Tanjun 2018

Mėgsti sportinę avalynę? Ieškai ne tik patogumo ir technologijų, bet ir estetinės išvaizdos bei grakščių formų? Rinkis modelį Tanjun, nes jis pateisint Tavo lūkesčius! Paprastumas, stilius ir patogumas – toks yra pasiūlymas iš Nike.

Anatomija

Nike Tanjun batai yra tarsi jaunesnieji broliukai anksčiau pasirodžiusiu Roshe ir Kaishi modelių. Yra jie nepaprastai lengvi – vienas 38 dydžio batas sveria vos 180 gramų. Pagaminta juos iš modernių medžiagų: padas iš EVA putų ir aulas iš meš tinklelio. Laidumas orui ir lengvumas lemia, kad šie batai puikiai tinka šiltoms dienoms. Pasižymi paprastu dizainu ir universalumu, pasiteisint jie visose situacijose, ne tik prie sportinės aprangos.

Privalumų diapozonas

Tarp daugelio Tanjun modelio privalumų svarbiausia bet kokiam naudotojui yra amortizacija. Dėka vidiniame batų pade įpustų EVA putų, batai veiksmingai sugeria smūgius. Jų antruoju pliusu yra jų išskirtinis lengvumas – avint jų beveik nesijaučia. Paskutinis, tačiau svarbus privalumas yra jų puiki ventiliacija. Viršus buvo pagamintas iš orui laidžių medžiagų, kurios idealiai išveda drėgmės perteklių iš jų vidaus.

Žygiuok su Tanjun

Šis modelis iš Nike prekės ženklo veiksmingai pasiteisint aktyvių žygių per tiek kietesnius, tiek minkštesniuose dangose. Tanjun kedai tiks laisvalaikiui, geriausiai sausomis dienomis, nes šie batai yra ypač lengvi ir pasižymi gera žingsnių amortizacija. Nike kedai taps tikru palengvėjimu Tavo pėdoms ir ilgų, dinamiškų pasivaikščiojimų būtinybė.

Milijonai būdų

Sportiniai batai dabar išgyvena tikrą renesansą – gali juos avėti visokiausiuose konfigūracijose. Deriniuose itin aktyviems žmonėms šie batai tiks treniruotėms, sporto salei, žygiui sausoje, nesudėtingame reljefe. Taip pat tiems madingiausiems jau nuo keleto sezonų, stilizacijos, kuriuose jungiasi paprasti, minimalistiniai elementai su elegancijos natomis (oversize paltai, angliško stiliaus švarkai) papildomi yra būtent sportiniais batais. Nike Tanjun puikiai atrodys su pieštuko formos kelnėmis bei su jogger tipo kelnėmis, šortais ir suderinto, vienspalvio viršutinio rūbo.

Nike Tanjun puikiai atrodys su pieštuko formos kelnėmis bei su jogger tipo kelnėmis, šortais ir suderinto, vienspalvio viršutinio rūbo.

Nike Tanjun 50 style

Batai yra gaminami daugelyje spalvinių variantų, kas suteikia Tau didžiulį, net sakytume neribotą pasirinkimą. Kokius Nike Tanjun rasi mūsų asortimente? Turime modelius kiekvienam: vyrams, moterims ir vaikams.

Nike Tanjun vyrams

Nike Tanjun Vyriški

Vyriški modeliai pasižymi itin subtiliu koloritu. Dominuoja neutralios spalvos, kurios gali būti pagrindu, arba net tik skoningu fonu su kitomis stilizacijos dalimis. Visų pirmą patikrink juodus, pilkus ir tamsiai mėlynus. Vyrai avi Nike Tanjun įvairiai. Pirmas iš galimų būdų – nerūpestinga elegancija, kuri sukuria puikius stilistinius derinius su tokių spalvinių tonų švarkais, medžiaginėmis kelnėmis ir marškiniai, kokių yra patys batai. Mieliau renkiesi laisvą miesto stilių? Užsidėk džemperį, siauras kelnes arba džinsus ir Nike kedus. Šiltesnėmis dienomis rinkis šortus iki kelių, marškinėlius ir. kepurę su snapeliu. .


Nike Tanjun moterims

Nike Tanjun Moteriški

Tuo tarpu moteriška kolekcija siūlo baltas, raudonas, violetines ir pilkas spalvas. Tave iš minios tikrai išskirs ir moteriškumą pabrėš raudona ir violetinė. Šios ryškios spalvos puikiai atrodo duetuose su juoda, balta, pilka ir net tamsiai mėlyna. Pilkas ir juodas Nike Tanjun atspalviai yra ideali bazė kasdienėms ir sportinėms stilizacijoms. Naujausia jų versija yra dabar ypač populiari balta spalva. Šios spalvos batai praeityje kėlė kičinio modelio įvaizdį, tačiau tokia nuomonė negrįžtamai išgaravo. Pilkas ir juodas Nike Tanjun atspalviai yra ideali bazė kasdienėms ir sportinėms stilizacijoms. Naujausia jų versija yra dabar ypač populiari balta spalva. Šios spalvos batai praeityje kėlė kičinio modelio įvaizdį, tačiau tokia nuomonė negrįžtamai išgaravo.


Nike Tanjun vaikams

Nike Tanjun Vaikiški

Naujausias pasiūlymas vaikams iš Nike Tanjun yra rožinės spalvos modelis.

Rausvi Tanjun

Pagaminti yra vyresniems, 8-15 metų jaunimui. Batai yra lengvi kaip plunksna, patogūs ir super madingi. Mergaitiškas koloritas – rožinis ir turkio atspalvis tikrai patiks kiekvienai, stilingai paauglei. Šį patį modelį rasite ir mažesnėse dydžiuose, tarp 28 ir 35. Plataus asortimento dėka kiekviena ras sau tinkamiausią madingųjų Nike Tanjun batų porą.

Paskutiniuoju metu 50 style asortimente pasirodė ir keletas naujienų. Pirma iš jų yra tamsiai mėlynos spalvos, dydžiuose paaugliams ir vyresniems vaikams. Uniseks variantas tiks tiek berniukiškai, tiek mergaitiškai spintai. Antra naujiena yra pinti, juodos spalvos Nike Tanjun, kurie bus idealūs bet kokiam paaugliui. Jaunatviškas modelis pasiteisint sportinėse treniruotėse ir kasdieniuose, laisvose stilizacijose. Jų prieinama kaina lemia, kad gali sau juos įsigyti už tuos sutaupytus dienpinigius.