Cloudfoam - pėdos debesyse

Modelio pavadinimas yra gana paslaptingas – verčiant paprasčiausiai, žodis į žodį, jis gali reikšti „putų debesis“ arba „debesis iš putų“. Kuo pagrįstas yra šių batų išskirtinumas? Kuo Tave jie nustebins? Viskas taps aišku, kai susipažinsi su paslaptinga Cloudfoam technologija. Perskaityk apie tai šitame blogo įraše.

Apie modelį

CF Refine batai

Modelis Cloudfoam yra įkvėptas bėgimo bateliais. Jo pritaikymas yra labai platus: tinka tiek nešioti kasdienai, tiek ir užsiminėti įvairiomis sportinėmis disciplinomis. Batai išsiskiria geometrinėmis formomis ir elegantišku aulu iš besiūlio tinklelio. Vidaus padas pasižymi Cloudfoam įdėklu, kuris užtikrina minkštumą ir patogumą. Komfortą suteikia taip pat tinklelio liežuvėlis ir minkšta apykaklė. Neslystantis išorės padas užtikrina sukibimą su kiekviena, net sudėtinga danga. Papildomu pastiprinimu yra užkulnis, pagamintas iš TPU medžiagos: lankstus, elastingas ir atsparus nutrynimams.

Putų įdėklas Cloudfoam

Bruožas, būdingas visiems adidas Cloudfoam modeliams yra šiuolaikinis įdėklas. Svarbiausias šio privalumo sprendimas yra amortizacija. Įdėklas pagamintas iš EVA putų puikiai absorbuoja smūgius, garantuoja komfortą ir išskirtinai veiksmingai nuslopina virpesius. Pasiūlymas iš adidas gerai pasiteisins reguliariai fiziškai sportuojant. Nešiotojų nuomone šie batai yra nepaprastai patogūs, o avint susidaro įspūdis, kad viduje yra įmontuota minkšta pagalvė.

Cloudfoam šeima

adidas Cloudfoam

adidas prekės ženklas siūlo daugybę batų modelių iš Cloudfoam linijos.

Cloudfoam Pure yra išskirtinai moteriški, itin grakščių formų batai. Yra jie lengvi ir lankstūs, pasteliniuose atspalviuose, pavyzdžiui, rožinės arba neutralių pilkos ir ir violetines spalvos..

rožinės adidas Cloudfoam Pure pilkos adidas Cloudfoam Pure violetines adidas Cloudfoam Pure

Įdomus sprendimas yra rankenėlė, palengvinantį batų avimąsi ir nusiavimą. Papildomu privalumu yra išskirtinis minkštumas, gaunamas dvigubo putų sluoksnio dėka, įpusto į vidau įdėklą.

Antras pasiūlymas yra Cloudfoam UltimateAntras pasiūlymas yra vyrams. Projektuotojai buvo įkvėpti bėgimo bateliais. Šis modelis išsiskiria savo pado faktūra, pagaminta iš kaučiuko, kuris dėl savo specialių, unikalių formų išskirtinai gerai sukibantis su danga. Speed buvo pagaminti įvairiausiuose spalviniuose variantose, tačiau visi pasižymi tomis pačiomis savybėmis: lankstumu ir patvarumu. Gali rinktis iš klasikinės juodos, pilkos arba tamsiai mėlynos.

Juodos adidas Cloudfoam Ultimate Pilkos adidas Cloudfoam Ultimate Tamsiai mėlynos adidas Cloudfoam Ultimate

Cloudfoam šeima išaugo! Nauji batai, kurie praplatino 50 style asortimentą yra trys nauji modeliai. Ką šį kartą siūlo prekės ženklas su charakterinėmis trimis juostelėmis? Linija Duramo yra idealus dizaino romanas su sportinėmis technologijomis. Jie yra dedikuoti bėgikams, bet jų ypatingai inovatyvi išvaizda lemia, kad atras jie save kiekvienoje madingoje, kasdienėje stilizacijoje.

Vyriška kolekcijos Duramo linija pasižymi trimis pagrindinėmis spalvomis: pilka, mėlyna ir juoda.

Pilki adidas DuramoJuodi adidas Duramo Mėlyni adidas Duramo