Patogumas yra svarbiausias. Šaltoms dienoms rinkis sportines stilizacijas!

Patogumas yra svarbiausias. Šaltoms dienoms rinkis sportines stilizacijas!

PKomfortas yra esminis elementas, į kurį verta atsižvelgti. Ypatingai šiuo metu, kai didžiąją laiko dalį praleidi namuose. Nepaisant to, ar dirbti taip pat iš namų, ar iškarto grįžus namo mėgsti įšokti į patogią sportinė aprangą — būtent ji yra šaltojo metų laiko stilizacijų pagrindas. Kokie modeliai užtikrins ne tik Tavo komfortą, bet ir gerą išvaizdą? Žemiau rasi keletą įdomių pavyzdžių, kuriuos nesudėtingai įsigysi 50 style asortimente!

Džemperis turi ne vieną vardą

Ar daug kartų Tau yra tekę eiti į darbą, apsipirkti ar net išgerti kavos su draugais dėvint madingo fasono džinsus, spalvotus dad shoes arba kedus (ar net aulinius) ir patogų sportinį džemperį su mėgstamo prekės ženklo logotipu. Galėtų atrodyti, kad rinktis gali vien iš džemperių be užtrauktuko arba su gobtuvu. Tai tik viena iš daugelio galimybių! Kad sukurtum madingą įvaizdį ne itin šiltomis dienomis gali rinktis taip pat įvairius fasonus, spalvas ir džemperių gamintojus. Paprasčiausią paskirstymą rasi žemiau.

  1. Įvairus fasonas:- tiesa, vyriškų džemperių asortimente gali rinktis iš klasikinių pasiūlymų su lengvai laisvu fasonu ir paprastu siluetu — projektai gali skirtis gobtuvais, kišenėmis, bet visiškai kitaip atrodo situacija su moteriškais džemperiais. Gali turi platesnį pasirinkimą: oversize modelis ir net sportinės suknelės ilgo hoodie fasono, arba priešingai — crop tipo džemperiai, pasižymintys ilgiu iki liemens. Paskutinieji puikiai atrodo su aukšto liemens kelnėmis arba tamprėmis. Vasarą tokį džemperį derink kartu su džinsiniu sijonu.
  2. Džemperio dėvėjimo būdai:- nerasi čia nepaprastų patarimų, tiesiog, kaip žinome, egzistuoja keletą džemperių tipų: džemperiai užsegami užtrauktuku ir modeliai be užtrauktuko. Minėtos versijos projektai taip pat gali pasižymėti gobtuvais arba ne — tik nuo Tavęs priklauso, kuris Tau bus patogesnis arba paprasčiau atras save mėgstamuose stilizacijose. Viena yra tikra — kiekvienas iš jų užtikrina termišką komfortą.
  3. Sportinio džemperio spalva:- šiuo atžvilgiu turi milžinišką pasirinkimą. Mūsų asortimente, sudarytame iš įvairių gamintojų prekių, rasi daugybę pasiūlymų su žinomais logotipais, o kiekvienas iš jų siūlo skirtingų spalvų modelius. Pasiekiami yra tiek vienspalviai, tiek ir įvairiaspalviai modeliai. Kai kuriuos projektus puošia logotipo raštas, o kitus — vienas arba subtilus minimalistinis gamintojo simbolis. Kai kurie išsiskiria įdomiais užrašais kiti jų neturi.
  4. Žinomų gamintojų džemperiai:- puikiai žinome, kad gali turėti savo mėgstamą brandą. Gali rinktis labiausiai žinomus modelius, garsius savo ilgamete istorija, o Tavo žvilgsnį gali pritraukti taip pat mažiau žinomi prekės ženklai, kurie rik pradeda skirtis kelią į gatvės madą. Mūsų parduotuvėje rasi džemperius iš adidas, Nike, Puma ir kitų pasaulinio garso brandų, o taip pat pasiūlymus iš Umbro, Lotto ar Up8.

Sportinės kelnės, o galbūt tamprės ar šortai?

Renkantis kasdienį komfortą verta atkreipti dėmesį į tai, kad pasirinktas rūbas suteiktų šilumą nepalankiomis dienomis. Sportinės kelnės yra idealus sprendimas. Jos ne tik užtikrina laisvus judesius ir termišką komfortą, bet tuo pačiu puikiai atrodys (ne tik ant sofos prieš televizoriaus ekraną ar važinėjantis dviračiu). Šiuo metu žinomi gamintojai siūlo ne tik klasikinius modelius su tiesiomis klešnėmis, rasi nemažai jogger tipo kelnių su elastingomis detalėmis aplink čiurną, o taip pat prisitaikančias tampres, įvairiuose spalvinėse versijose bei patogius medvilnės šortus, kurie pasiteisins šiltomis dienomis. Tiesa, rudenį ar žiemą minėtas sprendimas pasiteisins tik namuose, bet sportines kelnes galėsi ramiausiai dėvėti mieste! Jogger kelnės idealiai atrodo šalia madingų aukštų kedų, vidutinio ilgio batų ar klasikinės laisvalaikio bei natūralios odos avalynės. Šalia to derink medvilnės marškinėlius arba išraiškingos spalvos džemperį ir dygsniuotą arba odinę striukę. Tokia stilizacija garantuos šilumą, o Tavo išvaizda tikrai pritrauks aplinkinių dėmesį.

Išsirink savo moteriškas kelnes

24.99

7.99

24.99

7.99

24.99

7.99

19.99

11.99

24.99

12.99

24.99

12.99

29.99

14.99

24.99

14.99

24.99

14.99

24.99

14.99

24.99

14.99

24.99

14.99

34.99

14.99

Išsirink savo vyriškas kelnes

34.99

17.99

29.99

17.99

34.99

19.99

39.99

19.99

29.99

19.99

29.99

19.99

29.99

19.99

34.99

22.99

29.99

22.99

Dėmesys aksesuarams

Pamiršk priderinti madingų aksesuarų. Šaltuoju metu laiku Tau svarbiausia yra atitinkama viršutinė apranga bei patogios kelnės. Tačiau verta nepamiršti šiltų kojinių, kurios gali būti paprastu, o kartu ir stilingu aksesuaru. Ne paslaptis, jog paskutiniu metu yra madingos ilgos kojinės su žinomų brandų logotipais, į kurias... galėtum įkišti klešnių apačią arba užsimauti prie masyvių kedų. Tačiau jeigu mėgsti klasikinius kojinių nešiojimo būdus, rinkis modelius su spalvotais užrašais, kurios garantuos aplinkinių šypsenas Tau jas dėvint. Jeigu miesto stilizacijai renkiesi sportinę aprangą, prisimink apie tokius priedus kaip kuprinė, sportinis maišelis arba juosmens rankinė — jie ne tik puikiai, bet ir gera Tavo daiktų saugykla.

Kaip matai sportiniai kostiumai ne tik garantuoja Tau ne tik šilumą, kai tai labiausiai reikalinga. Jie taip pat užtikrins Tau kiekvienos dienos komfortą. Įdomių prekių savo rudens ir žiemos stilizacijoms ieškok parduotuvėje 50 style!