Papildyk miesto stilizacijas – juodi Nike batai moterims

Paskutinį kartą mūsų tinklaraštyje galėjote skaityti įrašą skirtą vyrams, apie tai, kaip patobulinti savo miesto stilizacijas su juodais Nike batais. Juoda spalva suteikia mums daugiau galimybių derinti batus prie kitų garderobo elementų ir komponuoti įdomias stilizacijas jų universalumo dėka. Dar nepaliekame juodų batų su „Swoosh“ temos ir pristatome šį kartą modelius skirtus moterims.

Nike WMNS Juvenate

Nike WMNS Juvenate

Kai kas sportinių miesto tendencijų gerbėjoms. Nike WMNS Juvenate yra batai, kuriems yra būdingas lengvumas, laidumas orui ir maksimaliai laisvi judesiai kiekviename žingsnyje. Aulas buvo pagamintas iš orui laidžios medžiagos, todėl aulas puikiai prisitaiko prie pėdos ir garantuoja atitinkamas sąlygas. Vidaus padas buvo pagamintas iš Phylon technologijos. Lanksčios putos absorbuoja smūgius, palengvindama raiščių ir sąnarių veiklą. Gera amortizacijos sistema yra esminė šiuolaikinės, miesto avalynės savybė. Juodos spalvos Nike WMNS Juvenate galėsi nesudėtingai derinti su įvairiausiais drabužiais.

Nike WMNS Air Max Motion LW

Nike WMNS Air Max Motion LW

Serija Air Max yra kedų linija žinoma tiek moterims, tiek ir vyrams. Pirmi batai su matoma pade oro pagalvių amortizacijos sistema į parduotuves pateko 1987 metai dėl Tinker‘io Hatfield‘o darbo, kuris šiandien yra žinomas, kaip vienas talentingiausių ir labiausiai atpažįstamų sportinės avalynės projektuotojų. Iš pradžių modeliai iš Air Max buvo skirti bėgimo gerbėjams, tačiau greitai įgavo didelį populiarumą tarp visų besidominčių mada. Moterims ieškančioms universalios miesto įvaizdžių bazės siūlome modelį Nike WMNS Air Max Motion LW, kuris jungia savyje inovatyvius konstrukcinius ir technologinius sprendimus su nebanaliu dizainu. Tinklelio aulas iš tekstilinės medžiagos užtikrina būtina oro cirkuliaciją. Aulas buvo sustiprintas odiniais elementais. Visuma yra tremta į putų platformą su Air sistema, atsakinga už amortizaciją įvairiuose dangose.

Nike WMNS Tanjun SE

Nike WMNS Tanjun SE

Moteriškame miesto stiliaus garderobe labai gerai pasiteisins taip pat juodos spalvos modelis Nike WMNS Tanjun SE. Kedai turi viską, ko gali prireikti šios kategorijos avalynėje. Aulas yra lengvas, laidus orui ir paprastai prisitaiko prie pėdos, o tai yra labai svarbu siekiant kasdienio avėjimo komforto. Vaikščiojimo patogumą užtikrina minkštas pamušalas bei apgalvoja pado konstrukcija, kurioje negalėjo pritrūkti lanksčių putų. Su gilia juoda spalva kontrastuoja baltas padas ir „Swoosh“ šoninėje sienoje.

Nike WMNS Air Max Axis

Nike WMNS Air Max Axis

Vertini sportinę klasiką? Tau tikrai patiks modelis juodos spalvos Nike WMNS Air Max Axis. Projektuojant šį siluetą Oregono koncerno buvo įkvėpti nebanaliu dizainu iš praėjusio amžiaus devinto dešimtmečio. Šio tipo sąsajos paskutiniuoju metu įgauna vis daugiau populiarumo, todėl praėjusį amžių primenančio stilistikos batai be abejonės pasiteisins šiuolaikinėse stilizacijose. Tuo labiau, kad Nike WMNS Air Max Axis modelyje netrūksta inovatyvių sprendimų, kurių tikslas yra užtikrinti savo klientui kuo geresnį komfortą. Įdomiausias šių kedų sprendimas yra, žinoma, Air sistema matomos oro pagalvės formoje.

Nike WMNS Tessen

Nike WMNS Tessen

Pasiūlymas moterims, kurioms patinka juoda spalva, tačiau ne itin mėgsta monochrominius derinius. Nike WMNS Tessen modelyje projektuotojai iš amerikietiško prekės ženklo pasirinko klasikinį juodos ir baltos spalvos derinį, kas visada puikiai atrodo. Tekstilinis ir sintetinis aulas užtikrina lengvumą, laidumą orui ir visos dienos patogumą. Dėmesio yra vertas nestandartinė varstymo sistema, kuri jungia šonines sienas, taip pagerinant jų stabilumą bei prisitaikymą. Aulas buvo sujungtas su masyviu padu, pagamintu iš smūgius absorbuojančių ir amortizuojančių putų. Pado konstrukcijoje taip pat negalėjo pritrūkti specialių griovelių, kurių dėka batai įgauna lankstumo ir suteikia galimybę pėdoms natūraliai judėti.

Nike WMNS Oceania Textile

Nike WMNS Oceania Textile

Mūsų paskutinis juodų Nike kedų modelis yra skirtas moterims, kurios nori stilingai papildyti miesto stilizacijas, todėl šis projektas tikrai patiks sportinio retro stiliaus gerbėjoms. Modelis Nike WMNS Oceania Textile – tai nebanalus siluetas iš tekstilinės medžiagos, papildytas natūralios odos elementais. Aukštos kokybės medžiagos ir apgalvota iki smulkiausių detalių konstrukciniai sprendimai lemia, kad šis modelis džiaugiasi nemaža simpatija streetwear‘o gerbėjų tarpe.

Apžiūrėk visą juodos spalvos moteriškų Nike batų kolekciją