Pavasario hitas: moteriški Fila Strada Low

Pavasario hitas: moteriški Fila Strada Low

Komforto, universalumo ir naujausių tendencijų junginys. Idealus pasiūlymas tiems, kurie vertina stilių, bet taip nemažesnę reikšmę teikia kokybei ir komfortui — geriausiai iš prekės ženklo su žinomu logotipu. Kalbame apie Tave? Nepraleisk progos apžiūrėti moteriškus Fila Strada Low, nes šie kedai turi savyje visas aukščiau išvardintas savybes. Sunku stebėtis tuo, kad jie užkariavo visų miestų gatves, o modelis tapo šio pavasario hitu!

Didysis Fila sugrįžimas

Kai galvojame apie gatvės madą iš 80-ųjų ir 90-ųjų, tam tikrą akimirką atsiminsime Fila logotipą. XX amžiaus pradžioje įkurtas prekės ženklas jau tada pasiekė tikrą populiarumo rekordą. Iš įmonės, specializuojančios aprangos ir įrangos gamyboje... alpinistams, greitai peraugo į sporto rūbų, avalynė ir aksesuarų tiekėją taip pat kitoms disciplinoms, o galų gale — prekės ženklu, kurį pasirenkamą kiekvieną dieną. Jį dievina visi — nuo sporto žvaigždžių iki muzikantų ir paprastų mirtingųjų bet kokiame amžiuje. Tuo tarpu brandas perėjo iš itališkų į korėjietiškas rankas ir pradėjo kurti tikrus gatvės mados hitus. Ar retro tendencijos, kurios paskutiniuoju metu taip sužydėjo, yra Fila rankų darbas? Tikrai žinome, kad prekės ženklas stipriai prie to prisidėjo. Dėl nepaprasto jautrumo savo gerbėjų skoniui ir poreikiams, sugebėjo sukurti tikrus hitus, kuriuos galime džiaugtis jau ne vieną sezoną. Vienu iš jų yra modelis Strada Low.

Fila Strada Low – kokybė ir patogumas

Aulą sudaro natūrali oda ir sintetinė medžiaga bei perforacijos, užtikrinančios oro cirkuliaciją. Tai lemia, jog batai yra patvarūs, idealiai prisitaiko prie pėdos ir ją atremia kiekviename žingsnyje. Kedų vidų sudaro nuospaudų nesukeliantis tekstilinis pamušalas, todėl drąsiai gali planuoti ilgesnį pasivaikščiojimą su savo mėgstamais Strada Low! Kas dar? Įdomi varstymo sistema su metalinėmis angomis, liežuvėlis su papildoma anga raišteliams ir ryškiu logotipu ne tik pagerina prisitaikymą ir patogumą, bet ir suteikia batams originalaus stiliaus. Masyvus, įkvėptas „ugly shoes“ tendencija aula buvo išbaigtas storu, guminiu padu. Jis užtikrina ne tik puikią amortizaciją, bet ir stilingai papildo charakteringą visumą.

Dizainas, kuris visada pasiteisina

Nors patogumas ir kokybė yra labai svarbūs, tai pirmą dalyką, kurį pamatome ieškant idealios avalynės — tai jos dizainas. O čia moteriški Fila Strada Low turi kuo pasigirti! Masyvūs monochrominiai siluetai yra pristatomi keliose spalvose — klasikinėje baltoje, geltonoje ir rožinėje. Spręsk pati, kurie iš jų geriausiai įsikomponuos į Tavo individualų stilių. Jeigu ieškai tikrai universalaus savo spintos papildymo, rinkis modelį all white. Balti kedai yra jau patikrintas spintos elementas, arba sudarantis jos pagrind1, kuris tinka tiesiog prie visko. Strada Low kedus apsiausi net prie klasikinio lietpalčio arba paįvairinsi labai elegantišką stilizaciją. O galbūt kiekvieną dieną mielai renkiesi labiau moterišką stilių? Rožinė batų versija su baltos spalvos padu puikiai tiks prie sijono ar suknelės — ypatingai prie tų sportinio stiliaus modelių. Intensyviai geltoni Fila kedai yra tuo tarpu pasirinkimas moterims, kurios mėgsta stilizacijas, kurias traukia visų dėmesį! Šis modelis ypatingai gerai pasiteisins tamsesnių atspalvių stilizacijose — taps ryškiu jų akcentu. Džinsai, tamsios kelnės ar galbūt suknelė? Esame už! Visi pavasariniai įvaizdžiai atras save kartu su Fila Strada Low batais. Suprantama tai, kad šį modelį rasi 50 style parduotuvėje!

79.99

59.99