Patogūs batai moterims - Nike modelių apžvalga

Kiekvienai dienai skirta avalynė turėtų pasižymėti ne tik patraukliu dizainu, bet ir visų pirma būti patogi. Komanda iš Beaverton pasižymi daugiamete patirtimi išskirtinį komfortą užtikrinančių batų gamyboje, ką įrodo apgalvotais konstrukciniais sprendimais bei pažangiomis technologijomis bei sistemomis. Susipažink su mūsų moteriškų batų iš Nike pasiūlymais ir džiaukis komfortu iš aukščiausios lentynos!

Nike WMNS SB Check Solar

adidas Questar Flow

Produktas iš Nike Skateboarding linijos neabejotinai yra optimalaus komforto garantija net ir daug ar intensyviai judant. Modelis SB Check Solar yra pagamintas iš lengvos, orui laidžios ir atsparios nutrynimams tekstilinės medžiagos, kuri užtikrina idealų prisitaikymą prie pėdos. Prekės ženklo projektuotojais pasirūpino žingsnių minkštumu ir kiekvieno žingsnio amortizacija su lanksčiomis SolarSoft putomis, kurios jau ilgus metus pasiteisina „Swoosh“ pažymėtose projektuose. Šio modelio privalumas taip pat yra guminis padas, kuris užtikrina norimą sukibimo su danga lygį visose paviršiuose. Šis modelis yra pasiekiamas internetinėje parduotuvėje 50style.lt keliose madingose spalvinėse versijose.

Nike Air Max Axis

Nike Air Max Axis

Kalbant apie patogius Nike moteriškus batus, kiltų didelis nesusipratimas nepaminėti projektų, kuriuos 1987 metais pradėjo vykdyti Tinkeris Hatfieldas. Reiklioms moterims siūlome modelį Nike Air Max Axis. Kedai primena charakterinę 90-ųjų stilistiką, o jų kūrėjai buvo įkvėpti kitais serijos Air Max serijos batais — o konkrečiau modeliais, pažymėtais 97 ir 98 numeriais. Christiano Tressero ir Sergio Lozano projektų įkvėpimas lėmė, kad turime čia reikalo su iš tikrųjų labai šauniais sportiniais batais, kurie tikrai užtikrins Tau patogumą miesto džiunglėse. Aulas yra lengvas, patvarus ir laidus orui, o vidaus padas pasižymi įmontuota oro pagalve, amortizuojančia kiekvieną Tavo žingsnį.

Nike WMNS MD Runner 2

Nike WMNS MD Runner 2

Jeigu ieškai patogių batų ir esi sportinio stiliaus, retro dvasioje gerbėjas, tikrai išbandyk modelį Nike WMNS MD Runner 2, įkvėptą klasikiniais bėgimo batais. Šiuo atveju aulas buvo pagamintas iš aukštos kokybės natūralios odos bei patvarios tekstilės, kuri be to užtikrina atitinkamą laidumą orui. Batų viduje rasi minkštą pamušalą, suteikiantį bendrą komfortą. Siluetas suderintas su vidaus pade esančiomis Phylon putomis, kurios užtikrina aukštą amortizacijos lygį, būtiną judant itin kietose paviršiuose.

Nike WMNS Air Heights

Nike WMNS Air Heights

Kedai, kurie tikrai pavers sportinio dizaino, kilusio iš 90-ųjų gerbėjas. Modelis Nike WMNS Air Heights yra klasikiniai bėgimo batai, kurie puikiai įsikomponuos į karštą, paskutiniųjų sezonų daddy shoes tendenciją. Dizaineriai iš Oregono sujungė ant aulo orui pralaidų tinklelį su plokštėmis iį aukštos kokybės, natūralios skeltinio odos. Svarbiausias projekto elementas yra pade įmontuota Air-Sole oro pagalvė, kuri be rūpesčių amortizuoja kiekvieną žingsnį, tuo pačiu užtikrinant labai gerą atramą kaulams ir raumenims, esantiems traumų rizikoje žengiant kietomis dangomis.

Nike WMNS Delfine

Nike WMNS Delfine

Mėgsti patogumą ir madingą dizainą? Tavo garderobe idealiai pasiteisins taip pat modelis Nike WMNS Delfine, kuris buvo sukurtas galvojant apie aktyvias moteris, mėgstančias retro stilių. Šių kedų aulas buvo pagamintas iš tekstilinės medžiagos, sintetikos ir natūralios odos. Tokios medžiagos lemia, kad siluetui yra būdinga nuolatinė oro cirkuliacija, patvarumas bei lengvumas. Internetinė parduotuvė 50style.lt siūlo Nike Delfine keliose spalvose. Kiekvienoje versijoje projektuotojai pasirinko kontrastuojantį „Swoosh“, kas suteikia kedams smagios išvaizdos. Jeigu kalbame apie funkcionalumą, šio modelio privalumai yra kibus padas iš aukštos kokybės gumos, todėl gali daugiau nesijaudinti dėl batų patvarumo avint kedus net labai intensyviai.

Kviečiame peržiūrėti visą moteriškų batų Nike asortimentą.