Madingiausi pavasario 2020 batai

Nors iki pavasario pradžios dar turime šiek tiek laiko, bet jau dabar yra verta susimąstyti, kad bus madinga 2020 metais. Mados žurnalai vieningai apibendrina — tendencija, semianti įkvėpimo iš 60-ųjų, 70-ųjų ar 90-ųjų vis dar kels dideles bangas. Todėl neskubėk slėpti masyvių kedų, o taip pat tų klasikinių — baltų, spalvotų batų ir tų neoniniuose atspalviuose! Viena yra tikra — kedai šturmuoja mados pasaulį ir neketina išeiti.

Batai ant platformos

Prisimeni praeitų metų tendenciją batams ant platformos? Atrodytų tik neseniai pasirodė, bet jau spėjo sukelti gatvės madoje tikrą sumaištį. 2020-ųjų pavasarį jie vėl priklausys prie madingiausių batų. Ir ne tik lengvų sandalų ar šlepečių su platforma formoje, bet ir kedų ar net inkariukų versijose. Monochrominiai moteriški Puma Vikky Platform kedai jau yra dviejų karštų tendencijų junginys, tačiau apie juos dar netrukus. Jų modelis Puma Vikky Platform Ribbon iš zomšos odos ir švelniais, kaspinus primenančiais raišteliais tikrai Tau patiks.

Balti kedai

Baltų laisvalaikio kedųnetp mada yra ne vieno sezono hitas. Išbūk ramiai. Neprivalai skubėti atsikratyti šio mėgstamo modelio, nes pavasarį 2020 jie vis dar bus laukiami tikrai ne vienoje miesto stilizacijoje. Naujasis sniego baltumo vyriškų kedų modelis adidas Strutter, moteriški kedai adidas Advantage su blizgančiu aulu, o galbūt klasikiniai ir visų jau pamėgti Reebok Royal Glide? Balti kedai vis dar karaliaus pavasario stilizacijose. Apsiausi juos ne tik kasdieniuose deriniuose, bet paprasčiausiu būdu papildysi sportinius kaip ir labiau laisvalaikiui skirtus derinius. Ir... nėra ko slėpti — jie idealiai pasiteisins vasaros festivaliuose. Be to, madingai atrodys monochrominė, visiškai balta stilizacija!

Aukšti ir surišami modeliai

Tačiau sportiniai kedai įkvėpti senesniais bėgimo batų projektais dar nėra viskas. Nepamirškime apie legendinius inkariukus, kurie su mumis yra jau nuo praeito amžiaus 6-to dešimtmečio. Žinomi Converse ar Vans brandai tai ne tik pirmtakai, bet ir vieni iš geriausiai žinomų gamintojų, kurie savo asortimente turi tokius sportbačius. Šių metų pavasarį jų populiarumas nenuslūgs, bet žymiai dažniau pamatysi juos aukštoje aulo versijoje. Kodėl? Nes nusimato karšta tendencija aukštai raišteliais varstomai avalynei. Dėl šios priežasties atkreipk dėmesį į aukšto aulo inkariukus Converse Chuck Taylor All Star Madison. Žinoma, kad inkariukai tai dar nėra viskas. Madingi taip pat bus batai įkvėpti trekingo avalyne arba kedai, kurių versijos dengia kulkšnį. Pora iš geresnių galėtų būt Nike Court Borough Mid GG arba adidas CF Lite Racer Mid.

Spalvotas aulas

Tačiau šalia visų aukščiau minėtų tendencijų šiam pavasariui, nepamirškime dar vienos. Kokios? Pavasaris yra idealus laikas pakeisti spalvas savo garderobe, tuo labiau, jog dabar gatvėse karaliau sodrios spalvos, o kartais net neoniniai kedai! Todėl nenustebk, kai pamatysi vis daugiau įvairiaspalvių modelių. Iš esmės tai bus ryškios spalvos suderintos su ramesnėmis arba... visai priešingai — batai, kuriuose kiekviena spalva gali būti pavadinta sodriausia. Tokių modelių dėka tikrai niekas nepraeis nepastebėtas, o kontrastai taps kasdienių įvaizdžių norma. Šiuo metu galime Tau pasiūlyti tarp kitko tokius modelius kaip adidas Crazychaos, Nike LD Victory su rožiniai akcentais arba ir Nike Air Max Graviton su geltonomis detalėmis. Mūsų patarimas — geriausiai minėti kedai atrodys su neutraliai priderintais rūbais.

2020-ųjų pavasario batai tikrai nebus standartiniai. Vis dar bus madingi kedai dad shoes stiliuje, batai ant platformos ir tokie, kurie dėmesį traukia savo ryškiomis spalvomis. Tačiau ateinančios tendencijos bus artimos ir tiems, kurie nenori ryškiai išsiskirti. Balti kedai ir aukšto aulo inkariukai taps puikiai sprendimais klasikos mėgėjams. Karštas naujienas kiekvienam sezonui rasi ne tik mūsų parduotuvėse, bet ir online. Įsitikinsi pats?