Kokius batus pasirinkti rudeniui?

Ruduo labai ryškiai primena apie save. Vis dažniau užsimetame šiltus džemperius ir neišeiname iš namų be viršutinių rūbų — ypatingai, kai skubame ankstyvą rytą. Šaltis, dažni krituliai ir trumpesnės dienos tai neabejotinas ženklas, kad ruduo jau arti. Kaip atitinkamai jam pasiruošti? Atsakymas yra paprastas — įkomplektuok į savo garderobą patogius batus, šiltą aprangą bei drėgmei atsparius aksesuarus. Kokią avalynę pasirinkti rudeniui? Galime patarti!

Natūralios odos

Jeigu nežinai kokius batus pasirinkti, kai oro sąlygos primena verčiau lapkričio mėnesį, rekomenduojame batus rudeniui! Ne tik pasirūpins Tavo komfortu, bet ir puikiai papildys kiekvienos dienos stilizacijas. Kai šaligatvyje pasirodo daugiau balų negu sausos dangos, o pievos virsta klampiomis pelkėmis — susiviliok labiausiai universaliems natūralios odos batams. Nepaisant silueto tipo, aplinkybių, kuriomis juos avi, arba kaip atrodo stilizacija bendrai — odinis aulas užtikrins tai, kad Tavo pėdos išliks sausos. Todėl rudenį, kai Tave gąsdina dangų užtraukę debesys, atsisakyk orui laidžių kedų, kurie iš esmės yra pagaminti iš tekstilinio tinklelio bei inkariukų iš storo pynimo audeklo. Išsirinki natūralios odos kedus Nike, adidas, Reebok, Puma ar kito žinomo prekės ženklo, kuris ne tik idealiai prisitaikys prie Tavo pėdos, bet ir užtikrins sausas sąlygas viduje. Papildomas odinių rudens batų privalumas yra tai, kad net patekus po lietumi, itin greitai ir paprastai juos išdžiovinsi ir išvalysi su šlapia šluoste. Kokius modelius rasi mūsų parduotuvėje? Tai bus tiek moteriški rudens bata Reebok Royal Glide arba adidas Hoops 2.0, vyriški odiniai batai Reebok Royal Glide Complete CLN ar dad shoes batų modelis Lotto Silion.

Aukštas aulas

Tačiau tai, kad pasirinksi odinius batus tai dar ne viskas. Vertini ne tik vaikščiojimo komfortą, bet ir atitinkamą atramą bei stabilizaciją, kai susiformuoja pirmosios užšalusios balos? Rudenį rinkis aukšto aulo batus. Tokius, kurie ne tik užtikrintų šilumą šalčių metu, bet ir suteiktų atitinkamą atramą. Kas svarbiau — aukšto aulo batai dažnai taip pat yra pagaminti iš odos arba natūralios odos elementų. Tokiu būdu taip pat užsitikrini sau apsaugą nuo drėgmės. Iš kokių modelių gali rinktis? Tai yra ne tik visiems puikiai žinomi aukšto aulo batai adidas Hoops MID 2.0, kurie yra pasiekiami keliuose spalvinėse versijose ir dydžiuose — tiek vaikiškose, tiek vyrams ir moterims. Gali rinktis taip pat iš kitų žinomų prekės ženklų. Apžiūrėk odinių vyriškų batų modelį Puma Smash V2 MID L, Umbro Kemi arba Nike Ebernon MID, kurie tuo pačiu pasiteisins švelnios žiemos metu. Ieškai kai ko ypatingo jaunuoliui? Rinkis rudens batus vaikams, kuriuos rasi 50 style parduotuvėje. Tai spalvotas modelis Nike Mogan MID 2 JR (GS), o galbūt jaunatviški adidas Ownthegame K Wide? Jeigu ieškai aukšto aulo inkariukų šiltesnėms, rudens dienoms, susiviliok modeli Chuck Taylor All Star Madison Final Frontier.

Patikimas padas

Šalia patvaraus ir vandeniui atsparaus pado bei aukšto aulo, kuris suteiks Tau atramą kiekvienoje situacijoje, atkreipk dėmesį taipogi į padą. Rudenį vis dažniau susiduriame su šlapia danga, slidžiais lapais ir purvu, kuris taškosi ant šaligatvių dėl pravažiuojančių automobilių. Todėl verta atkreipti dėmesį, kad batai rudeniui pasižymėtų kibiu ir dantytu padu. Tai jo dėka įgausi atitinkamą stabilizaciją. Ar pade buvo pritaikytas minkštas ir lankstus EVA putų padas, o galbūt papildoma technologija, kuri užtikrintų amortizaciją? Jeigu buvo pritaikytas vien tvirtos pado gumos sluoksnis — gali būti tikras, kad gausi idealų sukibimą su danga bet kokiu rudeniniu oru. Minkštą EVA putą vidiniame pade rasi New Balance modelyje WL565CD. Ieškai įdomios stilistikos, susijusios su dad shoes tendencija? Rinkis Reebok Royal Brigde 3, kuriame aulas atsiremia į EVA 3D putas su guminiais grioveliais. O tiems, kurie vertina minimalizmą ir funkcionalumą tikrai patiks populiarusis adidas Terrex Swift Solo modelis su tvirtu guminiu padu.

Vis dar susimąstai, kokius batus pasirinkti rudeniui? Visų pirma tokius, kurie būtų patogūs ir užtikrintų Tavo saugumą. Rinkis drėgmei atsparią konstrukciją, aukštesnį aulą bei patikimą padą. Apžiūrėk batų rudeniui kolekciją 50 style ir padovanok sau madingą priedą kasdienėms stilizacijoms.