jakie buty na zimę?

Už lango pasirodė pirmos baltos snaigės, o termometrai rodo žemiau nulio? Tai geriausias metas pasirūpinti šiltais drabužiais! Pūkinė striukė, kepurė, pirštinės bei šalikas taps Tavo bendražygiais kovoje su šalčiu. Žiema ne mažiau svarbūs yra batai – kontaktuojant su apledėjusia arba apsnigta danga, Tavo pėdų apsauga ir izoliacija turi būti aukščiausio lygio. Kokiu gi batus pasirinkti žiemai?

Šiltai ir stilingai

Trumpiau tariant: 50 style batai yra šiluma, stilius ir patogumas viename!

Trumpiau tariant: 50 style batai yra šiluma, stilius ir patogumas viename!

Į miestą ir už miesto

Žiema kiekvienai metais užklumpa kelininkus netikėtai – neleisk, kad nustebintų ir Tave! Tinkamiausių žiemos batų paiešką verta pradėti dar prieš pasirodant pirmajam sniegui. Visų pirma atkreipk dėmesį į jų paskirtį.

Nike trekingo modelis gerai pasiteisins žiemos sąlygose.

Leidi laiką mieste, o Tavo aktyvumas šiuo metų laikotarpiu apsiriboja vien tik trumpais pasivaikščiojimais nuo namų iki darbo ir į vietinę parduotuvę? Rekomenduojame aktyvaus laisvalaikio batus, kurie yra šilti ir pritaikyti visoms dangoms.

Galbūt esi vienas iš tų, kurie žiemos mėnesius leidžia labai aktyviai? Geriausiu pasirinkimu Tau taps trekingo batai. Prieš įsigydamas šio tipo batus atkreipk dėmesį į tai, kaip gerai jie stabilizuoja čiurną bei į nuo slydimo turinti apsaugantį padą. Guminis padas su protektoriumi yra sukibimo garantija bet kokioje dangoje. Aukštas aulas, kuris apsaugo pėdas nuo sniego ir šalčio yra didžiausias šių batų privalumas. Aukšto aulo batai, pavyzdžiui, yra šie modeliai:

Medžiagų medžiaga

Perkant batus nepamiršk pasidomėti iš ko Tavo būsimų žiemos batų pora yra pagaminta. Tik nuo medžiagų priklauso ar modelis bus patvarus, šiltas ir atsparus vandeniui. Gali drąsiai rinktis batus iš natūralios odos:

  

Natūrali oda yra atspari žemoms temperatūroms, puikiai prisitaiko prie pėdų ir yra laidi orui. Puikiai pasiteisins ne spaudžiant dideliems šalčiams – nesikeičia ir netrūkinėja. Mūsų asortimente taip pat rasi modelius pagamintus iš sintetinių medžiagų – jie nenusileidžia kokybe nei komfortu tiems, pagamintiems iš odos. Be to, tokie modeliai, kaip Feewear Alba yra visada patrauklioje kainoje.

Padas yra pagrindas

Padas yra nepaprastai svarbus žiemos batų elementas. Be savo pagrindinės funkcijos, t.y., izoliuoti pėdas nuo šalčio ir drėgmės, padas turėtų užtikrinti taip pat saugumą. Populiariausias žiemos peizažas yra apledėję šaligatviai arba sniegas, užgulantis gatves. Todėl pasirink batus su kibiu ir stabiliu padu, kuris apsaugos Tave nuo traumų ir slydimo.

Įdomius sprendimus rasi adidas asortimente:

Pade pritaikytos technologijos: AdiPrene ir Traxion bei grublėtas padas, užtikrinantis idealų sukibimą bei apsaugą nuo slydimo.

Pamatyk visus modelius 50 style parduotuvėje ir rask sau idealius batus žiemai.