Mada geriausiame stiliuje –  paaugliams skirtų sneakers batų apžvalga

Jaunimas dievina kedus, todėl patys populiariausi brandai stengiasi pateisinti šios milžiniškos grupės lūkesčius ir poreikius, reguliariai išleidžiant nepaprastai įdomius projektus. Vasara yra puikus metas, kad pristatyti akį traukiančius streetwear‘o stilizacijas, kurių pagrindas yra sportinė avalynė. Susipažink su mūsų kedų gidu ir atnaujink savo spintą!

Nike SB Check Suede BG

Nike SB Check Suede BG

Puikūs kedai, kuriuos suprojektavo Oregono koncernas galvodamas apie riedlentininkus. Laikui bėgant Nike SB serijos produktai patiko ne tik minėto sporto gerbėjams, bet ir visiems, kurie save laikė gatvės mados dalimi. Modelis SB Check Suede BG aulas charakterizuojasi aukštos kokybės zomša, todėl tikrai patiks visiems vertinantiems retro nuotaikas sportiniame leidime. Siluetas yra patvarus ir lengvai prižiūrimas. Malonus prisilietimui vidus užtikrina visos dienos patogumas, o šiuolaikinis įdėklas saugo nuo nemalonių nuospaudų. Grakštus aulas atsiremia į vulkanizuotą padą iš aukštos kokybės gumos, kurios dėka jaunuolis įgaus maksimalų sukibimą su miesto danga.

Feewear Thebus

Feewear Thebus

Dar vienas modelis, kuris pasiteisins jaunatviškose stilizacijose. Šiuo atveju reikalą turime su aulu, pagamintu iš dirbtinės odos, kuri be abejonės dėl savo savybių prilygsta savo natūraliam atitikmeniui ir, be to, puikiai atrodo. Viduje yra minkštas pamušalas, užtikrinantis atitinkamą higieną, oro cirkuliaciją ir patogumą. Siluetą užbaigia charakterinis sportbačiams plokščias padas iš atsparios nutrynimams gumos.

Nike Team Hustle D 8 BG

Nike Team Hustle D 8 BG

Žinomas jau nuo šešto dešimtmečio XX amžiaus, nes Nike žino, kokius poreikius turi šių dienų jaunimas jeigu kalba eina apie kedus. To geras pavyzdys yra modelis Nike Team Hustle D 8 BG, kuris yra įkvėptas klasikiniais modeliais krepšininkams. Šio modelio aulas yra aukštos klasės natūrali skeltinio oda, užtikrinanti atsparumą mechaniniams pažeidimams ir tinkamą oro cirkuliaciją. Projektuotojai įdiegė į siluetą daugybę praktiškų savybių, tokių kaip lipnių juostelių užsegimai arba specialūs konstrukciniai sustiprinimai jautriausiuose vietose. Modelyje taip pat pritaikytos lanksčios putos, kurios amortizuoja kiekvieną žingsnį, absorbuoja smūgių energiją, tuo pačiu užtikrina sąnarių ir kaulų apsaugą. Batus Nike Team Hustle D 8 BG gali įsigyti internetinėje parduotuvėje 50style.lt keliose madingose spalvose.

New Balance KL220TBY

New Balance KL220TBY

New Balance prekės ženklas yra vienas iš pagrindinių kedų gamintojų, kuris užkariauja naudotojus visame pasaulyje. New Balance pasiūlymas jaunuoliams yra modelis NEW BALANCE KL220TBY, kuris semiasi įkvėpimo iš klasikinių bėgimo batų. Aulas buvo pagamintas iš orui laidaus tekstilinio tinklelio, kuris visos konstrukcijos sustiprinimui buvo papildytas plokštėmis iš atsparios mechaniniams pažeidimams sintetikos. Kedai labai gerai prisitaiko prie pėdų, o apgalvotas medžiagų pasirinkimas skatina oro cirkuliaciją, kurią ypatingai įvertinsi karštomis vasaros dienomis. Monochrominis juodas koloritas yra revoliucingas pagrindas universalioms stilizacijoms miesto stiliuje.

Reebok Royal Glide Syn

Reebok Royal Glide Syn

Daug įdomių modelių rasi taip pat Reebok prekės ženklo asortimente, kurio šaknys siekia net XIX amžių. Batai Reebok Royal Glide Syn pasižymi aulu iš dirbtinės odos bei maloniu akiai dizainu, retro stiliuje. Lengva yra pastebėti įkvėpimą bėgimo batais. Dviejų sluoksnių padas pasižymi lanksčių putų sluoksniu ir guma, kas kartu suteikia amortizaciją ir sukibimą su pabiršiumi.

Kviečiame peržiūrėti visą batų jaunimui asortimentą.