Nike SB – batai riedlentei ir kiekvienai dienai

Nike SB – batai riedlentei ir kiekvienai dienai

Ieškodamas tobulos avalynės kasdienei veiklai, tikrai atkreipi dėmesį į daugelį funkcijų. Svarbiausia yra patogumas, tvarumas ir, žinoma, tobula išvaizda, leidžianti jaustis patogiai bet kokiomis aplinkybėmis, prireikus suteikiant pasitikėjimo savimi. Tačiau yra dar vienas privalumas, svarbus visiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams: universalumas. Tačiau kalbama ne tik apie tai, kad batus galima būtų dėvėti tiek prie džinsų, tiek prie sportinių kelnių, bet ir apie tai, kad juos galima būtų pritaikyti įvairiose situacijose. Būtent tokia kokybė, domina, tiesa? Tuomet turime Tau puikių naujienų: tokia avalynė egzistuoja! Juos rasi Nike prekės ženklo pasiūlyme, kuris specializuojasi ne tik treniruočių, bet ir kasdieninių batų srityje, taip pat, o gal svarbiausia – tenkina visus poreikius ir norus. Susipažink su stilingu Nike SB – puikiai tinkantis riedlentei ir dar daugiau!

Stilingai ir su aistra

Riedlentės yra puiki sporto šaka – kupina energijos, suteikianti sparnus ir skirta tikriems entuziastams. Turime vis daugiau galimybių, nes riedlenčių parkai vis geriau aprūpinami, o riedlenčių gamintojai daro viską, kad praktikuoti šią discipliną būtų grynas malonumas. Bet kai turėsi gerą vietą ir gerą įrangą, Tau reikės dar vieno – gerų batų. Štai kur duris atveria Nike SB – nebūtinai baltos spalvos, nes gali juos turėti įvairių spalvų, tobulai tinkantis šiai aplinkai. Kodėl? Prekės ženklas su Swoosh jau daug kartų įrodė, kad supranta sporto entuziastų (tarp įvairių disciplinų) poreikius, todėl ir išbandė save ir riedlenčių batams. Nike SB turi viską, kas būtina Tavo patogumui ir saugumui užtikrinti. Pagaminta iš audeklo viršutinė dalis yra patvari ir tuo pačiu neapsunkina pėdų, apsaugodama jas nuo sužalojimų. Taip pat užtikrina tinkamą temperatūrą, kuri yra labai svarbi tokios akrobatikos metu. Sukibimas yra tai pat ytin svarbus, dažnai apsaugantis nuo sužalojimų. Tačiau ir čia nereikia jaudintis: prekės ženklas su Swoosh jau daug metų skiria savo dėmesį pado konstrukcijai. Tavęs tikrai nenuvils!

Nike SB – ne tik riedlentei!

Skateboarding‘as tai populiari aistra... bet ne vienintelė. Sporto įkvėpimų yra dar daugiau, o šie batai gali Tave lydėti bet kokiomis aplinkybėmis! Nike SB tai idealus pasiūlymas kelionei dviračiu dėl tos pačios priežasties, kodėl jis puikiai tinka riedlentei: nes suteikia palaikymą net ir intensyviomis dienomis. Nesvarbu koks tolimas kelias – siekiant šių batų, gali būti užtikrintas, kad nenusivilsi. Tai idealus pasirinkimas tolimesniam pasivaikščiojimui, parke ar tiesiog palei parko alėjas, taip pat ir aktyvių atostogų metu. Žygiuojant miško ar miesto taku gali mėgautis gražiomis akimirkomis ir niekuo nesijaudinti. Nike SB garantuos komfortą ir lydės kiekviename žingsnyje. Tačiau tai dar nėra jų privalumų sąrašo pabaiga.

Kasdienis komfortas

Batai, kuriuos gali dėvėti tik ant riedlentės ar dviračio? Tai nepraktiška! Nike dizaineriai puikiai žino, kad Tau svarbu kažkas daugiau – minėtas universalumas, kuris leis mėgautis patogiais batais bet kokiomis aplinkybėmis. Ką pasakysi į porą, kuri puikiai tiktų riedlenčių parke ar kelionėje dviračiu, bei palikęs savo įrangą namuose gali drąsiai eiti pasivaikščioti ar apsipirkti? Ar tiesiog į mokyklą ar darbą? Tai bent patogumas! Juo gali mėgautis pasirinkęs Nike SB batus, kurie laukia Tavęs 50style. Šis modelis yra ne tik patogus, bet ir stilingas. Žemas aulas atskleidžia kulkšnis, o tai šiais laikais labai madinga. Tokiu būdu gali parodyti įdomias, spalvingas kojines, pridedant unikalų įvaizdį prie viso stiliaus, arba tiesiog mėgautis laisve ir gaivumu karštomis dienomis. Tačiau ir tai dar ne visi jų privalumai. Nike SB jai ir jam prieinami įvairių spalvų, todėl lengvai tiks Tavo spintai. Pasirinksi klasikinį juodos ir baltos spalvos derinį? O gal mėlyną ar rožinę, ar įdomų spalvų derinį, kuris atkreipia dėmesį iš tolo? Sprendimas priklauso tik Tau! Unikalios spalvos ir sportiška išvaizda, taip stipriai asocijuojasi su riedlente, dabar gali Tave lydėti kiekvieną dieną, bei prie nepakartojamos išvaizdos gausi ir meistrišką komfortą. Tai kokybė, kurią garantuoja Nike!