pėdų prakaito. Todėl geros kokybės krepšinio batai pasižymės elementais, pagamintais iš tinklelio arba kitų orui laidžių medžiagų. Kas be to? Tvirtos, patvarios medžiagos, o taip pat elementai, kurie sustiprins visą bato konstrukcija.

Rinkis patikrintus prekės ženklus

Nenori rizikuoti? Rinkis brandus, kurių pozicija rinkoje yra patikrinta kokybės. Krepšinio batų kategorijoje į priekį veda Nike ir adidas. Tokie modeliai kaip Infuriate, Ilation ar Kyrie Flytrap yra skirti būtent krepšinio žaidimui! Nepaisant būtinų techninių elementų, kurie privalo sudaryti sportinės avalynės pagrindą, nemažiau svarbu yra jų nebanalus dizainas. Nike Air Max Infuriate tiesiog žavi savo futuristiniu siluetu. Air Max amortizacijos sistema, kuri yra įmontuota į padą, yra matoma dėl permatomo elemento ant pado, suteikiančio jiems nestandartinės išvaizdos. Orui laidžių medžiagų ir prie pėdos prisitaikančios „kojinės“ suderinimas šiame modelyje leidžia batus priglusti ir tuo pačiu praleisti orą. Kyrie Flytrap savo ruožtu yra šiuolaikinė topinės Nike technologijos — Zoom amortizacijos — demonstravimas. Kartu su Phylon putomis ji sukuria idealų derinį krepšinio aikštelei. Privalumai? Lengvas, tekstilinis aulas, kuris užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją. O galbūt Tavo žvilgsnis nukryps į lengvuosius adidas Ilation? Oda, kuri panaudota aulo konstrukcijoje lemia, jog batai yra atsparūs net intensyviam naudojimui. Pačiame priekyje pritaikytos perforacijos ir lengva medžiaga aplink kulkšnį suteikia atitinkamą oro cirkuliaciją. EVA putos, paslėptos vidaus pade lemia, kad lengvumas eina koja kojon su puikia amortizacija. Patvari varstymo sistema leidžia puikiai prisitaikyti batus prie pėdos.

Dizainas yra svarbus

Nike Infuriate baltoje ir juodoje spalvoje, o taip pat įdomiuose deriniuose su juoda ir žydra patenkins visus, kurie ieško masyvių kedų ir nebanalios išvaizdos. Labiau klasikiniai adidas Ilation arba Streetflow — tai juodi, žemesni kedai ant storo, kibaus pado, kurie pasiteisins ne tik aikštelėje. Juos neblogai suderinsi su daugybę kasdienių stilizacijų. Jeigu Tai patinka šiuolaikinis stilius, susiviliok Nike Kyrie Flytrap. Juoda ir auksinės spalvos, įdomi forma, medžiagos, kurios ne tik padidina funkcionalumą, bet ir garantuoja futuristinę išvaizdą — tai tikrai pabrėš kiekvieno stilių. Ieškai batų žaidimui, o galbūt tik nori suteikti savo kasdieniai išvaizdai stiprų akcentą? Nepriklausomai nuo to, apžiūrėk krepšinio avalynės asortimentą 50 style. Tikras rasi ką nors sau.