Nike Air Max 2020 – kurį modelį pasirinkti?

Nike Air Max 2020 – kurį modelį pasirinkti?

Nike Air Max yra tikrai viena iš labiausiai populiarių avalynės kolekcijų. Ją žino visi. O kiekvienas, kuris nors kartą pajuto nepaprastą komfortą, kurį siūlo prekės ženklas iš Oregono, nenorės žiūrėti į konkurentų pusę. Kai ir kiekvienas kitas prekės ženklas, Nike taip pat atėjo nešinas naujienų šiam sezonui. Kuo Tave nustebins modeliai Nike Air Max 2020 metais? Skaityk ir sužinok!

Tendencijos 2020

Kiekvienas sezonas atneša daugybę įdomių tendencijų. Taip pat yra ateinančioje pavasario-vasaros 2020 kolekcijoje. Ką pastebėsi žinomų brandų asortimentuose? Visų pirma produktai, kuriems būdingos ryškios spalvos, drąsūs junginiai, išraiškingi neonai, o taip pat... švelnios pastelės. Tokius sprendimus pamatysi taip pat Nike Air Max keduose 2020-ųjų sezone. Nuolat tobulėjančios technologijos, naujos tendencijos ir sugebėjimas išbėgti į ateitį. Viskas tam, kad kiekvienas oro pagalvių sistemos gerbėjas gautų aukščiausią komforto ir amortizacijos lygį.

Nike Air Max Excee

Modelis Nike AM Excee yra įdomus pasiūlymas, kuris grakščiai atliepia 90-ųjų stilistiką. Visi Air Max gerbėjai gerai žino klasikinę formą ir Air Sole technologiją, kurią pliką akimi galime pamatyti pado konstrukcijoje. Dabar atnaujintą klasiką žavi medžiagų įvairove ir skirtingomis faktūromis. Paprastą dizainą puošia įdomi detalė ant pado. O komfortas? Kiekvienas, kuris nors kartą ant kojų turėjo kurį nors Nike Air Max abtų modelį tikrai žino, ko gali tikėtis. Lanksčios putos, amortizacijos technologija ir gumos sluoksnis, kuris užtikrina sukibimą. Ko dar norėti? Tai yra šiuolaikinė versija jau gerai pažįstamos klasikos.

94.99

59.99

94.99

74.99

94.99

74.99

94.99

74.99

94.99

74.99

94.99

79.99

94.99

84.99

119.99

94.99

129.99

99.99

129.99

99.99

129.99

99.99

Nike Air Max Axis

Tai pasiūlymas tiems, kurie dievina klasiką, tačiau jų mintys nuolat sukasi apie tai, kas šiuo metu madinga. Modelis Nike Air Max Axis buvo sukurtas įkvėptas ankstesnėmis Air Max versijomis, kurios įsirašė į istoriją. Atpažįsti Nike AM 97 bei 98 formą? Moteriški kedai Nike Air Max Axis yra puikus Tau pažįstamos konstrukcijos bei šiuolaikinių elementų derinys. Batų siluetas buvo suprojektuotas tokiu būdu, kad primintų švelnias bangas, kurios nuo pado pereina į aulą. Toks sprendimas vieniems primena tektoninių plokščių judėjimą, kitiems — tekantį vandenį. Kokį įspūdi Tau sukels šis kedų projektas? Įsitikink tuo ir susiviliok šiuolaikinio dizaino ir komforto deriniu.

Nike Air Max Oketo

Šį kartą Nike Air Max 2020 kolekcijoje atsirado taip pat modelis vaikiškoje versijoje. Kalbame apie Nike AM Oketo, kurio tikslas užtikrinti patogumą madingame miesto stiliuje. Susimąstai, kuo Air Max Oketo išsiskiria kitų prekės ženklo modelių fone? Jų privalumas yra visų pirmas lengvas ir orui laidus aulas, kuris įprastai siejamas su sportine avalyne. Batų konstrukciją sustiprina sintetiniai elementai jautriausiuose aulo vietose. O padas? Žinoma, kad taip pat kaip ir kitų Nike Air Max modelių atveju, nepritrūko žinomos amortizacijos sistemos Air.

Nike Air Heights

Visi prekės ženklo gerbėjai puikiai žino, kad Nike nevengia ieškoti įkvėpimo aktualiuose tendencijose. Jau praėjusiame sezone galėjome pastebėti labai aktyviai populiarėjančią tendenciją dad shoes. Masyvus siluetas, retro dizainas ir įdomūs spalviniai deriniai. Toks derinus užvaldė ne tik miesto stilizacijas, bet ir tas, kurias pasirodė ant podiumų ar oficialiose mados renginiuose. 2020 metais tendencijos žengs dar vieną žingsnį į priekį. Tačiau tiems, kurie tik pradeda savo nuotykį su ugly shoes, tikrai patiks modelis Nike Air Heights. Elementas, labiausiai traukiantis dėmesį yra pado forma. Jo charakterinis išgaubimas daro įspūdį, lyg modelis ką tik buvo perkeltas iš 90-ųjų žaidimų aikštelės ir privačių namų terasų. Tačiau aulas ir viso modelio dizainas yra toks švelnus, jog tikrai sužavės visus, kurie tik pradeda domėtis „tėvelio batų“ mada.

ni

Nike Air Max Graviton

Modelyje AM Heights oro pagalvė buvo paslėpta ir įmontuota pado viduje. Vieną žingsnį toliau žengia Nike Air Max Graviton kedų dizainas. Jų lengva ir dinamiška aulo konstrukcija sužavės Tavo komfortu, prisitaikymo lygiu ir oro cirkuliacija. Savo ruožtu padas su charakteriniu įgaubimu ir matoma oro pagalve lems, kad kiekvienas, kuris vertina Nike prekės, nepraeis pro šią porą abejingai. Kedai pasiteisins ne tik sportinėse stilizacijose, bet ir laisvalaikio įvaizdžiose.

Nike Air Max Alpha Savage

Šis modelis yra skirtas visiems vyrams, kurie nori išsiskirti iš minios. Vyriški Nike Air Max Alpha Savage pasižymi visai kitu dizainu. Jų forma primena krepšiniui skirtus batus, tačiau išvaizda kuo puikiausiai atras save kiekvienoje miesto stilizacijoje. Sukurti užtikrinti atramą treniruotės metu, tikrai suteiks charakterio ne vienam vyriškam įvaizdžiui. Projektas patrauks Tavo dėmesį savo nebanalia konstrukcija. Dinamiškų formų aulą papildo prailgintas liežuvėlis bei kulnas, suteikiantis idealią stabilizaciją ir atramą judant. Dėmesio yra verta taip pat padas. Jo originali forma, lanksčios putos, amortizacijos sistema Air Max ir kibus guminis sluoksnis tikrai patenkins visus Tavo lūkesčius.

Vis dar abejoji, kurį batų modelį iš Nike Air Max kolekcijos pasirinkti šį sezoną? Apžiūrėk visas pasiekiamas mūsų parduotuvėje naujienas ir rask idealią porą sau.