Maišelis vietoj kuprinės — aksesuaras ne tiks sportiniai aprangai

Maišelis vietoj kuprinės — aksesuaras ne tik sportiniai aprangai

Būna tokios dienos, kai sunku apsispręsti, ką norime su savimi pasiimti. Krepšys per petį būną nepatogus, be to, rūpinamės savo kūno padėtimi — ypatingai vaikų — o klasikinė kuprinė yra per didelė... arba lemia, kad yra per karšta. Todėl kaip geriausiai transportuoti daiktus? Atsakymu į Tavo klausimą gali būti sportinis maišelis — lengvas, talpus ir suteikiantis galimybę pasirūpinti savo stuburu. Manai, kad toks sprendimas tinkamas tik moksleiviams? Kad į maišelį supakuosi tik sportinę avalynę? Visiškai priešingai! Įsitikink kiek pritaikymo galimybių pasižymi šis elementas — Tave tai tikrai nustebins!

Mokyklinės ekipuotės pagrindas

Nepavyks nuslėpti — maišeliai visų pirma asocijuojasi su mokyklinėmis būtinybėmis. Ir suprantama, tai yra puikus sprendimas, kad moksleiviai — tiek pagrindinių klasių, tiek ir vyresni — galėtų nešiotis savo sportinę avalynę į kūno kultūros pamokas. Papildomas maišelis kuprinėje lemia, kad knygos ir sąsiuviniai neišsipurvins, o tai leidžia išlaikyti higieną viduje. Tačiau tai dar ne viskas. Toks ekipuotės elementas puikai pasiteisina taip pat už mokyklos ribų, kai vaikas renkasi popamokinę sportinę veiklą. Geras maišelis iš adidas, Nike ar Up8 suteiks galimybę pasiimti visą aprangą, būtiną rungtynėms ar baseinui. Rankšluostis, maudymosi kostiumas, akiniai ir šlepetės? O galbūt futbolo uniforma bei vandens butelis? Tai net nėra visos galimybės! Be to, dėl plataus asortimento ir pribloškiančio žinomų gamintojų projektų kūrybiškumo, kiekvienas jaunuolis ras idealų modelį sau. Rožinis maišelis mergaitei arba tamsiai mėlynas berniukui? O galbūt gyvūno odą imituojantis raštas iššūkius mėgstančiai paauglei ir energinga aplikacija aktyviam vaikinui? Galime parūpinti!

Ne tik moksleiviams

Bet maišelis pravers ne tik mokykloje. Jis kuo puikiausiai pasiteisina už jos ribų, laisvalaikio situacijose, kaip, pavyzdžiui, einant apsipirkti ar į susitikimą su draugais. Be to, šį praktišką išvaizdos elementą gali naudoti ne tik paaugliai, bet ir jų tėvai! Gatvės mada, arba šiuo metu populiarus streetwear‘as, dievina papildyti laisvalaikio stilizacijas sportiniais elementais, todėl maišelis asocijuojantis su sporto klubu ar fitnesu yra puikus kasdienos įvaizdžio priedas. Šis praktiškas aksesuaras suteiks galimybę turėti po ranką viską, kas būtina, jungiant į vieną sportinio krepšio ir kuprinės privalumus, kai pastarosios nelabai mėgsta nešioti. Nerimauji dėl savo stiliaus? Ramiai — žymūs gamintojai žino, ko mums reikia! Gali pasirinkti klasikinius sprendimus kaip Umbro Moruga ar maišelis adidas Gympack, kurie pasiteisins bet kokioje situacijoje, o galbūt pasirinkti kai ką įkvėptą aktualiomis tendencijomis. Pavyzdžiui? Labai stilingas pasiūlymas — tiesiog idealus pavasariui arba vasari — yra gėlėtas maišelis Feewear Nandi. Aršesnių įvaizdžių gerbėjoms ir gerbėjams puikiu pasirinkimu taps maišelis Nike Brsla Gmsk su nemirtingu moro raštu. Derink mėgstamus džinsus ir marškinėlius — glotnius arba su delikačiu raštu, kepurę su snapeliu bei inkariukus ar kedus ir ideali stilizacija sukurta!

Maišelis ant nugaros... ir į kelią!

Išvardinome dar ne visus šio aksesuaro privalumus. Tai ne tik praktiškas dalykas į mokyklą ir kiekvienai dienai, bet taip pat... keliaujant! Sportinis maišelis yra idealus pasirinkimas žygiuojant kalnuose ar miške, dviračių žygyje bei lankant įdomius kultūros paminklus. Kodėl verta jį įsigyti ir tą daryti nepaisant Tavo amžiaus? Tai paprasta — maišelis suteikia galimybę būti pasiruošusiam viskam! Patogios virvelės paskirsto svorį ant nugaros tolygiai, o lengva konstrukcija nevaržo — nei mūsų, nei stilizacijos. Be to, maišelio talpumas leis Tau transportuoti visus būtiniausius daiktus. Be problemų įdėsi ne tik piniginę ir mobilųjį telefoną, bet ir džemperį, mažą skėtį ar neperšlampamą apsiaustą, kepurę arba skrybėlę ir akinius nuo saulės. O jeigu keliaujant norėsi įsigyti kokį suvenyrą? Jam taip pat atsiras vietos Tavo maišelyje, panašiai kaip ir su vandens buteliui — apie kurį nevertėtų pamiršti nepaisant metų laiko! — bei, žinoma... fotoaparato. Trumpiau tariant — maišelis gali būti panaudojamas ne tik sportbačiams transportuoti, bet tiesiog viskam kas būtina! Ir būtent todėl sportinis maišelis yra puikus pasirinkimas ne tik moksleiviui, bet ir kiekvienam, kuris mėgsta aktyvų laisvalaikį ir neįpareigojančias kasdienes stilizacijas. Argi kalbame ne apie Tave?

IŠSIRINK SAVO MAIŠELĮ

12.99

7.99

11.99

12.99

9.99

12.99

9.99

12.99

5.99

12.99

4.99

11.99

9.99

12.99

4.99

12.99

4.99

12.99

5.99

19.99

16.99

11.95

7.99