Populiarūs batai su spalvotais intarpais

Populiarūs batai su spalvotais intarpais

Pilkos ir prislopintos spalvos dominuoja daugelio žmonių deriniuose. Dažnai komplektuodami kasdienį derinį mieliau renkamės „saugių“ spalvų avalynę ir drabužius – tai yra tokius, kurie netraukia per daug dėmesio. Tačiau kiekvienoje spintoje, net ir neutralius atspalvius mėgstantiems žmonėms, turėtų būti bent viena spalvotų kedų pora. Sužinok, kokie populiarūs batai su spalvotais intarpais geriausiai papildys moteriškus, vyriškus ir vaikiškus derinius.

Daug spalvų ar vienspalvis intarpas?

Avėdamas batus su spalvotomis detalėmis gali lengvai atnaujinti savo mėgstamą derinį. Intarpai gali būti įvairių formų ir įvairiose vietose ant kedų. Nepriklausomai nuo to, ar jie yra ant aulo, pado ar raištelių, jie tikrai pagyvins laisvalaikio ir sportinius derinius. Jei mėgsti minimalizmą, bet nori šiek tiek pagyvinti savo aprangą – rinkis subtilius akcentus vienspalvių elementų pavidalu, kurie išsiskirs nuo aulo. Kita vertus, jei jautiesi patogiai įvairiaspalvėse stilizacijose – rinkis drąsius dizainus su įvairiaspalviais raštais. Tokio dizaino batai puikiai tiks ne tik vienspalviame derinyje ar kontrastuojančių spalvų stilizacijoje, bet ir kaip pagrindinis elementas, monochrominio derinio.

Prie kokių derinių tiks batai su spalvotais intarpais?

Kurdamas derinius su spalvotais batais, turi begalines galimybes. Įvairiaspalviai kedai puikiai papildys visokias stilizacijas. Gali juos dėvėti prie sportinių, laisvalaikio ir net retro derinių. Ryškios detalės pabrėžia derinio originalumą ir paįvairina kiekvieną išvaizdą. Tačiau, jei nori dėvėti tobulą derinį – atsisakyk tokio pat tono drabužių kaip aulo spalva, o vietoj to rinkis papildomas spalvas. Norit gerai jas parinkti, panaudok spalvų ratą. Kita vertus, jei kasdienai mėgsti vienspalvius derinius – spalvoti kedai bus puikus būdas pagyvinti derinį, nekeičiant viso garderobo. Viskas, ką reikia padaryti, tai suderinti naują porą, kad ji papildytų Tavo juodos, smėlio arba pastelinės spalvos derinį ir puiki stilizacija jau paruošta.

Spalvoti batai su žinomu logotipu – kuriuos pasirinkti?

Jei ieškai kedų, kurių dizaine yra daug spalvotų intarpų – rinkis tuos, skiautinio tipo. Intensyvių spalvų antsiuvus ir detales galima rasti tokiuose modeliuose kaip Crazychaos ar Puma X-Ray. Dėl kontrastingos tekstūros zomšinių pleistrų, prisiūtų ant vienodo viršaus, Crazychaos dizainas atrodo itin intriguojančiai. Savo ruožtu X-Ray batų švelnių formų spalvoti elementai, dedami ne tik ant bato viršutinės dalies, bet ir ant jo pado, kas suteikia itin įdomų efektą. Riedlentininkams patiks spalvingas modelis iš kultinės Vans prekės ženklo serijos Ward. Akį patraukiantys spalvų ir raštų deriniai, kuriuos rasi prekės ženklo pasiūlyme, puikiai papildys laisvalaikio išvaizdą. Todėl, jei jautiesi patogiai su sportine ir gatvės apranga – rinkis laikui nepavaldų dizainą, tokį kontrastingomis spalvomis arba pasirink kedus su būdingu šachmatų lentos raštu.

Kartais pakanka tik pavienių elementų, kad atnaujinti derinį. Būtent todėl spalvoto minimalizmo gerbėjams patiks krepšinio įkvėptos serijos modeliai, tai yra Nike Court. Raudonas, geltonas, rožinis arba mėlynas Swoosh logotipas ant aulo yra puikus būdas paryškinti įprastą aprangą. Royale, Legacy ir Borough modeliai bus puikus pasirinkimas subtilių spalvų gerbėjams. Vienspalvis aulas, papuoštas spalvotu logotipu šone, suteikia kiekvienam žingsniui įspūdingumo. Apžiūrėk, dar kokie populiarių batų modeliai su spalvotais intarpais Tavęs laukia 50 style parduotuvėse ir 50style.lt ir išsirink tuos, kurie geriausiai papildys Tavo išvaizdą.

Pasirink spalvotus moteriškus kedus

69.99

49.99

69.99

59.99

Pasirink spalvotus vyriškus kedus

64.99

29.99

64.99

59.99