Kokius sportinius aksesuarus privalai turėti savo spintoje?

Kokius sportinius aksesuarus privalai turėti savo spintoje?

Nepaisant to ar negali dienos pradėti be treniruotės, ar fizinis aktyvus verčiau Tavo gyvenime yra laikinas svečias — sportiniai aksesuarai turėtų būti Tavo garderobo pagrindu. Nes niekada nežinai, kada jie pravers. Be to, kai kuriuos gali naudoti bene kiekvieną dieną. Taigi pradėkime... kokius sportinius aksesuarus privalai turėti savo spintoje?

Talpus sportinis krepšys

Sportinis krepšys sudaro garderobo pagrindą. Talpus, su atskirais skyriais batams ir drėgnai aprangai, su minkštu, reguliuojamu dirželiu ir rankenėle. Toks, kuriame tilps visos treniruotės, baseino ar sporto klubo priemonės, o tuo pačiu be problemų galėsi jį naudoti savaitgalio išvykoms už miesto. Universalus, funkcionalus, patogus ir talpus. Su papildomomis tinklelio kišenėmis, taip pat keliomis mažesnėmis užraukiamomis užtrauktuku. Kietesnis dugnas, dėl kurio viskas lieka savo vietoje. Be to, puiku, jeigu krepšys būtų pagamintas iš vandeniui atsparių medžiagų. Todėl pasiteisins taip pat prastomis oro sąlygomis. Kokį pasirinkti? Klasikinę, juodą arba tamsiai mėlyną krepšį iš Nike, adidas ar Puma? O galbūt rožinę arba moterišką sportinį krepšį? Platų modelių iš žinomų prekės ženklų pasirinkimą rasi ne tik mūsų fizinėse parduotuvėse, bet ir online.

Daugkartinio naudojimo gertuvė

Kita būtinybė, kurią tiesiog privalai turėti. Gertuvė arba daugkartinio naudojimo butelis pasiteisins ne tik treniruotėse sporto klube ar fitness užsiėmimuose, bet ir važinėjantis dviračiu ar kitaip aktyviai leidžiant laiką. Gertuvę gali pasiimti su savimi taip pat esant karščiams, kai karštis liejasi iš dangaus, o Tavo planuose ilga ir aktyvi diena mieste. Atitinkamo kiekio skysčių organizme palaikymas yra nepaprastai svarbus, o galimybė sumažinti plastiko naudojimą daugkartinių butelių dėka tikrai yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Kaip ir Tau, taip ir planetai. Kokias prekes rasi mūsų parduotuvės asortimente? Gertuvės sportui iš Lock&Lock ir daugkartiniai buteliai yra patvarūs ir sandarūs. Dėl jų funkcionalumo, dizaino ir praktiškumo pasiimsi jas su savimi visur, ne tik į treniruotę, bet ir į darbą.

Sugeriantis rankšluostis

Galėtų atrodyti, kad visų būtiniausių sportinių aksesuarų sąraše yra tik krepšiai? Kodėl gi ne! Tačiau treniruotės metu (ir ne tik) vienas iš būtiniausių elementų yra rankšluostis. Pravers ne tik baseine, po intensyvios mankštos, arba kai nori tiesiog atsigaivinti po dušu. Pasiteisins sporto klube ar treniruoklių salėje, nusivalyti prakaitą arba patiesti po treniruokliu prieš darant pratimą. Jam pritaikymų galima sugalvoti daug. Todėl rankšluostis turėtų pasižymėti ne tik geru drėgmės absorbavimu, bet ir būti malonus lietimui. Pasirinksi greitai džiūstanti rankšluostį Feewear Travel, kuris lengvai susilanksto į mažą maišelį ir tampa nebeik nepastebimas kuprinėje, o galbūt pasirinksi vieną iš medvilninių rankšluosčių iš Lotto?

Atitinkamas kostiumas

Tačiau bet kokie sportiniai aksesuarai yra priedas prie to, ką ir taip kiekvienas aktyvaus gyvenimo gerbėjas privalo turėti savo spintoje. O tai yra? Atitinkama sportinė sportinė apranga, tuo tarpu sportinė avalynė. Apranga turėtų būti visų pirma tokia, kad varžytų judesių, o taip pat pasižymėtų oro cirkuliacija ir nesugertų drėgmės. Pritaikytos sportinės tamprės, marškinėliai , sportinė liemenėlė , o galbūt lengva striukė? Šalia to batai su minkštu aulu ir lanksčių padu. 50 style asortimente rasi platų sportinės aprangos pasirinkimas bei avalynę bėgiojimui arba treniruotėms. Jau turi savo mėgstamiausią prekės ženklą? Vertini Nike, adidas, o galbūt Lotto ar Umbro kokybę? Juos rasi mūsų parduotuvėje!

Žinoma, tai dar nėra būtinų sportinių aksesuarų sąrašo pabaiga. Čia turėtų atsirasti taip pat sportinės kojinės, gumos, krepšiai ant juosmens, galvos juostelės, apsaugos bei kepurės su snapeliu. Tačiau aukščiau paminėti dalykai yra būtinybės, kurių tikrai užteks — ir ne tik pradedančiam fizinio aktyvumo gerbėjui.