adidas Lite Racer

Yra įprasta visus sportinius batus mūsų šalyje vadinti tiesiog „adidas‘ais“, kas akivaizdžiai rodo jų didžiulį populiarumą ir prekės ženklo pripažinimą. Nepaisant didelių kontroversijų, kurios pasirodė jau nuo įmonės egzistavimo pradžių, adidas populiarumas nė kiek nenuslūgsta. Charakterinės trys juostelės, grakščios aulų formos ir šiuolaikinė išvaizda – tai Lite Racer modelis iš adidas.

adidas Lite Racer Moterims

2015 metų hitas

Lite Racer yra vienas iš populiariausių mūsų parduotuvės asortimento prekių. 2015 metais 25-ių labiausiai perkamų batų reitinge jie atsidūrė net 3 kartus. Gatves užkariavo adidas batai su trimis juostelėmis! Grįžk nors vienai akimirkai į laiką prieš keletą metų ir pamatyk, kurie vyriški ir moteriški šių batų variantai užkariavo gerbėjų širdis.

Nuo batų iš aukščiausios mados

Nuo pat pradžių adidas gamino išskirtinai tik batus, vėliau taip pat kitus aksesuarus, pavyzdžiui, labai populiarus kamuolius. Viskas prasidėjo su sportine mada, bet jau nuo dešimtmečio įmonė krypsta į kitą pusę. Pasitelkdami savo populiarumą ir pripažinimą – pradėjo bendradarbiavimą su topiniais mados projektuotojais. Iki šio momento savo serijas su trimis juostelėmis turėjo, tarp kitko, Stella McCartney, Raf Simons – projektuotojai iš Dior mados namų ir Jeremy Scott – Moschino kūrybos direktorius.

Tamsiai mėlyni Lite Racer Moterims

Apie Lite Racer

Lite Racer Vyrams

Kas Tave sužavės Lite Racer modelyje? Prekės ženklas reklamuoja juos su šūkiu „tokie lengvi, kaip tai tik įmanoma“. Šių batų gerbėjai tai patvirtina – batų svoris lemia, kad yra jie beveik nejaučiami ant pėdų.. Projektas yra grakštus, lankstus, o visų pirma – patogus. Kūrėjai buvo įkvėpti bėgimo batelių modelių. Tokiu būdu buvo sukurtas šiuolaikinis, estetiškas, tačiau visų pirma labai patogus aulas, pasižymintis geriausiu profesionalių sportinių aksesuarų dizainu.

Batų anatomija

Lite Race batų aulas yra pagamintas iš orui laidžios medžiagos, užtikrinančios optimalią ventiliaciją. Medžiaga yra besiūlė ir tinklelio faktūros, todėl pėdos nepervargsta, o Tu jauti komfortą net po ilgų vaikščiojimo valandų. Solidus išbaigimas užtikrina Tau patvarumą ir patogumą. Pamušalas iš tekstilinės medžiagos gerai pasiteisina sportinėje avalynėje. Storas, sintetinis padas, pagamintas iš atsparios nutrynimams ir slydimui gumos nepalieka žymių ir yra šviesios spalvos.

Žvaigždžių kolekcija

2015 metais Selena Gomez tapo adidas rudens kolekcijos veidu (ir kojomis). Į reguliarią prekybą pateko tada rūbai, batai ir aksesuarai pasirašyti jos vardu. Ypatingoje kolekcijoje atsirado taip pat batai NEO Lite Racer Winter, kurie yra ypatingos matinės aukso ir juodos spalvos.
Lite Racer gerbėju yra taip pat ir Justin‘as Bieber‘is – savo kolekcijoje yra sukaupęs keletą šių batų variantų. Jeigu nori atrodyti kaip pasaulinio lygio žvaigždė, rinkis šį pasiūlymą iš kultinio prekės ženklo su trimis juostelėmis.

Vaikiški Lite Racer

Lite Racer 50 style parduotuvėje

Moteriški pasiūlymai yra įdomūs ir nesenstantys: pasirinkimui yra klasikinė juoda arba puikus juodos ir itin moteriško rožinio atspalvio derinys. .

Juodi Lite Racer moterims Pilki Lite Racer CC W moterims

Didžiausia naujiena vaikiškame asortimente yra pilkas Lite Racer K modelis.

Pilk Lite Racer vaikams

Vyriškus, juodo kolorito modelius puošia spalvotos detalės, pavyzdžiui, dvispalviai raišteliai, baltas padas ir pritaškytos, smulkios dėmelės. Antras variantas vyrams yra pilkos spalvos modelis su šviesesniu padu ir skoningais žaliais akcentais. Paskutinis, naujausias variantas yra mėlynos spalvos modelis.

Lite Racer kedai yra skirti visai šeimai – ruoškis apsipirkimui 50 style! Pamatyk visą adidas Lite Racer batų asortimentą mūsų parduotuvėje.